4 eski Bakanla ilgili iddiaları o araştıracak

Ak Parti, 4 eski bakanla ilgili iddiaları araştırmak üzere kurulan Meclis Soruşturma Komisyonu için üyelerini Meclis Başkanlığı'na sundu.

Eski bakanlardan Muammer Güler, Zafer Çağlayan, Egemen Bağış ve Erdoğan Bayraktar hakkında, 17 Aralık süreci ile ilgili öne sürülen iddiaları araştırmak üzere Meclis Soruşturma Komisyonu kurulmuştu. Ancak, komisyon için üyeler tamamlanmadığı için komisyon kurulamadı.

Ak Parti, Soruşturma Komisyonu için üyelerin ismini belirleyerek Meclis Başkanlığı'na sundu. Ak Parti yönetimi 17 Aralık süreci ile ilgili lehte ve aleyhte konuşma yapmayan milletvekillerinin ismini şöyle açıkladı:

"Fahrettin Poyraz (Bilecik), Şuay Alpay (Elazığı), Mustafa Akış (Konya), Mehmet altay (Uşak), İlknur İnceöz (Aksaray), Hakan Çavuşoğlu (Bursa), İsmet Su (Bursa), Kemal Şerbetçioğlu (Bursa), Bilal Uçar (Denizli), Adem Yeşildal(Hatay), Recep Özel (Isparta), Hamza Dağ (İzmir), Muzaffer Aslan (Kırşehir), Kerim Özkul (Konya), Harun Tüfekçi (Konya), Ebubekir Gizligider (Nevşehir), Murat Göktürk (Nevşehir), A. İhsan Yavuz (Sakarya), Hilmi Bilgin (Sivas), Zeyid Aslan (Tokat), Fatih Şahin (Ankara), Ramazan Can (Kırıkkale), Hakkı Köylü (Kastamonu)."

26 Haziran 2014 - Siyaset --- Okunma

medyabar.com son bir ayda 5.134.482 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Medyabar Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medyabar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Anket Sakaryalılar alışverişlerinizi nerede yapıyor sunuz?
403 Erisim Engellendi

Error 403 Erisim Engellendi

Erisim Engellendi

Guru Meditation:

XID: 34493900


Varnish cache server