Şehirde bu olaylar oldu. Asayiş bülteni...

Valilik, İl Emniyet Müdürlüğü sorumluluk bölgesinde meydana gelen olayların özet listesini açıkladı

İl Emniyet Müdürlüğü sorumluluk bölgesinde 17/05/2016 günü saat 00:00'dan 17/05/2016 günü saat 24:00'a kadar İlimiz ve İlçelerinde meydana gelen ve kayıtlara intikal eden olaylar aşağıya çıkartılmıştır.
Kamuoyuna duyurulur.

ASAYİŞ OLAYLARI 17/05/2016

Birimi

SAKARYA - ADAPAZARI

OLAY ADI

Taksirle Yaralama

Olay Özeti: 17.05.2016 günü 54 ** ** plaka sayılı araç sürücüsü İ.T. isimli şahıs elektrikli bisiklet ile seyir halinde olan F.K. isimli şahsa çarpması sonucu kaza olayı meydana gelmiş, taraflar olay ile ilgili birbirlerinden davacı ve şikayetçi olmadıklarını beyan etmişler, konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

Birimi

SAKARYA - ADAPAZARI

OLAY ADI

Kayıp Şahıs

Olay Özeti: 17.05.2016 günü M.Ş.Y. isimli şahıs oğlu M.Y. isimli şahsın kayıp olduğunu, oğlunun bulunarak tarafına teslim edilmesini istediğini beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi

SAKARYA - ADAPAZARI

OLAY ADI

Trafik Güvenliğini Tehlikeye Sokma

Olay Özeti: 17.05.2016 günü Cadde üzerinde durumundan şüphelenilerek durdurulan 54 ** ** plaka sayılı araç sürücü Şüpheli F.Y. isimli şahsın 2.23 promil alkollü olduğu tespit edilmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi

SAKARYA - ADAPAZARI

OLAY ADI

Taksirle Yaralama

Olay Özeti: 17.05.2016 günü Şüpheli R.B. sevk ve idaresinde bulunan 54 ** ** plaka sayılı aracı ile seyir halinde olduğunu, ismini olay sonrası öğrendiği B.U. isimli şahsın karşıdan karşıya geçmeye çalıştığı esnada şahsa çarptığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi

SAKARYA - ADAPAZARI

OLAY ADI

Tehdit - Hakaret

Olay Özeti: 17.05.2016 günü Müşteki İ.M. isimli şahıs daha önceden tanıdığı olan G. isimli şahsın kendisini telefonla aradığını, görüşme esnasında şahsın kendisini tehdit ederek hakaretlerde bulunduğunu, olay ile ilgili şahıstan davacı ve şikayetçi olduğunu beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi

SAKARYA - ADAPAZARI

OLAY ADI

Zehirlenme

Olay Özeti: 11.05.2016 Müşteki M.T. kızı Mağdur E.D.T. ile birlikte ikamette bulundukları esnada elinde aseton şişesini açık vaziyette gördüğünü, kızının asetonu içmesinden şüphe ederek hastaneye götürdüğünü, olay ile ilgili davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlaılmıştır.

Birimi

SAKARYA - ADAPAZARI

OLAY ADI

Taksirle Yaralama - Mala Zarar Verme

Olay Özeti: 17.05.2016 günü meydana gelen olay ile ilgili O.K. isimli şahsa ait 54 ** ** plaka sayılı aracın park halinde freninin boşalması sonucu geri geri geldiği esnada Y.Ü.A. isimli şahsın kullanmış olduğu 54 ** **plaka sayılı araca çarptığı, olayda araç sürücüsünün hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yaralandığı anlaşılmış, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi

SAKARYA - ARİFİYE

OLAY ADI

İş Kazası

Olay Özeti: 09.05.2016 günü meydana gelen İş Kazası olayı ile ilgili Müşteki A.C. işyerinde çalıştığı esnada yerde bulunan malzemeye ayağının takılması sonucu yere düşerek yaralandığını, olay ile ilgili kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi

