Toçoğlu'ndan vergi haftası kutlaması

Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, 24'üncü Vergi Haftası etkinlikleri kapsamında İl Vergi Dairesi Başkanı Recep Alp ve Vergi Dairesi Müdürleri'ni misafir etti.

Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, 24'üncü Vergi Haftası etkinlikleri kapsamında İl Vergi Dairesi Başkanı Recep Alp ve Vergi Dairesi Müdürleri'ni ağırladı. Ziyarette konuşan Recep Alp, Başkan Zeki Toçoğlu'na Vergi Dairesi'nin çalışmaları hakkında bilgi verdi. Alp, "Vergi Haftası'nı 1989 yılından beri kutlamaktayız. Vergi Haftası'nın amacı, verginin tüm toplum kesimlerine benimsetilmesini sağlamak ve vergi bilinci oluşturularak vatandaşlarımıza ödeme alışkanlığı kazandırmaktır. Sakarya'da vergi tahakkuku açısından sıkıntı yaşamıyoruz. Vergi tahsilâtını güçlendirmek için çalışmalar yapıyoruz. Bizleri güzel ağırladıkları için Sayın Başkanımıza teşekkür ediyorum" diye konuştu.

Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, 24'üncü Vergi Haftasını kutladı. Başkan Toçoğlu, "Ziyaretinizden ziyadesiyle memnun olduk. Önemli olan sizin de belirttiğiniz gibi vergi bilincini geliştirerek sadece tahakkukta değil tahsilâtta da mesafe almaktır. İnşallah hedeflediğiniz noktalara ulaşacaksınız. Allah kolaylıklar versin. Vergi Haftası hayırlı olsun." ifadelerini kullandı.

25 Şubat 2013 - Güncel --- Okunma

medyabar.com son bir ayda 3.077.529 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Medyabar Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medyabar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Anket Koronavirüse karşı sizce ne gibi tedbirler alınmalıdır?