Yeni hakim ve savcılardan Yazıcı'ya ziyaret

Akyazı Adliyesine yeni atanan Sulh Ceza Hakimi Salim Balık Asliye Hukuk Hakimi İbrahim Beyazıt ve Savcı Necattin Öztürk başkan Yazıcı'yı makamında ziyaret etti.

Akyazı Belediye Başkanı Yaşar Yazıcı'nın kısa bir süre önce Akyazı'ya atanmaları sebebiyle hoş geldin ziyaretinde bulunduğu Sulh Ceza Hakimi Salim Balık, Asliye Hukuk Hakimi İbrahim Beyazıt ve Savcı Necattin Öztürk Akyazı Belediye Başkanı Yaşar Yazıcı'yı makamında ziyaret ederek iade-i ziyarette bulundular.

Akyazı'yı bulundukları kısacık bir süre içerisinde çok beğendiklerini dile getiren Sulh Ceza Hakimi Salim Balık, Asliye Hukuk Hakimi İbrahim Beyazıt ve Savcı Necattin Öztürk burada görev yapacak olmaktan memnun olduklarını ifade ettiler. Akyazı'nın İdari ve Adli konularında huzur ve güveni sağlamak adına da kurumlar arası işbirliği içerisinde çalışacaklarını da dile getirdilerç

Akyazı Belediye Başkanı Yaşar Yazıcı "Öncelikle Sulh Ceza Hakimi sayın Salim Balık Asliye Hukuk Hakimisayın İbrahim Beyazıt ve Savcı Necattin Öztürk'yeni görev yerleri olan Akyazı'ya tekrar hoş geldiniz diyor kendilerine üstün başarılar diliyorum tabiî ki kurumlar arası işbirliği ilçemizin sevk ve idare'sinin sağlanması huzur ve güven ortamının oluşturulması adına gerçekten önemlidir. Bu anlamda ilçemizin huzur ve güveni için mutlu yarınlar mutlu ve sağlıklı bireylerin yetiştirilmesi gençlerimizin kötü alışkanlıklardan korunması ve sosyal hayata daha da çok kazandırılması adına oluşturulacak tüm projelerde kurumlarımızla işbirliği içinde elimizden ne geliyorsa yapmaya her zaman hazırız" dedi.

11 Eylül 2013 - Güncel --- Okunma

medyabar.com son bir ayda 4.257.113 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Medyabar Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medyabar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Anket Sakaryalılar alışverişlerinizi nerede yapıyor sunuz?