Sakarya için asayiş raporu

Valilik il genelinde meydana gelen olayların açıkladı. İşte emniyetin sorumluluk alanında meydana gelen olaylar..

OLAYIN ÖZETİ :05.06.2014 günü saat 12.00 sıralarında meydana gelen kayıp şahıs olayı ile ilgili Müşteki H.K. ifadesinde oğlu Z.R.B.'ın evden çıktığını gece olmasına rağmen eve dönmediğini, telefonlarına ulaşamadığını, psikolojik rahatsızlığı olduğu için hayatından endişe ettiğini, bulunmasını istediğini beyan etmiştir. Konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.
OLAYIN ÖZETİ :05.06.2014 günü saat 21.10 sıralarında alkollü olan H.E.ve B.B. arasında Kasten Yaralama olayı meydana gelmiştir.Tahkikat başlatılmıştır.
OLAYIN ÖZETİ :Silah ve patlayıcı Maddeler Şube Müdürlüğünün yazısına istinaden yapılan tahkikatta Şüpheli B.G.'in bulundurma ruhsatlı olan silahının ruhsat süresi bittiği halde ruhsatını yeniletmediği anlaşılmış ve bahse konu silah muhafaza altına alınmıştır. Tahkikat evrakı ikmalen gönderilmiştir.
OLAYIN ÖZETİ :Sakarya Cumhuriyet Başsavcılığının soruşturma evrakı kapsamında Müşteki S.A. isimli şahıs 04.04.2014 günü telefonda kendisini başkomiser olarak tanıtan şahıs veya şahıslarca dolandırılmıştır. Olayla ilgili Şüpheli S.Ş. yakalanmıştır. Olayın diğer şüphelilerine henüz ulaşılamamıştır. Tahkikata devam edilmektedir.
OLAYIN ÖZETİ :M.K. alınan ifadesinde; 04.06.2014 günü saat:16:00 sıralarında cep telefonunu konuşması için ismini F.S. olarak bildiği şahsa verdiğini. Şahsın telefonunu alarak gittiğini ve geri getirmediğini beyan etmiştir. Tahkikata başlanılmıştır.
OLAYIN ÖZETİ :Müşteki A.Ö. beyanında; yaklaşık 2 ay kadar önce mahalleden arkadaşı olan E.K. isimli şahsa diz üstü bilgisayarını kullanması için verdiğini ancak bu zamana kadar geri getirmediğini, şikayetçi olduğunubeyan etmiş olup olayla ilgili tahkikata başlanılmıştır.
OLAYIN ÖZETİ :Müşteki E.A. beyanında, kızı T.A.'ın 05.06.2014 günü saat 09.00 sıralarında işe gitmek için evden ayrıldığını ancak bu zamana kadar eve dönmediğini, kızının bulunarak tarafına teslim edilmesini beyan etmiş olup; tahkikata başlanılmıştır.
OLAYIN ÖZETİ :06.06.2014 günü H.B., S.K. ve U.Ş. isimli şahısların alkol aldıktan sonra yemek yemek üzere olay yerine gittiklerini. Burada yemek vermedikleri için iş yerinden çıktıklarında darp edildiklerini beyan etmişlerdir. Tahkikata başlanılmıştır.
OLAYIN ÖZETİ :Sakarya C.Başsavcılığınınsoruşturma numaralı evrakı ile ilgili olarak S.E., A. K. ve E.K. isimli şahısların karşılıklı olarak hakarette bulunmalarından dolayı ifadelerinin alınması istenmiş evrak ikmalen gönderilecektir.
ARİFİYE İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ
OLAYIN ÖZETİ :05.06.2014 günü saat 11.50 sıralarındaMüşteki O. K.matkap ile çelik profil deldiği sırada matkabın ucu kırılmış ve kırılan parçalardan birisinin sol gözüne çarpması sonucu hafif şekilde yaralanmıştır. Tahkikat evrakı ikmalen gönderilmiştir.
