Olgunlar Futbol Turnuvası sekizinci akşam maçları

24ncü Olgunlar Futbol Turnuvası sekizinci akşam maçları devam ediyor.

Simge Eşarpları: 8-Göçmenspor: 1
Hakem: Erdi Öz
Simge Eşarpları: Ahmet Taşkın, Ünal Dilek, Hasan Altuntaş, Fuat Karadağ, Tamer Arancı, Akif Arslan, Yusuf Örengül, Aydın Alkan, Cahit Gürkaynak, Suat Muratdağı, Erdinç Tuğralı
Antrenör: Behçet Durak
Göçmenspor: Zeki Sürer, Nazif Kaçanlar, Demir Rıza Kaçanlar, Ulvi Yılmaz, Nevzat Özbay, Celal Güneş, Yaşar Altıntaş, Faruk Parlak
Antrenör: Yaşar Altıntaş
Goller: Dk.5 Yusuf Örengül, Dk.6-12-43 Tamer Arancı, Dk.16 Aydın Alkan, Dk.21-38 Fuat Karadağ, Dk.32 Cahit Gürkaynak (Simge Eşarpları), Dk.40 Yaşar Altıntaş (Göçmenspor)
---
Modern Kuyumculuk&Dem-Ak Harita: 10-Sapanca TGM: 4
Hakem: Erdi Öz
Modern Kuyumculuk&Dem-Ak Harita: Ramazan Özdemir, Fatih Kosovalı, Fatih Akgün, Ömer Gündostu, Serhat Sütlü, Celal Yavaş, Yasin Yılmaz, Bayram Çolak, Serter Keskin
Antrenör: Hakan Dursun
Sapanca TGM: Süleyman Yetim, Murat Şimay, Aydın Şahin, Salih Yıldız, Osman Sağır, Ferhat Öztaş, Osman Kösemen, Sedat Bayrak, Recep Koşar
Antrenör: Fahrettin Karadağ
Goller: Dk.2-9-37 Serter Keskin, Dk.7 Serhat Sütlü, Dk.15-25-32-43 Celal Yavaş, Dk.24-26 Bayram Çolak (Modern Kuyumculuk&Dem-Ak Harita), Dk.14 Aydın Şahin, Dk.33-47 Murat Şimay, Dk.39 Osman Kösemen (Sapanca TGM)
---
Türk Temizlik: 3-İki Yıldız Çamaşırları: 4
Hakem: Ahmet Ak
Türk Temizlik: Tuncay Pamuklar, Hüseyin Süleyman, İdris Kaymak, Aydın Güzel, Haluk Yılmaz, Soner Çalışkan, Yaşar Şanlı, Selahattin Arslan, Musa Avcı
Antrenör: Ömer Karadirim
İki Yıldız Çamaşırları: Mehmet Koca, Mustafa Kocabey, Bekir Bildik, Yusuf Çelik, İrfan Dal, Yalçın Şaşı, Sedat Altıntaş
Antrenör: Süleyman Çelik
Goller: Dk.6-36 Selahattin Arslan, Dk.50+3 Musa Avcı (Türk Temizlik), Dk.8-23-47 Mustafa Kocabey, Dk.43 İrfan Dal (İki Yıldız Çamaşırları)
Sarı Kart: Dk.50+2 Sedat Altıntaş (İki Yıldız Çamaşırları)
---
AR Metal: 2-Modern Kuyumculuk&Dem-Ak Harita: 5
Hakem: Ahmet Ak
AR Metal: Rasim Aksu, Taner Yazıcı, Mustafa Şanlı, Hüseyin Polat, Naim Sarı, Çetin Yıldız, Ayhan Coşkun
Antrenör: Akif Ülker
Modern Kuyumculuk&Dem-Ak Harita: Veysel Beşik, İlhan Gülşen, Orhan Dede, Sinan Kahraman, Cengiz Bayraktar, Ahmet Öksüz, İsmail Küçük, Turan Varkan, Yusuf Yazıcı, Aykut Okan
Antrenör: Sinan Uğur
Goller: Dk.2 Taner Yazıcı Dk.34 Ayhan Coşkun (AR Metal), Dk.15 Yusuf Yazıcı, Dk.28-30 Aykut Okan, Dk.37 Cengiz Bayraktar, Dk.40 İsmail Küçük (Modern Kuyumculuk&Dem-Ak Harita)
