Ak Parti'de Arifiye için sürpriz isim!

Eski Başbakanlardan Necmettin Erbakan'ın Sakaryalılar grubundaki korumalığını da yapan eski milli sporcu Başbakanlıkta Müşavir olarak görev yapan Önder Karan'ın adı Ak Parti'den Arifiye'den sürpriz bir isim olarak gündeme geldi

Kaan Gümüşel yazıyor

MEDYABAR.COM- ÖZEL

2014 Yerel seçimleri yaklaşırken Arifiye'de de adaylar konuşulmaya başladı. Geçen seçimlerde olduğu gibi bu seçimlerde de Arifiye'de seçimlerin favorisi olan Ak Parti'de ise seçim çalışmaları devam ediyor.

Arifiye'de de yerel seçim rüzgârları esmeye başladı. Belediye Başkanlığı için ismi telaffuz edilen isimlerin başında Önder Karan geliyor.

ÖNDER KARAN KONUŞULUYOR

Önder karan ismi Arifiye'de sıkça konulmaya başladı. Çünkü Karan isimi Arifiye'de iyi tanıyortaktir görüyor.

Ak Partiyi tabanı tarafından da kabul gören ve tabana çok yakın isim olan Karan Ak Partili seçmenlerinde sevgisini kazanmış biri.

Şu an Ankara'da Başbakanlıkta Müşavir olarak görev yapan Karan; Rahmetli Erbakan'ında manevi evlatlığı olup, Başbakan tarafından çok iyi tanınan isim...

Adını, spor alanın da duyuran hem eski milli şampiyon olan Karan halen Türkiye Wushu federasyonu As başkanıdır. Federasyonda da başarı çalışmalara imza atan Karan, yurt içi ve yurt dışında ülkemize büyük başarıların kazanmasına payı oldu. Özellikle Arifiye'li gençlerin Karan'nın spor camiasından olması sebebi ile spora çok büyük yatırım destek beklentisi ile gençlerinde gönlünü de kazanmıştır.

KARANDAN BEKLENTİLER

Önder Karan yıllardır siyasetin ve bürokrasin için de olmasından dolayı yıllardır da hemşerilerine Ankara'da yardımcı olmuş birisidir. Bürokrasideki tecrübelerinle Arifiye'de çok önemli projelere de imza atacağı beklenilen Karan, Ak Parti Genel Merkezi n de tanınan ve bilinen biri olması ilçe için de bir avantajdır.

GÜZEL HİZMETLER YAPMAYA TALİBİZ

Adaylık konusundaki sorularımıza cevapveren ÖnderKaran, "Bu hizmette bir bayrak yarışıdır. Nasıl ki bundan önceki DeğerliBaşkanımınız Yusufçelebi güzel hizmetler yapmış sonrasında İsmail Başkanımız güzel hizmetleri devam ettirmiş ise, Allah Nasip eder ise bizde bu hizmetleri daha da güzel noktalara taşıyıp Artık Arifiye'mizisosyal, kültürel, ve ekonomik alanlarda bölgedemerkez haline getirmek içintecrübeli bir ekiple hayırlı hizmetler yapaya talibiz."dedi.

05 Eylül 2013 - Siyaset --- Okunma

medyabar.com son bir ayda 3.008.812 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Medyabar Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medyabar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Anket Sakaryaspor sizce şampiyon olur mu?