OLAYIN ÖZETİ :04.06.2014 günü Müşteki A.T. ifadesinde; oğlu R.T.'un 04.06.2014 günü saat 10.00 sıralarında evden işe gidiyorum diyerek ayrıldığını. Daha sonrasında kardeşi H.T.'a ben Marmaris'e gidiyorum, 6 ay sonra gelirim diyerek mesaj attığını.Konu ile ilgili R.T.'un kayıp olduğu zaman zarfında başına kötü bir olay gelmesi durumunda buna neden olan şahıs yada şahıslardan şikayetçi olduğunu beyan etmiştir. Tahkikata başlanılmıştır.
ERENLER İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ
OLAYIN ÖZETİ :Müşteki S.C.'un26/05/2014 tarihli Sakarya Cumhuriyet Başsavcılığına vermiş olduğu şikayet dilekçesinde; İşten çıkardığı Şüpheli E.K.'nun kendisine tehditte bulunduğunu beyan etmiştir. Tahkikata başlanılmıştır.
SERDİVAN İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ
OLAYIN ÖZETİ :06/06/2014 günü saat:21:00 sıralarında inşaatta H.P., İ.P. ile E.Y., A.K. isimli şahıslar arasında alacak verecek meselesi sebebiyle Kasten Yaralama ve Hakaret konusu meydana gelmiş. Olayda kullanıldığı iddia edilen kelebek tipi bıçak muhafaza altına alınmış olup, evrak ikmalen gönderilmiştir.
AKYAZI İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ
OLAYIN ÖZETİ :06.06.2014 günü Polis Merkezine müracaata gelen A.B.' ın alınan ifadesinde; eşi olan Y.B.' tan 03.06.2014 gününden itibaren haber alamadığını, eşinin hayatından endişe ettiğini, eşinin bulunarak tarafına bilgi verilmesini istediğini beyan etmiştir. Tahkikat devam etmektedir.
FERİZLİ İLÇE EMNİYET AMİRLİĞİ
OLAYIN ÖZETİ :06.06.2014 günü saat:22.00 sıralarında Polis Merkezine müracaatta bulunan B.Ç.isimli şahıs B.Ö. isimli şahsın telefonuna mesaj atarak aralarında bulunana alacak verecek meselesi yüzünden kendisine hakarette bulunduğunu beyan etmiştir. Tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.
GEYVE İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ
OLAYIN ÖZETİ :05/06/2013 günü saat 18 : 00 sıralarında ikametten meydana ayrılmak suretiyle kayıp olarak bildirilen A.S.D. ilimiz kent meydanında bulunarak ifadesi alınıp ailesine teslim edilmiş, olayla ilgili düzenlenen tahkikat evrakıikmalen gönderilecektir.
HENDEK İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ
OLAYIN ÖZETİ :Müşteki K.A. alınan ifadesinde; 05.06.2014 günü saat 10:30 sıralarında tesisin önünde demir taşıdığı esnada ayağının kayması sonucu yere düşerek başını çarptığını. Hastaneye giderek gerekli tedavisinin yapıldığını, sağlık durumunun iyi olduğunu beyan etmiştir. Tahkikat evrakı ikmalen gönderilmiştir.
OLAYIN ÖZETİ :06.06.2014 günü saat 17:35 sıralarında Polis Merkezi Amirliğimize gelen Müşteki N.A.alınan ifadesinde; 06.06.2014 günü saat 10:30 sıralarında telefonunu kaybettiğini anladığını beyan etmiştir. Tahkikat evrakı ikmalen gönderilmiştir.
KARASU İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ
OLAYIN ÖZETİ :06/06/2014 günü Polis Merkezine müracaatta bulunan Müşteki S.K. daha önceden emlak işi ile alakalı olarak tanışmış oldukları O.K. isimli kişinin kendisine sürekli tehdit mesajları attığını ve arayarak rahatsız ettiğini beyan etmiştir. Tahkikat evrakı ikmalen gönderilmiştir.
OLAYIN ÖZETİ :06/06/2014 günü Polis Merkezimize müracaatta bulunan Mağdur M.E. isimli şahıs adına düzenlenmiş olan pasaportlarını kaybettiğini beyan etmiştir. Tahkikat evrakı ikmalen gönderilmiştir.
