Başkan Soğuk'tan spor kulüplerine destek

Belediye Başkanı Soğuk; ''Karadeniz spor başkanı ve Yönetim Kurulunun basına Bize deplasmanlara gitmek için otobüs vermedi diye açıklamaları doğru değildir''dedi.

Ferizli Belediye Başkanı Soğuk;''Karedenizspor'daGençler ligi dahilortalama 40 deplasman maçındaotobüs gönderilirken,Ferizlispor'a ise ortalama 20 deplasman maçına gönderildi.

Bunu tüm başta kulüp başkanları yöneticileri ve hocasında futbolcusunda yakından bilmektedir.

Halkın oyları ile seçilip makamına oturduğu günden itibaren parti rozetini çıkarır.Halkın hizmet rozetini takar bunun yılların siyasetçisi olarak bilincinde olan birisiyim. Ve 4 yılı aşkınyaptığım çalışmalardavatandaşlarımızında arasındayım.Spor denince ülkeler devletler arasında hiç bir zaman yıllardır değişmeyensporun tüm çeşitleri ileülkelerinin tanınmasında fayda getirdiği gibi ekonomisindense büyük katkı sağlamaktadır.Bizlerde Ferizli ilçesinde bulunan Ferizlispor Ferizli esnaf spor Karadenizspora ve ayni zamanda kulüp yöneticilerinindesadece kendilerini düşünmemelerini futbolun yanında diğer spor dallarının da olduğunuilköğretim lise okullarındakispor dallarında başarı getiren öğrencileredesahip çıkmamız onlara imkanlarımız dahilindedestek vermeyi de kendimizde bir görev sayıyoruz.
KaredenizsporBaşkanı ve yöneticileribugüne kadar futbolculuk hayatının geçtiği bir sahanın eksikliklerinde son maçta görmeleri ve bunu veotobüs verilmediğiiçinde birleştirerekayni ortama sokmalarıda düşündürücüdür.Spor kulüpleri başkanı yöneticileriher zaman toplumu etkileyecek olan konuşmalarınıçok iyi tartarak düşünmelerini bizlerden sonra gelecek olan yöneticilere sporcularazarar getirip getirmeyeceğini düşünmelidir. Spor kulüp yöneticiliğiher zaman kendisinden ailesinden maddi manevi veren kişilerinin büyük fedakarlık yaptığını da biliyoruz ama bunlar şahsiyeteben yaptım yapıyorum diyene kadar güzeldir'' dedi.

16 Nisan 2013 - Spor --- Okunma

medyabar.com son bir ayda 3.000.216 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Medyabar Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medyabar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Anket Sakarya'da eğitim kalitesini yeterli buluyor musunuz ?