İşte CHP'nin belediye meclis üyesi adayları...

CHP Sakarya'da yarışa girecek meclis üyesi adaylarını belirledi.

CHP Sakarya'da yarışa girecek meclis üyesi adaylarını belirledi.

ADAPAZARI İLÇE BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİ ADAYLARI

ASİL ÜYELİK
SIRA NO
1 HALUK AKBAYMALİYE MUHASEBE
2 HALDUN DEMETOĞLUAVUKAT
3 SERHAT ERİŞİRESNAF
4 ŞAYİP ÜRESNAF
5 ORHAN AVCIESNAF
6 RAMAZANUZKAN
7 FİGEN AKBAKÖĞRETMEN
8 SALİH DALDALMÜHENDİS
9 BİRSEN İÇÖZEV HANIMI
10 RAMAZAN AYDINTEKNİKER
11 TUĞBA SARIMUHASEBE
12 NAMIK NURCANLIELEKTRİK MÜHENDİSİ
13 HİLAL AVCIESNAF
14 FERHAN ÜRETMENEMEKLİ
15 NURBANU ORUÇÖĞRETMEN
16 EROL TUNAMALİ MÜŞAVİR
17 RECEP ACETİŞÇİ
18 VİLDAN YILMAZEV HANIMI
19 İSMAİL TARAKÇIMUHASEBECİ
20 ERGİN MECİTMUHASEBECİ
21 SITKI AKÇAÖĞRETMEN
22 CENGİZ CANTAVEMEKLİ
23 CİHAT AÇIKGÖZİŞÇİ
24 İSMAİL SERDAR PEKSANTEKNİKER
25 NEBAHAT SEYREK GENÇELHEMŞİRE
26 KAYHAN KÖSEÖZ. SEK. YÖNETİCİ
27 UĞUR DEMİRTAŞMUHASEBECİ
28 MUHARREM TIKIZMÜHENDİS
29 SUAT GEZİCİEMEKLİ
30 BUSE KONYALI ALBAYRAKEV HANIMI
31 ENGİN FASALIİŞÇİ
32 AKIN ASLANİŞÇİ
33 HÜSEYİN TOPALOĞLUŞOFÖR

KONTENJAN
SIRA NO

1 MÜCAHİT BULANEMEKLİ BANKACI

2 EFRAİM DİKMENMİMAR

3 NECMİ DEMİRCİİŞ ADAMI

4 SULTAN SEDA KENDİGELMİMAR

ARİFİYE İLÇE BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİ ADAYLARI

ASİL ÜYELİK
SIRA NO
1 FERİDUN ADIYAMANEĞİTİMCİ

2 EMİN DEMİRGÖVDE(İYİ PARTİ)ESNAF

3 KEMAL YILDIRIMESNAF

4 CİHAN ULUĞ(İYİ PARTİ)ESNAF

5 İLHAN TUNÇÇİFTÇİ

6 GÜNGÖR BAŞ(İYİ PARTİ)EMEKLİ

7 NURTEN UÇAR(İYİ PARTİ)EV HANIMI

8 MUSTAFA KURUEMEKLİ

9 MUSA KAVAKESNAF

10 SADETTİN MERCANİŞÇİ

11 İRFAN ÖMÜR(İYİ PARTİ)