KOCAALİ İLÇE EMNİYET AMİRLİĞİ
OLAYIN ÖZETİ :06/06/2014 günü saat; 09:59 sıralarında Polis Merkezimize gelen Müşteki N.K. isimli bayan cep telefonunu iki hafta kadar önce kayıp ettiğini bütün aramalarına rağmen bulamadığını. Telefonunun nerede ve nasıl kaybettiğini bilmediğini beyan etmiştir. Tahkikat başlatılmıştır.
OLAYIN ÖZETİ :02/06/2014 günü saat: 19:30 sıralarında K.Ö. isimli çocuk bisikletten düşme sonucunda hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yaralanmış konu ile ilgili tahkikat başlatılmıştır.
PAMUKOVA İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ
OLAYIN ÖZETİ :06.06.2014 Günü Saat:05.30 Sıralarında B.E., Ekmek pişirilen fırın önünden geçerken orada bulunan çukuru göremeyerek ayağının oraya takılıp düşüp yaralanmış, olayla ilgili düzenlenen tahkikat evrakıikmalen gönderilecektir.
SÖĞÜTLÜ İLÇE EMNİYET AMİRLİĞİ
OLAYIN ÖZETİ :Sakarya Sulh Ceza Mahkemesinin kararınca işyerlerinde yapılan önleme aramasında işyeri işletmecisi F.İ.'in üzerinden ruhsatsız 9 mm. çaplı silah ile 7 adet 9 mm. çaplı MKE marka mermi ve 1 adet şarjör bulunmuş ve adli tahkikat için şahsın rızasına istinaden muhafaza atına alınmıştır. Tahkikata başlanılmıştır.
ASAYİŞ OLAYLARI07/06/2014

ADAPAZARI İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ
OLAYIN ÖZETİ :Müşteki C.R. 05.06.2014 günü saat 20.00 sıralarında ikametinde bulunduğu esnada 6 yaşındaki küçük kardeşinin mutfakta meyve bıçağını elinden alırken hafifçe yaralandığını beyan etmiştir. Tahkikata başlanılmıştır.
OLAYIN ÖZETİ :Olayla ilgili olarak R.M. öz kızı olan E.M. ın evden okula diyerek çıktığını ve bir daha gelmediğini, başına bir şey gelmesi halinde sorumlulardan şikayetçi olduğunu beyan etmiş, tahkikata başlanılmıştır.
OLAYIN ÖZETİ :07.06.2014 günü saat:16:00 sıralarında Müşteki ŞüphelilerR.A. ve Z.B. isimli şahıslar çocuklarının kavga etmeleri sebebi aralarında tartışmışlar. Tartışma esnasında Z.B. isimli şahsın annesi M.Ç. isimli şahsında gelmesiyle taraflar birbirlerini darp etmişlerdir. Tahkikata başlanılmıştır.
OLAYIN ÖZETİ :07.06.2014 günü saat 16.00 sıralarında Ekmek Fırınında çalışan Müşteki C.K. iş yerinin ikinci katından inerken düşmesi neticesinde hafif şekilde yaralanmıştır. Tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.
OLAYIN ÖZETİ :Müşteki Ş.Y. alınan ifadesinde; 07.06.2014 günü saat:16:00 sıralarında çalışmış olduğu iş yerindeyken telefonunu lavaboda unuttuğunu. 15-20 dakika sonra telefonunu unuttuğunu fark edip almaya geldiğinde telefonunu bulamadığını beyan etmiştir. Tahkikata başlanılmıştır.
OLAYIN ÖZETİ :Mağdur R.D. avukat huzurunda verdiği ifadesinde; 28.05.2014 günü saat:16:00 sıralarında okuldayken baş ağrısı ilacı içtiğini. Ağrısı geçmeyince bir tane daha içtiğini daha sonra rahatsızlandığı için hastaneye gidip tedavi olduğunu beyan etmiştir. Tahkikata başlanılmıştır.
OLAYIN ÖZETİ :06.06.2014 günü saat 10.00 sıralarında müştekisi K.T.isimli şahıs ifadesinde; 2000 doğumlu R.R. isimli çocuğun kayıp olduğunu beyan etmiş, tahkikata başlanmıştır.
