Küreselleşme Karşıtı Hareketler Konuşulacak

Büyükşehir Belediyesi Kültür Sanat Etkinlikleri Şubat ayı programı, "Küreselleşme Karşıtı Hareketler" konferansı ile devam ediyor.

Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı tarafından düzenlenen Kültür Sanat Etkinlikleri Şubat ayı programı, konferans ile devam ediyor. 8 Şubat Cuma günü AKM'de düzenlenecek konferansın konusu "Küreselleşme Karşıtı Hareketler". Konuşmacı olarak Doç. Dr. Ali Murat Yel'in katılacağı konferans, saat 19.00'da başlayacak.

Doç. Dr. Ali Murat Yel
1965 yılında Konya'da doğan Ali Murat Yel, lisans eğitimini Selçuk Üniversitesi İlahiyat Fakültesi'nde tamamladıktan sonra Türkiye Diyanet Vakfı bursuyla, Londra Üniversitesi School of Oriental and African Studies (SOAS) Sosyoloji ve Antropoloji alanında yüksek lisans ve yine Londra Üniversitesi, London Schools of Economics and Political Science (LES)'de Antropoloji dalında doktorasını tamamladı. Türkiye'ye döndükten sonra TDV İslam Araştırmaları Merkezi'nde araştırmacı olarak çalışan Yel, İstanbul Bilgi Üniversitesi Sosyoloji Bölümü'nde dersler vermiştir. Ali Murat Yel halen, Fatih Üniversitesi Sosyoloji Bölümü başkanlığını yürütmektedir.

07 Şubat 2013 - Güncel --- Okunma

medyabar.com son bir ayda 2.987.019 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Medyabar Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medyabar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Anket Koronavirüse karşı sizce ne gibi tedbirler alınmalıdır?