MHP Serdivan'dan belediyeye sert eleştiri

MHP Serdivan İlçe Başkanı Muharrem Kurtulan yaptığı açıklamayla belediyenin karla mücadelesini eleştirdi

Milliyetçi Hareket Partisi Serdivan İlçe Başkanı Kurtulan'ın açıklaması şu şekilde:

"Geçen haftadan beri, Ülkemizin mevsim şartları gereği soğuk günler geçireceği, 1 hafta önce meteoroloji yetkilileri tarafından defalarca üstüne basa basa hatırlatılmıştı. Hatırlanacağı gibi, yerel basında da çarşaf çarşaf " SERDİVAN BELEDİYESİ KAR YAĞIŞINA HAZIR" haberleri çıkarılmıştı. Şehrimizde 10 aralık Salı günü akşamı başlayan kar yağışı ile birlikte, maalesefSERDİVAN BELEDİYESİ nin daha öncede olduğu gibi, sadece REKLAM BELEDİYESİ olduğu bir kez daha ortaya çıktı.

11 aralık Çarşamba sabahı Serdivan'ın yüksek mahallelerinde, son 5 yılda olduğu gibi yine yollar kapandı, Milletimiz yine perişan oldu. Beşköprü mahallesinde sabah saatlerinde en fazla 5 cm. Olan kar yüksekliğine rağmen yolların kapalı olması ve belediye mücadele araçlarının hala Beşköprü'ye ulaşamaması sonucu, Milletimiz E-5yoluna kadar yaya olarak inmeye çalışmış, öğrencilerimiz ve çalışanlarımız kendi imkanları ile ulaşımlarını sağlamaya çalışmışlardır. Serdivan'ın tüm yüksek mahallelerinde aynı problemin görülmesi, SERDİVAN BELEDİYESİ'nin bu işe ne kadar ciddi baktığının göstergesidir.

Kar ve buzla mücadele, sadece reklam ve yalan haber ile olmaz, çalışmak ve gerçek hizmet anlayışı ile olur. Kar ile mücadeleyi, BELEDİYE BAHÇESİNDE KAR TOPU OYNAMAK OLARAK GÖRENLERİ, ARTIK SERDİVAN'IN DİĞER MAHALLE'LERİNİDE GÖRMEYE ÇAĞIRIYORUZ. Her sene aynı senaryonun yaşandığı Serdivan'da, hala yaşanan problemlere önlem alınmamasına rağmen, bunlardan ders alınmamakta, hatta Milletimiz ile adeta dalga geçercesine, gerek Akp ilçe teşkilatı gerekse belediye basın danışmanı vasıtası ile yerel basın'a yalan haber geçilmektedir. 3-5 cm. Kar ile mücadele edemiyenler, 10 dk. lık yağan yağmur ile mücadele edemiyenler, 20 yıldır aynı sorunlar ile hala Milletimizin başbaşa kalmasına sebep olanlardır.

Serdivan M.H.P İlçe Teşkilatı olarak, Belediye Bşk. Sy. Yusuf Alemdar'a çağrımız, Belediye Binasından çıkıp, sabah saatlerinde Milletimizin çektiği sıkıntıyı yerinde görmek için, Serdivan'a bağlı mahalleleri gezip dolaşması ve YAPILMAYAN KAR İLE MÜCADELEYİ, YERİNDE GÖRMESİDİR.
Belediyecilik, sadece düğün ve cenazelerde Milletimizin yanında olmak değil, Her zaman, Her sıkıntıda Milletimizin derdine çare bulmak'tır. Bugüne kadar sorduğumuz hiçbir soruya cevap veremeyen Akp ilçe teşkilatı ve Sy. Yusuf Alemdar, yine bu açıklamamızdan sonra, çubuklu köyündeki arazi yağmalanması veya gölpark olayında olduğu gibi, Milletimizin derdini duymayacaklar, görmek istemeyecekler ve bu konularla ilgili konuşmayacaklardır. Ama Milletimiz, tüm bu yaşanan ilgisizliğe ve belediye bütçesinin büyük bir kısmı ile yapılan çılgın reklam aldatmalarına gereken cevabı, önümüzdeki yerel seçimlerde İnşaAllah verecektir.

İnşaAllah önümüzdeki yerel seçimler, Belediyeciliği reklam yapmak zannedenlerin, yanıldıklarını göreceği bir seçim olacak ve Milletimizi adaletli ve hizmet eksenli M.H.P. nin belediyeciliği ile tanıştıracağımız döneme açılan kapı olacaktır. Saygılarımızla... "

12 Aralık 2013 - Siyaset --- Okunma

medyabar.com son bir ayda 3.077.529 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Medyabar Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medyabar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Anket Koronavirüse karşı sizce ne gibi tedbirler alınmalıdır?