ARİFİYE İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ
OLAYIN ÖZETİ :06.06.2014 günü saat 16.00 sıralarında müşteki A.K. ifadesinde; yerinden çıkan mutfak tezgahı mermerini yerleştirmeye çalıştığı sırada mermerin kırılarak sağ el orta parmağı ile sol el işaret ve orta parmağının tezgahın altında kalması sonucu yaralandığınıtedavisini yaptırdığını uzuv kaybı olmadığını, ı beyan etmiş olup, olayla ilgili tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.
ERENLER İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ
OLAYIN ÖZETİ :06.06.2014 günü saat. 08.00 sıralarında Polis Merkezimize müracaat eden F.A.'un alınan ifadesinde; kızı S.A.'un kayıp olduğunu beyan etmiştir. Olayla ilgili çalışmalara başlanılmıştır.
OLAYIN ÖZETİ :04.06.2014 günü saat 10.00 sıralarındaMüşteki A.Ş.' in alınan beyanında; evinin tadilat işlerini yaptığı esnada spiral taşının kırıldığını ve kırılan parçalardan bir tanesinin sağ koluna denk geldiğini ve kolunun kanamaya başladığını, kendi imkanları ile hastaneye giderek tedavisini yaptırdığını beyan etmiş, hazırlanan tahkikat evrakı ikmalen gönderilmiştir.
OLAYIN ÖZETİ :07.06.2014 günü Y.B.isimli şahsın baş ağrısı sebebi ile içmiş olduğu ilaç sebebi ile hayati tehlike arz etmeyecek şekilde rahatsızlanması neticesi meydana gelen Taksirle Yaralanma Olayı ile ilgili tahkikata başlanmıştır.

HENDEK İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ
OLAYIN ÖZETİ :07.06.2014 günü saat 17:17 sıralarında Polis Merkezine gelen Müşteki K.Ş.K.alınan ifadesinde telefonunun kayıp olduğunu beyan etmiştir. Tahkikat evrakı ikmalen gönderilmiştir.
KARASU İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ
OLAYIN ÖZETİ :07/06/2014 günü polis merkezimize gelerek müracaatta bulunan A.Y. isimli kişi öz kızı olan S.N.Y. isimli kişinin kaybolduğunu belirtmiş olup, hazırlanan bu tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.
PAMUKOVA İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ
OLAYIN ÖZETİ :07.06.2014 günü saat:19.30 sıralarında Müşteki Şüpheli N.Ç. isimli şahsın çuvallar içerisinde bulunan odunları apartman içerisinde bulunan ikametinin önüne bırakmasına karşı çıkan H.D. ile arasında çıkantartışmada taraflar birbirlerine hakarette bulunmuştur. Evrak ikmalen gönderilmiştir.
OLAYIN ÖZETİ :07.06.2014 günü saat:21.30 sıralarında Müşteki N.B. iş yerinde çalışırken gözüne kükürt tozu gelmesi nedeniyle gözünden yaralanmış ve hastaneye giderek gerekli tedavisi yapılmıştır. Tahkikat evrakı ikmalen gönderilmiştir.
OLAYIN ÖZETİ :07.06.2014 günü saat:23.00 sıralarında Devlet Hastanesine Zehirlenmeden dolayı getirilen E.Y. alınan ifadesinde; başı ağrıdığından dolayı kullanmış olduğu ilaçtan üç adet kullandığını. Ağrısınındevam etmesi üzerine hastaneye gittiğini beyan etmiştir. Tahkikat evrakı ikmalen gönderilmiştir.
OLAYIN ÖZETİ :08.06.2014 günü saat:00.10 sıralarında Pamukova İlçe Devlet Hastanesi'ne C.K.isimli şahsınşofben zehirlenmesinden dolayı getirildiği öğrenilmiş. Şahıs burada yapılan müdahalesinin ardından hayati tehlike kaydıyla S.E.A.H sevk edilmiştir. Tahkikata başlanılmıştır.
