Hafta sonu bu olaylar oldu. Asayiş bülteni...

Valilik, İl Emniyet Müdürlüğü sorumluluk bölgesinde Cumartesi ve Pazar günleri meydana gelen olayların özet listesini açıkladı

ASAYİŞ OLAYLARI08/05/2016

1)BirimiSAKARYA - ADAPAZARI
OLAY ADITrafik Güvenliğini Tehlikeye Sokma
Olay Özeti: 08.05.2016 günü F.G. isimli şahıs sevk ve idaresinde bulunan 54 ** ** plaka sayılı araç ile seyir halinde bulunduğu sırada arkasından gelen bir aracın kendi aracına çarpması neticesi direksiyon hâkimiyetini kaybederek bankete çarptığını, aracında hasar oluştuğunu aracına çarpan araç sürücüsünün olay yerinde durmayarak ayrıldığını, daha sonradan şüpheli aracın plakasını 34 ** ** olarak öğrendiğini olay ile ilgili davacı ve şikayetçi olduğunu beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

2)BirimiSAKARYA - ADAPAZARI
OLAY ADIKayıp Şahıs
Olay Özeti: 08.05.2016 günü H.E. isimli şahıs kızı A.İ.E.'nin anneannesinin ikamet ettiği yerden eve gelmek için ayrıldığını, kızının ikametine halen geri dönmediğini, kızının kullandığı telefon hattının kapalı olmasından dolayı kızına ulaşamadığını, kızının bulunarak tarafına teslim edilmesini istediğini beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

3)BirimiSAKARYA - ADAPAZARI
OLAY ADITaksirle Yaralama
Olay Özeti: 08.05.2016 günü G.R.K. isimli şahıs sevk ve idaresinde bulunan 54 ** ** plaka sayılı aracı ile seyir halinde olduğunu, cadde üzerinde direksiyon hakimiyetini kayıp ederek orta refüjde bulunan aydınlatma direğine çarptığını, direğin çarpmanın etkisiyle yere devrildiğini, göğsünde ağrı hissetmesi üzerine kontrol amaçlı Hastaneye giderek tedavisini yaptırdığını, kaza olayı ile ilgili kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

4)BirimiSAKARYA - ADAPAZARI
OLAY ADIZehirlenme
Olay Özeti: 08.05.2016 günü M.C.S. isimli şahıs kızı D.N.S.'nin kızı olduğunu, eşi ile birlikte ikametinde bulundukları esnada kızının mutfak tezgahının üzerindeki ateş düşürücü şurubun bir kısmını yere döktüğünü ve bir kısmını içtiğini fark ettiğini, kızını kontrol amaçlı hastaneye götürerek tedavisini yaptırdığını, olay ile ilgili kimseden dava ve şikayetinin bulunmadığını beyan etmiş, gerekli tahkikata başlanılmıştır.

5)BirimiSAKARYA - ADAPAZARI
OLAY ADIMala Zarar Verme
Olay Özeti: 08.03.2016 günü meydana gelen Mala zarar verme olayı ile Müştekiler N.U. ve G.U. 54 ** ** ve 54 ** ** plaka sayılı araçlarını yan yana park ettiklerini, daha sonra park halinde bulunan araçlarının yandığını gördüklerini, olayda araçlarının kullanılamaz hale geldiğini araçlarında meydana gelen yangın olayı ile ilgili davacı ve şikayetçi olduklarını beyan etmişler, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

6)BirimiSAKARYA - ARİFİYE
OLAY ADITaksirle Yaralama
Olay Özeti: 02.03.2016 günü meydana gelen Taksirle Yaralanma olayı ile ilgili Ç.G. oğlu G.G.'nin çekyatın üzerinden kayarak başını televizyon ünitesine çarptığını, oğlunu kontrol amaçlı çocuk hastanesine götürdüğünü, olay ile ilgili kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

7)BirimiSAKARYA - ARİFİYE
OLAY ADIİş Kazası
Olay Özeti: 27.04.2016 günü meydana gelen İş Kazası olayı ile ilgili Müşteki Ö.A. parça kaldırmak için kullanmış oldukları aparat ayağının üzerine düşmesi sonucu iş kazası geçirdiğini, olayla ilgili olarak kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