SAKARYA - ARİFİYE

OLAY ADI

İş Kazası

Olay Özeti: 13.05.2016 günü meydana gelen iş kazası olayı ile ilgili Müşteki A.K. iş yerinde çalıştığı esnada başına demir parça düştüğünü hastaneye giderek tedavisini yaptırdığını, sağlık durumunun iyi olduğunu, olay ile ilgili kimseden davacı şikayetçi olmadığını beyan etmiş konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi

SAKARYA - ARİFİYE

OLAY ADI

İş Kazası

Olay Özeti: 12.05.2016 günü meydana gelen İş Kazası olayı ile ilgili Müşteki B.B. iş yerinde montaj aşamasında bulunan aracın aksını monta ettiği sırada sol el başparmağından yaralandığını, olay ile ilgili olarak kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi

SAKARYA - ARİFİYE

OLAY ADI

İş Kazası

Olay Özeti: 14.05.2016 günü Müşteki T.T. iş yerinde çalıştığı esnada cam parcasının eline batması sonucu yaralandığını, Hastaneye giderek tedavisini yaptırdığını, olay ile ilgili kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi

SAKARYA - ARİFİYE

OLAY ADI

İş Kazası

Olay Özeti: 12.05.2016 günü işyerinde meydana gelen İş Kazası olayı ile ilgili Müşteki E.I. palet kesme makinası ile uğraşırken elinden yaralandığını, olayla ilgili olarak kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi

SAKARYA - ARİFİYE

OLAY ADI

İş Kazası

Olay Özeti: 12.05.2016 günü meydana gelen İş Kazası olayı ile ilgili Müşteki Ş.K. dikkatsizliği nedeniyle serçe parmağını kalıp ile duvar arasına sıkıştırması sonucu iş kazası geçirdiğini, olay ile ilgili kimseden dava ve şikayetinin olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi

SAKARYA - ARİFİYE

OLAY ADI

İş Kazası

Olay Özeti: 06.05.2016 günü meydana gelen İş Kazası olayı ile ilgili Müşteki B.S. plastik iplik kasasına ayağını çarpması sonucu iş kazası geçirdiğini, olay ile ilgili olarak kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi

SAKARYA - ARİFİYE

OLAY ADI

İş Kazası

Olay Özeti: 05.05.2016 günü meydana gelen iş kazası olayı ile ilgili B.T. elinde bulunan malzemenin sol ayağına düşmesi sonucu hafif şekilde yaralandığını, olay ile ilgili dava ve şikayetinin olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi

SAKARYA - ARİFİYE

OLAY ADI

İş Kazası

Olay Özeti: 05.05.2016 günü meydana gelen iş kazası olayı ile ilgili Müşteki S.K. iş yerinde çalıştığı esnada başını tezgaha çarptığını ancak iş yerinde iken herhangi bir ağrı olmadığını, eve gidince başında ağrı oluşması sonucu hastaneye gittiğini, tedavisini yaptırdığını, olay ile ilgili kimseden davacı şikayetçi olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi

SAKARYA - ERENLER

OLAY ADI

Kayıp Şahıs

Olay Özeti: 17.05.2016 günü Müşteki S.A. oğlu S.A.'nın ikametinden ayrılarak bir daha eve geri dönmediğini, oğlunun polis marifeti ile bulunarak tarafına teslim edilmesini istediğini beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi

SAKARYA - SERDİVAN

OLAY ADI

Taksirle Yaralama

Olay Özeti: 06.05.2016 günü Müşteki N.T. çalışmış olduğu iş yerinde teras katına yemek yemek için çıktığını, havanın yağmurlu olması sebebi ile ayağının kayarak yere düştüğünü, hastaneye giderek gerekli tedavisini yaptırdığını, olayda kimsenin kusurunun olmadığını ve konu ile ilgili olarak kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş, tahkikata başlanılmıştır.