12 MEHMET EFEİŞÇİ

13 SABRİYE ÖZDEMİREV HANIMI

KONTENJAN

SIRA NO

1 SONGÜL ERDOĞANİŞÇİ

2 KASIM ÇOLAK(İYİ PARTİ)ÇİFTÇİ

KARAPÜRÇEK İLÇE BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİ ADAYLARI

ASİL ÜYELİK
SIRA NO
1 HAKAN ERENMUHASEBE

2 HIZIR BURNAZSERBEST

3 ÖZGÜR GÜNBAYESNAF

4 FATİH YILDIZSERBEST

5 İBRAHİM ÖZDEMİRSERBEST

6 HAYRETTİN YILDIZİŞÇİ

7 HÜSEYİN KARAHASANESNAF

8 ŞENOL AKBULUTSERBEST

9 NADİR KAYACANGÜVENLİK

10 MESUT GÜNEŞMUHASEBECİ

KONTENJAN
SIRA NO

1 ABDURRAHMAN KAYAESNAF

KARASU İLÇE BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİ ADAYLARI

ASİL ÜYELİK
SIRA NO
1 CÜNEYT TAŞKINESNAF

2 MUSTAFA İNGENÇEMEKLİ

3 ŞAKİR ŞENECZACI

4 AKIN ÇELİKMÜHENDİS

5 ÇETİN ÜLKERESNAF

6 MEHMET GENÇİŞÇİ

7 YAHYA DEMİR KAYAEMEKLİ

8 EKREM BAYRAMİŞ ADAMI

9 VEDAT CENGİZİŞÇİ

10 AYKUT SÜTAVUKAT

11 MEHMET ÇABUKEMEKLİ

12 İSMAİL UĞURLUOĞLUEMEKLİ

13 HAYRİYE TOPALOĞLUİKTİSAT

14 MERAL TAHMAZEKMELİ

15 MAVİŞ FINDIKEV HANIMI

16 YUSUF DEMİRCİOĞLUİŞÇİ

17 GÖZDE EZGÜ ÜLKÜÖĞRENCİ

18 REGAİP KURTEMEKLİ

19 ÖMER ÖDÜLEMEKLİ

20 REFİK YILMAZEMEKLİ

21 ADEM ÖZCANEMEKLİ

22 SERVETTİN ŞİRİNEMEKLİ

KONTENJAN
SIRA NO

1 SUAT KÖSEİŞ ADAMI

2 NİHAL KIRHARİTA MÜHENDİSİ

3 MEHMET KÜÇÜKTEKİNMUHASEBE

KAYNARCA İLÇE BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİ ADAYLARI

ASİL ÜYELİK
SIRA NO
1 HİDAYET TEKİN YAZICI(İYİ PARTİ)EMEKLİ
2 NECDET BAYDAREMEKLİ

3 EMEL SERTÖZ(İYİ PARTİ)ESNAF

4 ADLEN ÖZOĞLUÇİFTÇİ

5 TÜRKAN ALKANÇİFTÇİ

6 MEHMET ÇOBANOĞLU(İYİ PARTİ)EMEKLİ

7 RÜSTEM KAPISIZÇİFTÇİ

8 NURETTİN MUZAÇÇİFTÇİ

9 NUROL GİRGİNEMEKLİ

10 BURHAN GÜZELALPESNAF

11 ZEKİ YOLDAŞÇİFTÇİ

12 RESUL KÖSEMEMEKLİ

13 FATİH TEMELİŞÇİ

KONTENJAN
SIRA NO

1 YILMAZ YENİLMEZESNAF

2 HAKAN KARLIDAĞ(İYİ PARTİ)SERBEST

PAMUKOVA İLÇE BELEDİYE MECLİSİ ÜYELİĞİ ADAYLARI

ASİL ÜYELİK
SIRA NO
1 EMRE DURMAZAVUKAT

2 EMEL ATAYİNŞAAT MÜHENDİSİ

3 TANER GÖKOĞLUİŞ ADAMI

4 ZEKİYE ÇELİKEV HANIMI

5 İSA ŞAHİNOĞLUİŞLETMECİ

6 YUSUF AYDINÇİFTÇİ

7 MEVLÜT KOŞTURÇİFTÇİ

8 NEŞET EREMEKLİ

9 AHMET TEKEEMEKLİ

10 MERT DOĞARSERBEST MESLEK

11 VOLKAN YAVAŞBİLGİSAYAR PROGRAMCISI

12 ALİ ŞENGÜNİNŞAAT USTASI

13 ELVEDA ÇAKIRMUHASEBE

KONTENJAN
SIRA NO

1 AYKUT KAYAİŞ ADAMI

2 BÜLENT DEMİRİŞÇİ

SAPANCA İLÇE BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİ ADAYLARI

ASİL ÜYELİK
SIRA NO
1 NİHAT ARDA ŞAHİNJEOFİZİK MÜHENDİSİ

2 RÜŞTÜ BAĞDARİŞ ADAMI