---
Beşkardeşler Büro Mobilyaları: 3-Coşkunspor: 0
Hakem: Ufuk Tuzal
Beşkardeşler Büro Mobilyaları: Fatih Özaltın, Mustafa Yıldırım, Nazım Şahin, Alaattin Yıldırım, Sinan Kahraman, Erol Kota, Tunahan Alaz, İsmet Durak, Cemal Çavuşlar
Antrenör: Aydın Tarhan
Coşkunspor: Bilal Akçay, Bülent Tuğcu, İsrafil Kaya, Emin Topaloğlu, Sinan Akkuş, Mithat Başar, Ömer Kınalıbalaban, K.Levent Yürü, Edip Dokumacı, Adnan Şekerci
Antrenör: Bülent Tuğcu
Goller: Dk.1 Erol Kota, Dk.15 İsmet Durak, Dk.39 Alaattin Yıldırım (Beşkardeşler Büro Mobilyaları)
---
Tatangalar: 2-Faydalı Orfimo Mobilya: 4
Hakem: Ufuk Tuzal
Tatangalar: Hakan Kasım, Erol Kurtul, Olcay Meriç, Adil Tank, Fuat Ersöz, Erkan Güray, Arif Gökbayrak, Cem Özgel, Hasan Er
Antrenör: Ufuk Korhan Kaşlı
Faydalı Orfimo Mobilya: Engin İrden, Ersoy Yıldırım, Mustafa Faydalı, Sinan Özalp, Mesut İsen, Haluk Samsa, İrfan Şimşek, Şeref Boz
Antrenör: Fevzi Çapkınlar
Goller: Dk.13-17 Haluk Samsa, Dk.37 Mesut İsen, Dk.38 Mustafa Faydalı (Faydalı Orfimo Mobilya), Dk.27 Adil Tank, Dk.50 Olcay Meriç (Tatangalar)
Sarı Kartlar: Dk.28 Ersoy Yıldırım (Faydalı Orfimo Mobilya), Dk.36 Erol Kurtul, Dk.43 Adil Tank (Tatangalar)
---
Turnuvada Program
19 Haziran Salı
Saat 18.00 Tarım Kredi-Akyazı Semazen Etbalık (Olgunlar A)
Saat 19.00 Ayan İnşaat-Bosna Şahinpen (Olgunlar B)
Saat 20.00 SİNTAŞ-Reisoğlu Restoran (Genç Olgunlar B)
Saat 21.00 Eski Rejispor-Mramor Oluk Sistemleri (Yaşlı Olgunlar)
Saat 22.00 Gürova Süt Ürünleri-Erenler Belediye&Kahve Diyarı (Genç Olgunlar A)
Saat 23.00 Sofuoğlu Sohofone-Paksan Kireç (Olgunlar A)
---
20.06.2012 Çarşamba
Saat 18.00 Erenler Belediyesi-Coşkunspor (Yaşlı Olgunlar)
Saat 19.00 Suev İnşaat-Kayar Steak House (Genç Olgunlar B)
Saat 20.00 Altındere Belediyesi-Burakcan İnşaat (Olgunlar B)
Saat 21.00 ASKF İnko İnşaat-Pilsan İnşaat (Olgunlar A)
Saat 22.00 Aygünler Bellona-Beşkardeşler Büro Mobilya (Yaşlı Olgunlar)
Saat 23.00 SASKİ-Akyazı Yenicami Esnaf (Olgunlar B)
---

19 Haz 2012 - 13:51 - Spor --- Okunma

medyabar.com son bir ayda 2.745.546 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Medyabar Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medyabar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA) tarafından servis edilen tüm haberler Medyabar editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Medyabar değil haberi geçen ajanstır.




Anket İlerleyen hayatınızda memleketinize (köyünüze) yerleşmek gibi bir planınız var mı?