8)BirimiSAKARYA - ARİFİYE
OLAY ADIİş Kazası
Olay Özeti: 05.05.2016 günü meydana gelen İş Kazası olayı ile ilgili Müşteki M.C. iş yerinde sac ruloyu rulo aparatına taktığı sırada sağ el parmağını aparat arasına sıkıştırması sonucu iş kazası geçirdiğini, olayla ilgili kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

9)BirimiSAKARYA - ARİFİYE
OLAY ADIİş Kazası
Olay Özeti: 28.04.2015 günü meydana gelen İş Kazası olayı ile ilgili Müşteki İ.Ö. iş yerinde falçata ile karton kestiği sırada dikkatsizliği sonucu sağ el orta parmağını kestiğini, olay ile ilgili kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

10)BirimiSAKARYA - ARİFİYE
OLAY ADIİş Kazası
Olay Özeti: 03.05.2016 günü meydana gelen İş Kazası olayı ile ilgili Müşteki E.D. iş yerinde sağ el işaret parmağını levye ile kalıp arasına sıkıştırması sonucu yaralandığını, olayla ilgili kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.
11)BirimiSAKARYA - ARİFİYE
OLAY ADIMala Zarar Verme
Olay Özeti: 08.05.2016 günü M.K. isimli şahıs 34 ** ** plaka sayılı aracı ile seyir ettiğini, 54 ** ** plaka sayılı araç sürücüsünün aracının önünü kestiğini, daha sonra arkasından gelen plaka ve markasını alamadığı başka bir araçtan inen şahsın elindeki döner bıçağı ile arabasının sol ön kapı ve tavan kısmına zarar verdiğini, olay ile ilgili şahısları tanımadığını, aracına zarar veren şahıslardan davacı ve şikayetçi olduğunu beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.
12)BirimiSAKARYA - ARİFİYE
OLAY ADIİş Kazası
Olay Özeti: 04.05.2016 günü meydana gelen İş Kazası olayı ile ilgili Müşteki M.A. iş yerinde filitrenin çapağını maket bıçağı ile temizlediği sırada bıçağın sol el baş parmağını kestiğini, olay ile ilgili kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.
13)BirimiSAKARYA - SERDİVAN
OLAY ADIKayıp Eşya
Olay Özeti: 05.05.2016 günü Müşteki T.D. Tır sürücülüğü yaptığını, Tır içerisinde bulunan Takoğraf cihazına taklan ve Satso' dan aldığı Sayısal Takoğraf kartının kayıp olduğunu, kartı ne zaman ve nerede kayıp ettiğini bilmediğini beyan etmiş, konu ilgili tahkikata başlanılmıştır.
14)BirimiSAKARYA - SERDİVAN
OLAY ADITrafik Güvenliğini Tehlikeye Sokma
Olay Özeti: 07.05.2016 günü Müşteki A.A. ışıklarda 67 ** ** plakalı aracı ile durduğunu esnada arkasından gelen CB**** yabancı plakalı bir aracın kendi aracına çarptığını, araçtan inen erkek şahsın kendisine önce geçmiş olsun dediğini daha sonra kendisinin Polise haber vermesi ile olay yerinden kaçtığını, olay ile ilgili davacı ve şikayetçi olduğunu beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.
15)BirimiSAKARYA - SERDİVAN
OLAY ADIKayıp Eşya
Olay Özeti: 08.05.2016 günü M.K. isimli şahıs üzerine kayıtlı yaklaşık 2 ay kadar önce aldığı Samsung Galaxy marka cep telefonunu kayıp ettiğini, telefonunun bulunarak tarafına teslim edilmesini istediğini beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.
16)BirimiSAKARYA - SERDİVAN
OLAY ADITrafik Güvenliğini Tehlikeye Sokma
Olay Özeti: 07.05.2016 günü durumundan şüphenilerek durdurulan 41 ** ** araç sürücüsü Şüpheli G.D. isimli şahsın yapılan alkol kontrolünde 1.55 promil alkollü olduğu tespit edilmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.
17)BirimiSAKARYA - SERDİVAN
OLAY ADIİş Kazası
Olay Özeti: 02.05.2016 günü Müşteki İ.K. isimli şahıs iş yerinde pas pas çektiğini, çalıştığı esnada ayağının kayması sonucu yere düştüğünü hastaneye giderek tedavisini olduğunu, olay ile ilgili dava ve şikayetinin bulunmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

