Ticaret Borsası'ndan danışmanlık hizmeti

Sakarya Ticaret Borsası ve Tome Yönetim Danışmanlığı A.Ş. arasında, devlet desteği ve hibe proje danışmanlığı konusunda protokol imzalandı.

Sakarya Ticaret Borsasında gerçekleştirilen protokol imza töreni Yönetim Kurulu Başkanı Cevdet Mete, Tome Yönetim Danışmanlığı A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Emrihan Aydın, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Ahmet Erkan ve Nihat Özdemir, Yönetim Kurulu Üyesi Nihat Yılmaz ve Genel Sekreter Yasemin Arıkan' ın katılımıyla gerçekleşti.

İmzalanan protokol kapsamında Ticaret Borsası üyelerine hayvancılık, tarım ve diğer alanlarda devlet destekleri ve teşvikler gibi konularda sürekli bilgilendirme, eğitim ve danışmanlık hizmetleri verilecek.

STB Yönetim Kurulu Başkanı Cevdet Mete imzalanan protokolle ilgili olarak; "Üyelerimizin hedeflerini geliştirmesi için devletimiz tarafından verilen teşvik ve destekler çok önem taşımaktadır. Ekonomide ciddi kaldıraç görevi gören bu türlü desteklerden üyelerimizin haberdar olması ve faydalanması son derece önemli. Biz de "Proje Destek Ofisi" alt markasıyla üyelerimize çıkan destekler hakkında bilgilendirmeler yapacağız. Projemizin hayırlı olmasını dilerken, proje çözüm ortağı Tome Yönetim danışmanlığı A.Ş.' ye teşekkür ederim." şeklinde konuştu.

Tome Yönetim Danışmanlığı A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Emrihan Aydın imza töreninde yaptığı konuşmada Sakarya Ticaret Borsasının çalışmalarını yakından takip ettiklerini ifade etti. Şirketlerde bu türlü çalışmalar hakkında farkındalık yaratmanın önemine dikkat çeken Aydın, "çalışmamızın özü Sakarya Ticaret Borsasının bir departmanı gibi çalışmaktır. Mesai saatleri içerisinde bize her daim ulaşabilecekler ve whatsapp, e-mail gibi diğer iletişim kanalları ile sürekli danışabilecekler. Çalışmamızın hayırlı olmasını diliyorum." şeklinde konuştu.

14 Şubat 2018 - Güncel --- Okunma

medyabar.com son bir ayda 3.008.812 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Medyabar Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medyabar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Anket Sakaryaspor sizce şampiyon olur mu?