TÜMSİAD'ta Ahmet Ölmez yeniden

TÜMSİAD Sakarya Şube Başkanı Ahmet Ölmez ve yönetimi 6'ncı Olağan Genel Kurul toplantısında güven tazeledi.

Haber Resmi
Haber Resmi
Haber albümü için resme tıklayın

Divan Başkanlığını TÜMSİAD Üyesi Behlül Bayrak, yardımcılıklarını Necmettin Kırık, Adem Bilgen ve İmdat Taşkın'ın yaptığı genel kurulda dernek üyeleri yoğun ilgi gösterdi.

TÜMSİAD Sakarya Şube başkanı Ahmet Ölmez 6.olağan genel kurul toplantısında yaptığı konuşmada, sürdürülebilir kalkınmanın ancak istikrarlı bir politika ve ekonomi ile sağlanabileceğini söyledi. Ölmez, Ülke ekonomisinin yüzde 95'ini oluşturan Kobi'lerin kalkınmada önemli bir lokomotif görevi üstlendiğine de dikkat çekerek, önümüzdeki 5 yılda bilişim teknolojilerinde çok daha hızla gelişmelerin olacağını, bu nedenle işletmelerimizin de bu sürece kendilerini hazırlamaları gerektiğini söyledi.

Sakarya'nın otomotiv ve savunma sanayinde önemli bir altyapıya sahip olduğuna da dikkat çeken başkan Ölmez, bu noktada otomotiv ve savunma sanayide daha güçlü bir konuma ulaşmak için başta Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası olmak üzere üniversite, yerel yönetimler ve sivil toplum kuruluşları olarak daha fazla işbirliğine ihtiyaç olduğunu söyledi.

TÜMSİAD konferans salonunda yapılan genel kurul toplantısında dilek ve temenniler bölümünde yapılan konuşmaların ardından yapılan seçimlerde ise yeni yönetim şu isimlerden oluştu.

Yönetim kurulu

Ahmet Ölmez (Başkan), Nihat Baltaoğlu, Serkan Kayınoğlu, Ali Çilingir, Naim Yener, İsa Aydoğan, Zekeriya Derman, Oktay Topaloğlu, Nevzat Yetişircan, Tacettin Omar, Yusuf Çokal, Cihan Okur, Muhammet Reis, Şakir Ahmet Terzioğlu, Ömer Çelik, Yunus Zor, Sinan Güneş, Mehmet Mesut Nurdoğan, Nusret Sarı. Denetim Kurulu Faruk Gedik, Nedim Çalman, Mustafa Özdemir.

24 Şubat 2018 - Ekonomi --- Okunma

medyabar.com son bir ayda 2.993.580 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Medyabar Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medyabar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Anket Sakarya'daki sağlık hizmetlerini yeterli buluyor musunuz ?