18)BirimiSAKARYA - SERDİVAN
OLAY ADIZehirlenme
Olay Özeti: 06.05.2016 günü A.K. kızı L.K.'nin oyun oynarken bulaşık deterjanını ağzına götürdüğünü, bulaşık deterjanını içmiş olabileceğini düşünerek kızını tedbir amaçlı hastaneye götürdüğünü, olay ile ilgili kimseden dava ve şikayetinin bulunmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

19)BirimiSAKARYA - SERDİVAN
OLAY ADITaksirle Yaralama
Olay Özeti: 07.05.2016 günü meydana gelen Yaralamalı Trafik Kazası olayı ile ilgili Ekobis sürücüsü S.Y. isimli şahıs seyir esnasında sağında bulunan otoparktan çıkan sürücülüğünü S.D. isimli şahsın yaptığı 54 ** ** plaka sayılı aracın kendisine çarptığını, hastaneye giderek gerekli tedavisini yaptırdığını, olay ile ilgili davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

20)BirimiSAKARYA - GEYVE
OLAY ADIKayıp Şahıs
Olay Özeti: 08.05.2016 günü F.A. isimli şahıs eve geldiğinde ikamette eşi S.D. ve M.A. isimli çocuğunun olmadığını gördüğünü, eşinin ve çocuğunun polis marifeti ile bulunmasını istediğini beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

21)BirimiSAKARYA - HENDEK
OLAY ADIKayıp Eşya
Olay Özeti: 08.05.2016 günü Müşteki S.E. kendisine ait Samsung Galaxsy marka cep telefonunu kaybettiğini, telefonunun bulunarak tarafına teslim edilmesini istediğini beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

22)BirimiSAKARYA - KARASU
OLAY ADITaksirle Yaralama
Olay Özeti: 07.05.2016 günü meydana gelen Yaralamalı Trafik Kazası olayı ile ilgili Şüpheli/Müşteki B.Ş. isimli şahıs sevk ve idaresinde bulunan 16 ** ** plakalı araç ile seyir halinde olduğunu, B.Ö. isimli şahsın idaresinde bulunan 42 ** ** plaka sayılı araca arkadan çarptığını olayda diğer araç sürücüsünün Hastaneye sevk edildiğini beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.
23)BirimiSAKARYA - SAPANCA
OLAY ADITaksirle Yaralama
Olay Özeti: 08.05.2016 günü meydana gelen Tek Taraflı Maddi Hasarlı Yaralamalı Trafik Kazası olayı ile ilgili olayda yaralanan S.Ö., Ö.B., N.K. isimli şahıslar sevk edildikleri Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavi altında olduklarından beyanları alınamamış, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

ASAYİŞ OLAYLARI07/05/2016

1)BirimiSAKARYA - ADAPAZARI
OLAY ADIKayıp Eşya
Olay Özeti: 07.05.2016 günü T.A. isimli şahıs kullanmış olduğu cep telefonunu işyeri deneme kabininde unuttuğunu, daha sonra geri döndüğünde telefonunu bulamadığını, telefonunun bulunarak tarafına teslim edilmesini istediğini beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

2)BirimiSAKARYA - ADAPAZARI
OLAY ADITaksirle Yaralama
Olay Özeti: 07.05.2016 günü M.A. isimli şahıs sevk ve idaresinde bulunan 61 **** plaka sayılı araç ile ?. marka bir araca arkadan çarpması sonucunda Yaralamalı Trafik Kazası olayının meydana geldiğini, Ford marka araç sürücüsünün tedbir amaçlı hastaneye kaldırıldığını, olay ile ilgili dava ve şikayetinin olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

3)BirimiSAKARYA - ADAPAZARI
OLAY ADITaksirle Yaralama
Olay Özeti: 02.05.2016 günü Z.F. isimli şahıs oğlu E.F.'nin dengesini kaybederek yere düşmesi sonucu yaralandığını, olay ile ilgili kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

