Yigit Bulut'un konferansı ertelendi!

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın danışmanı Yiğit Bulut, Sakarya Üniversitesi'nde Milli Türk Talebe Birliği Sakarya Şubesi'nin organize ettiği "Yeni Dünya Denkleminde Türkiye'nin Yeri" adlı bir konferans verecekti

MTTB'nin Sakarya Üniversitesi'nde organize edeceği Yeni Dünya Denkleminde Türkiye'nin Yeri adlı konferans 9 Aralık Pazartesi günüsaat 12.30'da SAÜ Kongre Kültür Merkezi Salon 1'de gerçekleştirilecekti
Ancak Yigit Bulut'un bu konfransında bazı grupların olay çıkartacağı konfransı provakasyon yapacakları yönündeki emniyet müdürlüğüne gelen ihbarlar sonrasında Yiğit Bulut konfransını erteledi..
Yiğit Bulut Twitter'daki hesabında konfransın bir hafta sonra Sakarya Üniversitesi yerine Belediye'ye ait bir salonda yapılacağını şöyleduyurdu..

"Yarın yapmamız gereken MTTB Sakarya Konfransımızı benim iş programının aniden değiştiği için gelecek hafta 16 Pazartesi daha büyük bir salonda gerekleştireceğiz. Milli Türk Talebe Birliği ve bu organiasyona gönül veren dostlarla bir hafta sonra Allah izin verirse kavuşacağız.

Benim programı haftaya ertelemden kısa bir süre sonra üniversiteye gelen istihbarata göre büyük bir provakasyon hazırlığı ortaya çıktı.. Allah Büyük.. Oyun bozuldu. Programı bir hafta sonra akşam saatlerinde belediye düğün salonunda daha geniş bir katılımla yapacağız.. Engeller aşılmak içindir ve her engeli aşacağız yüce Allah'ın izniyle..

08 Aralık 2013 - Güncel --- Okunma

medyabar.com son bir ayda 3.077.529 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Medyabar Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medyabar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Anket Koronavirüse karşı sizce ne gibi tedbirler alınmalıdır?