Birimi

SAKARYA - SERDİVAN

OLAY ADI

Taksirle Yaralama

Olay Özeti: 11.05.2016 günü Müşteki E.B. tarlada traktör ile çayır biçtiğini, makinanın üzerinde ot biriktiğini gördüğünü, biriken otu almak isterken bir anlık dalgınlığı sonucu elinin kayış ile silindir arasına sıkıştığını, kendi imkanları ile hastaneye gittiğini, olay ile ilgili kimseden dava ve şikayetinin bulunmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi

SAKARYA - SERDİVAN

OLAY ADI

İş Kazası

Olay Özeti: 17.05.2016 günü meydana gelen iş kazası olayı ile ilgili Müşteki N.K. isimli şahsın kaynak atölyesinde iş kazası geçirdiği ve olay yerine gelen 112 sağlık ekibi ile hastaneye sevk edildiği anlaşılmış, N.K.'nın hastanede tedavisi devam ettiğinden ifadesi alınamamış konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi

SAKARYA - SERDİVAN

OLAY ADI

Tehdit - Hakaret

Olay Özeti: 28.04.2016 günü Müşteki A.E. inşaatta çalıştığı sırada A.Y. isimli şahsın yanına gelerek kendisini tehdit ettiğini ve hakaretlerde bulunduğunu, şahıstan olay ile ilgili davacı ve şikayetçi olduğunu beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi

SAKARYA - GEYVE

OLAY ADI

İş Kazası

Olay Özeti: 17.05.2016 günü Hastanece Müşteki M.Ş. isimli şahsın kepçenin arka kazıcı kısmına elinin sıkışması ile ilgili tedaviye getirildiği, şahsın ilk tedavisinin ardından ileri tedavi için Merkez'e sevk edildiği bildirilmiş, olay ile ilgili şahsın sevk olması sebebiyle ifadesi alınamamış, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi

SAKARYA - HENDEK

OLAY ADI

Taksirle Yaralama

Olay Özeti: 17.05.2016 günü saat.18.00 sıralarında şüpheli Ş.G. isimli şahsın sevk ve idaresinde bulunan 54 ** ** Plaka sayılı aracın Müşteki C.S. isimli şahsa çarpması neticesi kaza olayı meydana gelmiş, Müştekinin Hastanede tedavisi devam ettiğinden olay ile ilgili ifadesi alınamamış, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi

SAKARYA - PAMUKOVA

OLAY ADI

Tehdit

Olay Özeti: 17.05.2016 günü saat 20.00 sıralarında Müşteki Ş.S.U. Şüpheli M.Ö. isimli şahsın kendisini kullanmış olduğu cep telefonundan arıyarak ve mesaj atarak tehdit ettiğini, olay ile ilgili M.Ö. isimli şahıstan davacı ve şikayetçi olduğunu beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi

SAKARYA - SAPANCA

OLAY ADI

İş Kazası

Olay Özeti: 17.05.2016 günü M.T. isimli şahsın devlet hastanesine iş kazası sebebiyle tedavi amacı ile getirildiği, ilk tedavisinin ardından ileri tedavi için başka bir Hastaneye sevk edildiği bildirilmiş, şahsın tedavsinin devam ettiğinden ifadesi alınamamış, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi

SAKARYA - SAPANCA

OLAY ADI

Zehirlenme

Olay Özeti: 15.05.2016 günü meydana gelen Zehirlenme olayı ile ilgili Müşteki E.M. isimli şahıs ikametinde ağrılarında dolayı içmiş olduğu ilaçtan dolayı rahatsızlanarak Hastaneye gittiğini, olay ile ilgili kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

18 May 2016 - 17:24 - Güncel --- Okunma

medyabar.com son bir ayda 2.745.546 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Medyabar Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medyabar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA) tarafından servis edilen tüm haberler Medyabar editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Medyabar değil haberi geçen ajanstır.
Anket İlerleyen hayatınızda memleketinize (köyünüze) yerleşmek gibi bir planınız var mı?