SAPANCA İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ
OLAYIN ÖZETİ :08/06/2014 günü saat:01.10 sıralarında Müşteki K.A.'ın alınan ifadesinde; baldızı B.O.'nun kendisinin ikametinde kaldığını. 06/06/2014 saat:07.30 da ikametinden ayrıldığını ve bundan sonra kendisine ulaşılamadığın beyan etmiştir. B.O. isimli şahıs Kayıp Şahıs olarak aranmaya başlanılmıştır. Tahkikata başlanılmıştır.
SÖĞÜTLÜ İLÇE EMNİYET AMİRLİĞİ
OLAYIN ÖZETİ :08.06.2014 günü saat 02:00 sıralarında iş yerinde meydana gelen Kasten Yaralama olayıyla ilgili O.K. isimli şahıskendisini H.D. isimli şahsın darp ettiğini beyan etmiştir. Tahkikata başlanmıştır.
ASAYİŞ OLAYLARI08/06/2014
ADAPAZARI İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ
OLAYIN ÖZETİ :08.06.2014 günü gayri muayyen saatte Müşteki S.A. ifadesinde, A.P.ve A.K. isimli şahısların ikametine gelerek ikametine saldırıp camları ve ev eşyalarına zarar verdiğini beyan etmiş olup, Konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.
OLAYIN ÖZETİ :08.06.2014 günü saat 22.00 sıralarında Müşteki-Şüpheli M.K. ile Müşteki-Şüpheli B.B. isimli şahıslar tartışarak birbirlerini darp etmişler. Konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.
OLAYIN ÖZETİ :08.06.2014 günü saat 22.00 sıraların da Müşteki B.E. ifadesinde; kendisinin olay saatinde AVM de alışveriş yaptığını ve alışveriş sonrası cüzdanını otoparkta alış veriş arabası içerisinde unuttuğunu ve kayıp ettiği el çantası içerisinde nüfus cüzdanı, ehliyeti, hakimlik kimliği ile 1.400TL parasının olduğunu beyan etmiş olup, konu ile ilgili tahkikata başlanmıştır.
OLAYIN ÖZETİ :14/05/2014 günü saat 15.30 sıralarında, Şüpheli O.M.' ın 2012 doğumlu kızı Mağdur H.N.M.' in karnını doyurmak için tabağa koyduğu çorbaya, kızının elini sokması sonucu Taksirle Yaralanma meydana gelmiş olup, evrak ikmalen gönderilecektir.
SERDİVAN İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ
OLAYIN ÖZETİ :08.06.2014 günü saat 12.00 sıralarında Müşteki N.G. ifadesinde, cep telefonunu ikametinden ekmek almak üzere gitmiş olduğu sokakta kaybettiğini beyan etmiş olup, tahkikata başlanılmıştır.
OLAYIN ÖZETİ :Müşteki M.A.'ın 07/06/2014 günü saat 22:30 sıralarında depo kısmında çalıştığı esnada yük taşıma arabası ile malzeme çekerken yük arabasının topuğuna çarpması sonucunda hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yaralandığı anlaşılmış olup, evrak ikmalen gönderilecektir.
OLAYIN ÖZETİ :Mağdur 2007 doğumlu Z.C.Ç.'nın 07/06/2014 günü saat 12:35 sıralarında Markettin girişindeki otomatik kapıya sıkışması sonucunda yaralandığı anlaşılmış olup, hazırlanan evrak ikmalen gönderilecektir.
OLAYIN ÖZETİ :28.05.2014 günü saat 14.00 sıralarında Müşteki Z.K. ifadesinde, tanıdığı olanD.Y. isimli şahsın kendisine araba alma konusunda yardım edeceğini söyleyerek kendisinden ayrı zamanlarda 2000-3000 TL civarında para aldığını beyan etmiş olup, evrak ikmalen gönderilecektir.
OLAYIN ÖZETİ :08.06.2014 günü saat 23.15 sıralarında U.C., R.C. ile C.G.H., Ş.A. ve R.H. isimli şahıslar arasında akrabalar arası bir mesele sebebiyle Kasten Yaralama-Tehdit ve Hakaret konusu yaşanmış olup, tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.