3 ŞEVKİ BURAK KOÇİŞLETMECİ

4 MÜJGAN GENÇEREMEKLİ ÖĞRETMEN

5 FATİH ONBAŞYÜKSEKOKUL MEZ.

6 AYFER ADIYAMANEV HANIMI

7 MUSTAFA KEMAL DEMİRÖĞRENCİ

8 MELEKAÇELYA BİLGİNİŞLETMECİ

9 BAHAR YILDIZMUHASEBECİ

10 DİLARA BİRİCİKİNŞAAT MÜHENDİSİ

11 AYŞE GÜLŞAH ŞİRİNGEOMATİK MÜHENDİSİ

12 MERT KALYONCUİŞLETMECİ

13 BARIŞ SAYLANSERBEST MESLEK

KONTENJAN
SIRA NO

1 ÖZDEN ÖZGENÇYÜKSEK MİMAR

2 MURAT YILMAZMADEN MÜHENDİSİ

SERDİVAN İLÇE BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİ ADAYLARI

ASİL ÜYELİK
SIRA NO
1 ŞABAN KOLUDRAMALİ MÜŞAVİR

2 FETİ CİNEMEKLİ

3 SABAHATTİN BAYHANEMEKLİ ÖĞRETMEN

4 ÖZCAN ÇETİNESNAF

5 SİNAN BALMUHASEBECİ

6 ERKAN YILDIZYÖNETİCİ

7 VEDAT GÜLDENEMEKLİ

8 HÜSEYİN KOÇESNAF

9 MEHMET SEMİH ATALAYEMEKLİ BANKACI

10 MEHMET DEMİRESNAF

11 ATİLLA KARAHANEMEKLİ

12 MURAT KARALARESNAF

13 GÖZDE NUR YILDIZMUHASEBECİ

14 SELDA SEZGİNDİŞ HEKİMİ

15 YASİN SİNANTEKNİKER

16 BARIŞ DURMAZESNAF

17 LALE ALANLAREMEKLİ ÖĞRETMEN

18 SEMA BAŞARANESNAF

19 İLHAMİ ZORSİGORTACI

20 ALEV NALAN AKICIEV HANIMI

21 BERKCAN KAYAÖĞRENCİ

22 HALUK KARANSERBEST

23 CANAN ALPDOĞANEMEKLİ

24 NİHAL SEVCAN ATALARÖĞRENCİ

25 MEHMET ORTAEMEKLİ

26 ÖZGE GEZER ADALETMESLEK ELEMANI

27 MEHMET ÇATAL DEREEMEKLİ

28 RAGIP AYKUTESNAF

KONTENJAN
SIRA NO

1 YELİZ AYDINAVUKAT

2 TÜRKAN AKTAŞEMEKLİ

3 RASİM KURTULUŞİŞÇİ

SÖĞÜTLÜ İLÇE BELEDİYE MECLİSİ ÜYELİĞİ ADAYLARI

ASİL ÜYELİK
SIRA NO
1 HAMİT KURTULUŞESNAF

2 HALİT ÇİFTÇİEMEKLİ

3 İLHAMİ ERTAŞÇİFTÇİ

4 BÜLENT ÇEVİKESNAF

5 FATİH BÖLÜKBAŞIİŞÇİ

6 ALİ ÖZBENÇİFTÇİ

7 İSMAİL TURHANÇİFTÇİ

8 ŞERİF ALİ SAVAŞEMEKLİ

9 ONUR ÜNELÇİFTÇİ

10 TURGAY KAYARİŞÇİ

KONTENJAN
SIRA NO

1 OĞUZHAN GENÇSERBEST

20 Şubat 2019 - Siyaset --- Okunma

medyabar.com son bir ayda 2.971.194 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Medyabar Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medyabar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

03

Tahsin - CHP ye oy versem aklıma şehit ve gazi yakınları aklıma gelir o yüzden oy yok!!

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 20 Şubat 13:34
02

Astala vista - Başkan Adayı muhasebeci olunca meclis adayları da muhasebeci olmuş acaba bu muhasebeci işi tutacak mi Halk Mükellef değil ha

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 20 Şubat 13:34


Anket Sakarya'daki sağlık hizmetlerini yeterli buluyor musunuz ?