4)BirimiSAKARYA - ADAPAZARI
OLAY ADIİş Kazası
Olay Özeti: 07.05.2016 günü Z.Ç. isimli şahıs iş yerinde çalıştığı esnada dengesini kayıp ederek yere düştüğünü ve belini incittiğini, hastaneye giderek tedavisini olduğunu, olay ile ilgili dava ve şikayetinin bulunmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

5)BirimiSAKARYA - ADAPAZARI
OLAY ADITaksirle Yaralama
Olay Özeti: 28.04.2016 günü M.E.G. isimli şahıs motosikleti ile seyir ettiği esnada direksiyon hakimiyetini kaybederek yere düştüğünü, yaralanması ile ilgili kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.
6)BirimiSAKARYA - ADAPAZARI
OLAY ADITaksirle Yaralama
Olay Özeti: 07.05.2016 günü saat 16.00 sıralarında S.T. isimli şahsın kullanmış olduğu 34 **** plakalı araç ile H.U isimli şahsın kullanmış olduğu 34 ******plakalı aracın çarpışma neticesinde M.U. isimli şahıs yaralanarak hastaneye kaldırılmış konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

7)BirimiSAKARYA - ADAPAZARI
OLAY ADIZehirlenme
Olay Özeti: 03.05.2015 günü E.D.'nin daha önceden kullanmış olduğu P.. marka ağrı kesiciyi ağrılarının fazla olmasından dolayı fazla miktarda aldığını, rahatsızlanınca hastaneye giderek tedavi olduğunu beyan etmiş, gerekli tahkikata başlanılmıştır.

8)BirimiSAKARYA - ADAPAZARI
OLAY ADITaksirle Yaralama
Olay Özeti: 07.05.2016 günü H.A. isimli şahıs iş yerinde çalıştığı esnada dikkatsizliği sonucu elinde bulunan keserin kafasına çarptığını, Hastaneye giderek tedavisini olduğunu, olay ile ilgili kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

9)BirimiSAKARYA - ADAPAZARI
OLAY ADITaksirle Yaralama
Olay Özeti: 07.05.2016 günü M.K. isimli şahıs oğlu Y.A.K'nin evin merdivenlerinden düştüğünü, oğlunu tedbir amaçlı hastaneye götürdüğünü, şu an sağlık durumunun iyi olduğunu, olay ile ilgili kimseden dava ve şikayetinin olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

10)BirimiSAKARYA - ADAPAZARI
OLAY ADIKayıp Eşya
Olay Özeti: 06.05.2016 günü M.K.A. isimli şahıs siyah renkli deri cüzdanını kaybettiğini, cüzdananın polis marifeti ile bulunarak tarafına teslim edilmesini istediğini beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

11)BirimiSAKARYA - ADAPAZARI
OLAY ADITaksirle Yaralama
Olay Özeti: 06.05.2016 günü S.Y. isimli şahıs caminin merdivenlerinden indiği esnada dengesini kaybederek yere düştüğünü kendi imkanları ile hastaneye giderek tedavi olduğunu, olay ile ilgili şikayetinin olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

12)BirimiSAKARYA - ADAPAZARI
OLAY ADITaksirle Yaralama
Olay Özeti: 06.05.2016 günü Ü.G. isimli şahsın sevk ve idaresinde bulunan 41 *****plaka sayılı aracın direksiyon hâkimiyetini kaybettiğini, yolun sağında bulunan su kanalına aracın yuvarlanması sonucu araç içerisinde bulunan Y.G. ve M.A. isimli şahısların yaralandığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

13)BirimiSAKARYA - SERDİVAN
OLAY ADIİş Kazası
Olay Özeti: 05.05.2016 günü H.B. çalışmış olduğu iş yerinde bulunan çöpleri atmak istediğini, zemininin kaygan olması nedeni ile ayağının kaydığını ve bileğinin üstüne düştüğünü, düşme sonucu bileğinin zedelendiğini, Hastaneye giderek tedavisini olduğunu, olay ile ilgili dava ve şikayetinin bulunmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

