HAKSEN 4 yaşında

Büro Hak Sen'in 4. Olağan Genel kurulu Ankara inci residencede yapıldı.

Haber Resmi
Haber albümü için resme tıklayın

Büro Hak Sen'in 4. Olağan Genel kurulu Ankara inci residencede yapıldı. Törene eski Devlet Bakanımız Ba'şbakan yardımcımız Abdüllatif Şener, parti temsilcileri, Protokol, Hak Sen'in Genel Başkanları ve Konfederasyon temsilcileri katıldı.


Genel Başkanımız Ayhan Çivinin Tek Aday Olduğu kongrede bütün temsilcilerin oyuyla 4.kez Büro Hak sen Genel Başkanı seçildi. Genel başkanımız yaptığı konuşmalarda kimsenin arka bahçesi olmayacaklarını kendi düşüncelerimizi, kendi fikirlerimizi, kendi doğrularımızı sonuna kadar savunacaklarını belirtti. Memurun,4/C li arkadaşlarımızın sorunları çok büyük olduğunu katıldığı platformlarda her zaman anlattığını ve son olarak katıldığı istişare toplantısında Sayın Çalışma bakanına 4/Cli personelin bu verilen kadroları içinde olup olmadığını sorduğunu Bakanın 4/c li personelin verilecek olan kadrolarda olmadığını yakında çıkacak olan kanunlakamu personeli olarak4/c li personellide kadroya alacaklarını söyledi dedi. Haksen Konfederasyonu Sakarya İl Temsilcisi İsmet Karaca 4/c li çalışan personelin sorunlarına eğilen çözme noktasında ve kazandığı davalarla 4/c linin her zaman yanında olduğunu ispatlayan tek sendika Hak ve Emeğin sendikası Hak-Sen Sendikasıdır dedi. Karaca Kongrede Genel Başkanımız Hak ve emek mücadelemizde bize destek olanlara teşekkür ederek teşekkür belgesi verdi .

Ayrıca GenelBaşkanımız İl ziyaretlerinde İsmet senin rozetini kongrede takacağım demişti ve sözünü tuttu .Seçimlerden sonra Haksen Konfederasyon rozetini taktı Sayı başkanım söz veriyorum çalıştığım sürece bu rozet hiç çıkmayacak dedi. Büro Haksen 4.Olağan Kongresinde yönetim listesine alanGenel Başkanıma teşekkür ediyorum dedi.

04 Şubat 2013 - Güncel --- Okunma

medyabar.com son bir ayda 2.987.019 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Medyabar Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medyabar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Anket Koronavirüse karşı sizce ne gibi tedbirler alınmalıdır?