SAPANCA İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ
OLAYIN ÖZETİ :08.06.2014 günü saat 13:00 sıralarında Müşteki E.A. ile hastanede yapılan görüşmede, Mağdur 2012 doğumlu Ç.A.' ın öz çocuğu olduğunu, ev temizliğinde kullanmak için aldıkları tiner maddesinin lavabonun altında olduğunu, tiner maddesini çocuğunun elinde gördüğünü, çocuğunun ağzını kokladığında ağzından tiner kokusu geldiğinden dolayı gerekli tedavisi için Hastaneye getirdiğini beyan etmiş olup, tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.
SÖĞÜTLÜ İLÇE EMNİYET AMİRLİĞİ
OLAYIN ÖZETİ :26.05.2014 günü saat 18.00 sıralarında E.Y. isimli çocuk ikamette VERMİDON isimli ilaçtan içmiş ve zehirlenme vakasıyla Hastaneye intikal ettirilmiştir. Konuyla ilgili tahkikata başlanmıştır.
TRAFİK İCRAATLARI
BİRİMLER Top.Kaza sayısı Yaralamalı Kaza Sayısı Alkollü Araç Kul. Sür. Bel. Araç Kul. Dığer Ceza mıktarı Trf.men Mah.sevk
Trafık Denetleme Şb Müd. 3 2 0 0 39 8.216 TL 5 0
Bölge Trafık Dent. Şb.Müd. 5 1 2 0 89 17.614 TL 1 0
TOPLAM 8 3 2 0 128 25.830 TL 6 0

ASAYİŞ OLAYLARI09/06/2014
ADAPAZARI İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ
OLAYIN ÖZETİ :08.06.2014 günü saat:11:30 sıralarında meydana gelen Zehirlenme olayı ile ilgili Müşteki B. K. alınan ifadesinde; oğlu B. K.'a kullandığı ilacı içirdiğini ancak ilacın dozunu biraz fazla verdiğini sonradan fark ettiğini. Çocuğunun rahatsızlanması üzerine hastaneye intikal ettirdiğini, çocuğunun hayati tehlikesinin olmadığını beyan etmiştir.
OLAYIN ÖZETİ :08.06.2014 günü Polis Merkezine müracaata bulunan Müşteki N. E.alınan ifadesinde; T. A. isimli şahsın kendisini sürekli rahatsız ettiğini beyan etmiştir. Tahkikata başlanılmıştır.
OLAYIN ÖZETİ :04.06.2014 günü saat:15.00 sıralarında meydana gelen Tehdit olayı ile ilgili 09.06.2014 günü Polis Merkezine gelen Müşteki F.B. alınan ifadesinde;olay günü komşusu olan A. Ç. ileelektrik arızası yüzünden sözlü tartıştıklarını ve şahsın kendisini sözlü olarak tehdit ettiğini beyan etmiştir. Tahkikata başlanmıştır
OLAYIN ÖZETİ :Müşteki S.Ö. alınan ifadesinde; 05.06.2014 günü bir internet sitesi aracılığıyla iletişime geçtiği 0551 ... numaralı hatla görüştüğü ve ismini V. G. olarak belirten şahsa çeşitli aralıkla 970 TL havale ederek dolandırıldığını beyan etmiş olup, tahkikata başlanılmıştır.
OLAYIN ÖZETİ :09.06.2014 günü saat 02.30 sıralarında meydana gelen Hakaret olayı ile ilgili Müşteki H.Ö. alınan ifadesinde; daha önceden aralarında husumet bulunan ve mahkemelik oldukları H. Y.'ın olay günü ikametinin önüne gelerek kendilerine hakarette bulunduğunu beyan etmiştir. Tahkikata başlanılmıştır.
OLAYIN ÖZETİ :01.06.2014 günü saat 21.00 sıralarında meydana gelen Zehirlenme olayı ile ilgili Müşteki A.Ö. ifadesinde; evde bulunan ağrı kesici ilaçtan içtiğini. Yaklaşık 30 dk. sonra kendisini kötü hissedince hastaneye giderek durumu bildirdiğini ve tedavi olduğunu beyan etmiştir. Tahkikata başlanılmıştır.
