Eğitim-Bir-Sen'den üyelerine hazırlık kursu

Eğitim-Bir-Sen Sakarya Şubesi Nisan ayında yapılacak MEB Şube Müdürlüğü sınavı için üyelerine yönelik hazırlık kursu açtı.

Haber Resmi
Haber Resmi
Haber albümü için resme tıklayın

Eğitim-Bir-Sen Sakarya Şubesi Başkanı Murat Mengen, bir yandan üyelerimize özlük, ekonomik, akademik, sosyal, kültürel alanda destek olurken diğer taraftan bireysel kariyerlerine katkı sağlıyoruz. Nisan ayında yapılacak olan MEB Şube Müdürlüğü sınavı için yaklaşık 300 üyemize sınava hazırlık kitabı dağıttık. Yüzden fazla üyemiz ilk günden hazırlık kursumuza katıldı. Önümüzdeki süreçte en az 4 kez deneme sınavı yapacağız. Tüm çabamız üyelerimize daha kaliteli hizmet verebilmek ve onların bireysel kariyerlerine destek olmak.

Üyelerimizi bugüne kadar yalnız bırakmadık başta yayın desteği olmak üzere, kurs, uzaktan eğitim ve deneme sınavlarıyla hep destekledik, yanında olduk. Örgütlü birliktelik içinde olmanın kendi içerisinde hepimiz için kısa ve uzun vadede birçok yararları olduğunu dünden bugüne hepimiz tecrübe ettik. Örgütlü gücü üyelerinin avantajına dönüştürme ilkesiyle hareket ederek, geçmiş yıllarda yapılan 'Müdür ve Müdür Yardımcılığı, Şube Müdürlüğü ve Görevde Yükselme' sınavlarında olduğu gibi bu sınavda da üyelerimizin hazırlık sürecini en etkili şekilde değerlendirmelerine yardımcı olmak amacıyla, sınavın kapsamına uygun olarak hazırlık kitabı ve deneme sınavları hazırladık. Kurslarımızda alanında uzman hocalarımız eğitim verecek ve sınavda sorumlu olunan tüm derslere yer verilecektir.

Kursumuz 19 Şubat itibariyle başladı 30 Mart'a dek haftaiçi her gün sürecek. Şube Müdürlüğü sınavına girecek tüm üyelerimizi kurslarımıza, deneme sınavlarımıza bekliyoruz şeklinde konuştu.

20 Şubat 2018 - Yaşam --- Okunma

medyabar.com son bir ayda 2.976.151 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Medyabar Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medyabar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Anket Sakarya'da eğitim düzeyini yeterli buluyor musunuz ?