AK Parti'nin tüm aday adayları bu toplantıda buluştu

AK Parti İstişare toplantısı İl Başkanı Recep Uncuoğlu'nun başkanlığında yapıldı.

Haber Resmi
Haber Resmi
+13
Haber albümü için resme tıklayın

Perşembe günü Elmas Otel'de yapılan toplantıya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, İl yönetim kurulu üyeleri, İlçe Başkanları ve tüm belediye başkan aday adayları katıldı.

Gerçekleştirilen istişare toplantısının açılış konuşmasını yapan Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, şehirdeki yerel seçim sürecinin parti misyonu ve vizyonuna uygun bir şekilde devam ettiğini ve bu durumdan memnun olduklarını ifade etti.

Başkan Zeki Toçoğlu, "Önemli bir süreci beraberce yürütüyoruz. Memnuniyetle ifade etmek isterim ki; teşkilatlarımız, belediye başkanlarımız ve belediye başkanı aday adaylarımızla, tam bir olgunlukla bu noktaya kadar getirdik. Önemli olan bu süreci bundan sonra da partimiz ve misyonumuza yakışır bir şekilde devam ettirmektir" şeklinde konuştu.

Büyük resme bakmalıyız

Teşkilat üyelerinin, AK Parti misyonu ve vizyonuna katkı sağlama ve destek olma düşüncesinden bir an olsun ayrılmaması gerektiğinin altını çizen Başkan Toçoğlu, "Hepimiz büyük resme bakmalıyız. Bu büyük resim; AK Partidir, Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan'dır, Türkiye'dir, Orta Doğu'dur ve dünyadır. Eğer AK Parti varsa, Sayın Başbakanımız varsa, Türkiye varsa; bizler varız. Hepimiz bu misyona nasıl katkı sağlarız, nasıl destek oluruz düşüncesinde ve mücadelesinde olmalıyız. Biz tüm gönüldaşlarımızın gözünde bu anlayışı görüyoruz ve bu anlayışla hareket edeceklerine yürekten inanıyoruz" diye konuştu.

Sessiz devrim

Devam eden parti içi çalışmaların milletin egemenliğini en üst seviyelere çıkarma hedefinin ürünü olduğunu belirten Uncuoğlu, "İl Yönetim Kurulumuz, İlçe Başkanlarımız, İlçe Kadın ve Gençlik Kolları Başkanlarımız ile değerli aday adaylarımıza yönelik bir sohbet ve istişare ortamı oluşturmak istedik. Bu süreçte önemli olan tek şey, dünya mazlumlarının sesi olan ve Türkiye'de gerçekleşen sessiz devrimin mimari olan AK Parti iktidarıdır. Ferdi olarak hepimizin yaşadıkları, hissettikleri, emeği ve alın teri millet egemenliğini en üst noktalara çıkarmak içindir" dedi.

Hedefimiz en yüksek oyu almak

Seçimleri kazanmanın yanı sıra en yüksek oyu almayı da hedeflediklerini belirten İl Başkanı Uncuoğlu, "Bütün gayretimiz sandıklarda sadece seçimi kazanmak için değildir. Hedefimiz en yüksek oyla seçimleri kazanmaktır. Bu konuda tüm fertleri ve aday adayları ile AK Parti, Sakarya'da 16 ilçesinde ve Büyükşehir'de hizmetlerine devam ediyor. Sakarya'nın her köşesi AK Parti ile güzel oldu ve güzel olmaya devam edecek. Bu güzelliğin devam etmesi için çalışmaya devam edeceğiz. Katılımlarınızdan dolayı teşekkür ediyorum" diye konuştu.

Aday adayları tanıtımı

AK Parti İl Başkanı Recep Uncuoğlu'nun konuşmasının ardından aday tanıtımları gerçekleştirildi. 2014 yılı Mart ayında yapılacak yerel seçimlerde ilçe belediye başkanlıkları için aday adayı olan tüm teşkilat üyelerinin tanıtımı yapıldı.

13 Aralık 2013 - Siyaset --- Okunma

medyabar.com son bir ayda 2.993.580 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Medyabar Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medyabar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Anket Sakarya'daki sağlık hizmetlerini yeterli buluyor musunuz ?