OLAYIN ÖZETİ :09.06.2014 günü Polis Merkezine müracaatta bulunanMüşteki M. T. ifadesinde; ... isimli işyerini işlettiğini. İşyerinin yanında bulunan işyerinin kendi balkonuna bir güvenlik kamerası takarak işyerini izlediğini beyan etmiştir.
OLAYIN ÖZETİ :05.06.2014 günü saat 15.00 sıralarında meydana gelen Güveni Kötüye Kullanma olayı ile ilgili Müşteki G. E. A. alınan ifadesinde; belirtmiş olduğu adreste C. A., A. G. A. , B.A. , E. A. ile birlikte yaşadığını. İki günlüğüne evden ayrılıp annesinin yanına gittiğini. Ayrılırken tabletini bavulunda unuttuğunu ve iki gün sonra almaya geldiğinde tabletini bulamadığını. Olayla ilgili kimseden şüphelenmediğini beyan etmiştir. Tahkikata başlanılmıştır.
OLAYIN ÖZETİ :09.06.2014 günü Polis Merkezine müracaat eden Müşteki N. S. 54 EV .... plaka sayılı aracının anahtarını kaybettiğini, nerede ve nasıl kaybettiğini bilmediğini beyan etmiştir. Tahkikata başlanılmıştır.
OLAYIN ÖZETİ :Müşteki Şüpheli Y.Y. alınan ifadesinde; 09.06.2014 günü saat:18.00 sıralarında daha önceden telefonda mesajlaşarak birbirine hakaret ettikleri Ü.P. ile yanında bulunan kişilerinÇark Caddesinde karşısına çıkarakkendisini darp ettiklerini beyan etmiştir. Tahkikata başlanılmıştır.
OLAYIN ÖZETİ :09.06.214 günü Polis Merkezine gelen Müşteki N.Z.kızı A.Z.'in kayıp olduğunu eve gelmediğini.Daha önceden kayıp olduğunda İ. D.isimli şahsın yanında olduğunu, onun yanında olabileceğini beyan etmiştir.
OLAYIN ÖZETİ :09.06.2014 günü saat 23.00 sıralarında meydana gelen gasp olayı ile ilgili işyerinegelen bir erkek şahıs, işyerindenkasada bulunan toplam 1150 TL parayı alarak olay yerinden kaçmış. Tahkikata başlanılmıştır.
ARİFİYE İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ
OLAYIN ÖZETİ :08.09.2014 günü saat 16.00 sıralarında Z. B. isimli kız çocuğu kayıp olduğu bildirilmiştir. Tahkikata başlanılmıştır.
OLAYIN ÖZETİ :09.06.2014. günü saat: 06.30-09.30 sıralarında meydana gelen "Mala Zarar Verme" olayı ile ilgili Müşteki H. G. ifadesinde; çalışmakta olduğu işyerine ait olan ve kendisinin kullandığı 34 JR ... plaka sayılı aracını olay günü evinin önüne park ettiğini. Daha sonra yanına geldiğinde aracının arka camının bira şişesiyle patlatılmış olduğunu fark ettiğini beyan etmiştir.
ERENLER İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ
OLAYIN ÖZETİ :09.06.2014 günü Polis Merkezi Amirliğimize gelen A. S. ve S. S.isimli şahıslar, kiracıları olan R. D.'ın kira borcundan dolayı aralarında sorun çıktığını ve R.D.'ın kendilerini telefon yolu ile ölümle tehdit ettiği beyanı üzerine olay ile ilgili tahkikata başlanmıştır.
OLAYIN ÖZETİ :09.06.2014 günü saat 08.30 sıralarındaA.Ö. isimli şahsınikametinden ayrılarak kendisinden haber alınamaması sureti ile meydana gelen Kayıp Şahıs Olayı ile ilgili tahkikata başlanmıştır.
SERDİVAN İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ
OLAYIN ÖZETİ :08.06.2014 günü saat 02.00 sıralarında meydana gelen Kasten Yaralama olayı ile ilgili olarak yapılan tahkikatta; şüpheli/müşteki G.Y. İ., O. S. ile Müşteki/Şüpheli H.E. B. S. ve G.Y. İ.arasında araç hızı meselesi sebebi tartışma çıktığı, devamında da olay kavgaya dönüşmüş, şahıslar birbirlerini hafif şekilde darp etmiş olup, olayla ilgili tahkikat evrakı ikmalen gönderilmiştir.