14)BirimiSAKARYA - SERDİVAN
OLAY ADITrafik Güvenliğini Tehlikeye Sokma
Olay Özeti: 07.05.2016 günü durumundan şüphelenilerek durdurulan N.F. isimli şahsın sevk ve idaresinde bulunan 54 *****plaka sayılı aracı 2.59 promil alkollü olarak kullandığı tespit edilmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

15)BirimiSAKARYA - ERENLER
OLAY ADIMala Zarar Verme
Olay Özeti: 06.05.2016 günü K.Ç. isimli şahıs 54 *****plaka sayılı aracını ikametinin önüne park ederek ayrıldığını, daha sonra aracının yanına geri geldiğinde aracının sağ ve sol çamurluğun çizilmiş olduğunu gördüğünü, aracına zarar veren şahıs yada şahıslardan davacı ve şikayetçi olduğunu beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

16)BirimiSAKARYA - ARİFİYE
OLAY ADIİş Kazası
Olay Özeti: 18.04.2016 günü B.D isimli şahıs iş yerinde kaynak yaparken çıkan kıvılcımın sol gözüne gelmesi sonucu yaralandığını, hastaneye giderek tedavisini olduğunu, olay ile ilgili olarak kimseden davacı şikayetçi olmadığını beyan etmiş konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

17)BirimiSAKARYA - AKYAZI
OLAY ADIKasten Yaralama
Olay Özeti: 06.05.2016 günü Ş.Y.K. isimli şahıs daha önceden aralarında husumet bulunan O.T. isimli şahısla aralarında çıkan tartışmanın kavgaya dönüşmesi neticesi birbirlerini darp ettiklerini beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

18)BirimiSAKARYA - GEYVE
OLAY ADIZehirlenme
Olay Özeti: 07.05.2016 günü Hastanece A.D. isimli çocuğun ikamette çamaşır suyu içme Şüphesi ile hastaneye anne ve babası tarafından getirildiği bildirilmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

19)BirimiSAKARYA - GEYVE
OLAY ADITaksirle Yaralama
Olay Özeti: 07.05.2016 günü motosiklet sürücüsü F.A. isimli şahıs ile arkasında yolcu olarak bulunan H.G. ile birlikte seyir ettikleri esnada panik yaparak ani bir şekilde sağ şeride geçtiği, arkalarından gelen sürücülüğünü Ş.Ş.'nin yaptığı 78 ** *** plaka sayılı aracın duramayarak motosiklete çarptığı anlaşılmış, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

20)BirimiSAKARYA - HENDEK
OLAY ADITaksirle Yaralama
Olay Özeti: 07.05.2016 günü N.Ö. isimli şahsın sevk ve idaresinde bulunan 54 ** ***plaka sayılı aracın bisiklet sürücüsü A.C.A. isimli çocuğa çarpması neticesi Yaralamalı Trafik Kazası olayı meydana gelmiş, konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

21)BirimiSAKARYA - HENDEK
OLAY ADIİş Kazası
Olay Özeti: 28.04.2016 günü M.A. isimli şahıs inşaatta demirci olarak çalıştığını, yük taşımakta kullanılan asansörün makara kısmının yüzüne çarpması neticesi yaralandığını, olay ile ilgili kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

22)BirimiSAKARYA - KARASU
OLAY ADIKayıp Şahıs
Olay Özeti: 06.05.2016 günü G.A. isimli şahıs eşi T.A.'nın ikametten ayrıldığını ve bir daha eve geri dönmediğini, eşinin polis marifeti ile bulunmasını istediğini beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

23)BirimiSAKARYA - KARASU
OLAY ADIİş Kazası
Olay Özeti: 07.05.2016 günü A.Y. isimli şahıs çalıştığı iş yerinde bulunan 2 tekne arasına sol bacağını sıkıştırarak yaralandığını olayın dikkatsizliği neticesi meydana geldiğini, olay ile ilgili kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

09 May 2016 - 15:18 - Güncel --- Okunma

medyabar.com son bir ayda 2.773.520 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Medyabar Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medyabar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA) tarafından servis edilen tüm haberler Medyabar editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Medyabar değil haberi geçen ajanstır.
Anket İlerleyen hayatınızda memleketinize (köyünüze) yerleşmek gibi bir planınız var mı?