Gençleri Ankara'daki buluşmaya davet etti

Erbakan Vakfı Sakarya İl Başkanı Hasan Çınar Sakaryalı gençleri 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nda vakıf tarafından Ankara'da yapılacak olan gençlik buluşmasına davet etti.

29 Ekim 2017 tarihinde Ankara'da genel merkez tarafından yapılacak gençlik buluşmasıyla ilgili Erbakan Vakfı Sakarya İl BaşkanıHasan Çınar'ın açıklaması:

"Türkiye'nin en köklü fikri ve siyasi hareketi olan Milli Görüş'ün kurucu lideri merhum Prof. Dr. Necmettin Erbakan Hocamızın mücadelesinde, her zaman en önde olan Milli Görüş Gençliğimiz,

Merhum liderimizin doğum günü olan ve aynı zamanda Cumhuriyetin kuruluş yıldönümüne denk gelen 29 Ekim'de Ankara'da Hocamızı anmak ve Genel Başkanımız Dr. Fatih Erbakan'ın liderliğinde İKİNCİ KIRK YIL'ın başlangıcını gerçekleştirmek üzere büyük bir GENÇLİK BULUŞMASI organize ediyor. Bu gençlik buluşmasına Türkiye'nin tüm illerinden otobüslerle yapılan organizasyonlarda, yaklaşık 15.000 gencimizin katılacak olması, merhum liderimizin Milli Görüş gençliğinden istediği "tüm insanlığın kurtuluşu için mücadele heyecanının" hala canlı olduğunun en büyük kanıtı olacaktır.

Erbakan Hocamızın bu ülkeye ve islam coğrafyasına en büyük hizmeti yetiştirdiği şuurlu gençliktir. Bu şuurlu gençlik bu gün liderimiz Dr. Fatih Erbakan'ın etrafında kenetlenmiş, ülkemizin, islam coğrafyasının ve tüm insanlığın kurtuluşu için ortaya konulacak mücadele için hazır olduğunu bir kez daha dosta, düşmana gösterecektir. Ankara bir kez daha Mücahit Erbakan sesleri ile inleyecek, bir kez daha Milli Görüş gençliğinin güçlü varlığına tanık olacaktır. Yaşanan tüm sıkıntıların kurtuluş reçetesinin Milli Görüş'ün ortaya koyduğu fikirler ve projelerde olduğu gerçeğini en yüksek sesle haykıracağımız bu büyük Gençlik Buluşması, dünya Siyonizminin ve ırkçı emperyalizmin kanlı ve vahşi planları altında büyük zulümler yaşan kardeşlerimizin kurtuluşu için debir ümit ışığı olacaktır.

Son 4 yıldır Erbakan Vakfı olarak tüm Türkiye'de ve Avrupa'da vatandaşlarımızın yoğun olarak yaşadıkları ülkelerde gerçekleştirdiğimiz teşkilatlanma çalışmaları ve yaptığımız faaliyetlere gösterilen ilgi ve alakanın Milli Görüş'e olan ihtiyacın ne kadar fazla olduğunu ortaya koymuştur. Bu gerçekten hareketle, merhum liderimiz Erbakan Hocamızın 40 yıl bütün zorluk ve sıkıntılara rağmen verdiği mücadelenin devamı olarak, önümüzdeki kırk yıl da aynı mücadelenin verileceğinin açık mesajı olacak Büyük Gençlik Buluşması, Türkiye' ve islam coğrafyası üzerine planlar yapanların planlarını gözden geçirmesine neden olacaktır.

Biz bütün kanlı planları ortadan kaldırmak, islam coğrafyasında yaşanan sıkıntıları bertaraf etmek, birinci Yalta Konferansının yıkıcı ve yokedici düzeninin yerine hak ve adaletin hayat bulacağı Yeni Bir Dünya'yı kurmak üzere ikinci Yalta Konferansını gerçekleştirmek üzere yollara dökülen Milli Görüşçüleriz.

Herkes bilsin ki bu yoldan asla dönmeyeceğiz.

Herkes bilsin ki bu bayrağı yere düşürmeyeceğiz.

Herkes bilsin ki Hocamızdan aldığımız emanete ihanet etmeyeceğiz.

Herke bilsin ki İslam Birliğini kurmadan asla durmayacağız.

Başta gençlerimiz olmak üzere milletimizden beklentimiz, bu yürüyüşte bizimle beraber olmaları, bu mücadeleye omuz vermeleridir.

Yarın Ankara Atatürk Kapalı Spor Salonu'nda Saat 11.00 de bizimle beraber bu gerçekleri dile getirmek üzere sizleri de aramızda görmek istiyoruz.

Zafer inananlarındır ve zafer yakındır.

HASAN ÇINAR
ERBAKAN VAKFI SAKARYA İL BAŞKANI"

28 Ekim 2017 - Güncel --- Okunma

medyabar.com son bir ayda 2.858.781 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Medyabar Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medyabar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Anket Sakaryalılar alışverişlerinizi nerede yapıyor sunuz?