OLAYIN ÖZETİ :08.06.2014 günü saat:22.58 sıralarında Serdivan Altınova Hastanesinden Polis Merkezimize gelen telefonla B. B. isimli şahsın yakınları tarafından hastaneye EX olarak getirildiğini ve yapılan tüm müdahalelere rağmen yaşama döndürülemediği anlaşılmış,
ASAYİŞ OLAYLARI
AKYAZI İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ
OLAYIN ÖZETİ :09/06/2014 günü saat 19/30 sıralarında Polis Merkezine gelen M. D. aynı gün saat 14/00 sıralarında Akyazı çarşı merkezde bulunan çay bahçesineeşi S. D.ve kızı İ. D.i bıraktığını. İşlerini bitirip çay bahçesine geldiğinde eşini ve kızını orada bulamadığını.Banka hesaplarını kontrol ettiğinde eşinin hesaptan 1800 TL çekmek sureti ile kızı İ. D.i yanına alarak ortadan kaybolduğunu beyan etmiştir. Tahkikata başlanılmıştır.
HENDEK İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ
OLAYIN ÖZETİ :06.06.2014 günü saat 08.00 sıralarında meydana gelen Kazaen Yaralanma olayı ile ilgili müşteki F. T. ifadesinde; işçi olarak çalıştığını, elektrik direğine çıkmak için aracın platformundaki sepete bindiği esnada zeminin ıslak olmasından kaydığını ve yere düşüp yaralandığını belirtmiş, şahsın alınan Dr. Raporunda Hayati Tehlikesi Yoktur şeklinde rapor alınmıştır.
OLAYIN ÖZETİ :Müşteki T. T. 'ın alınan ifadesinde; arkadaşı S. D. ile 54 DP ... plaka sayılı araçla seyir esnasındaF. H. isimli şahsın dur demesi sebebiyle durduğunu ve sol cama F. H.ın gelerek açık camdan torpidoda göstergelerin oraya koymuş olduğu cüzdanı çalarak kaçtığını beyan etmiştir. Tahkikata başlanılmıştır.
KARASU İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ
OLAYIN ÖZETİ :06.06.2014 günü saat 18.00 sıralarında müracaatta bulunan N.K. ifadesinde; kullanmış olduğu cep telefonunun 0 212 267 .... numaralı telefondan arandığını ve kredi kartından 49 TL paranın çekilmek sureti dolandırıldığını beyan etmiştir.
OLAYIN ÖZETİ :09/06/2014 günümeydana gelen Kasten Yaralama olayı ile ilgili olarak M. Ç. isimli şahıs sağ elinden ve M. Ç. isimli şahıs ise karın bölgesinden bıçakla yaralanarak hayati tehlike olmaksızın S.E.A.H'ne sevk olmuş. Şüpheli A.R.n alınan ifadesinde ise şahısların kendisine küfür ettiğini, kendisinin de sinirlenerek elindeki bıçağı etrafa gelişi güzel savurduğunu beyan etmiş. Olayda kullanıldığı iddia edilen suç aleti bıçak muhafaza altına alınmış olup,tahkikata başlanılmıştır.
TRAFİK İCRAATLARI
BİRİMLER Top.Kaza sayısı Yaralamalı Kaza Sayısı Alkollü Araç Kul. Sür. Bel. Araç Kul. Dığer Ceza mıktarı Trf.men Mah.sevk
Trafık Denetleme Şb Müd. 4 2 0 0 77 17.144 TL 0 0
Bölge Trafık Dent. Şb.Müd. 4 2 2 1 256 49.936 TL 2 0
TOPLAM 8 4 2 1 333 67.080 TL 2 0

10 Haz 2014 - 11:29 - Güncel --- Okunma

medyabar.com son bir ayda 3.654.512 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Medyabar Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medyabar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA) tarafından servis edilen tüm haberler Medyabar editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Medyabar değil haberi geçen ajanstır.
Anket Covid-19 vakalarının arttığı Sakarya'da sizce ne yapılmalı!