Geyve'ye yeni tarım müdürü

Geyve İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğüne Ziraat Mühendisi Hüseyin Saban görevlendirildi. Eski İlçe Müdürü Hamdi Yel'in Bilecik'e tayini çıktığı öğrenildi.

Tarımsal üretim ile bölge ekonomisinin can damarı olan Geyve ovasında üreticilerimiz için yapılacak hizmet ve projeler ile çiftçi desteklemelerin takibinin yapıldığı İlçe Gıda Tarım Ve Hayvancılık Müdürlüğünün başına 4 yıldır İlçe müdürlüğünde Ziraat Mühendisi olarak çalışan Hüseyin Saban getirildi.

Geçtiğimiz hafta itibariyle görevine başlayan yeni Müdür Hüseyin Saban 2008 yılında Konya Selçuk Üniversitesi Ziraat Fakültesinden mezun oldu. Kısa süre tavukçuluk sektöründe çalışan Saban, 2011 yılında Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Balıkesir İvrindi İlçe Müdürlüğüne Ziraat Mühendisi olarak atandı.Saban daha sonra sırasıyla 2012-2013 yıllarında Kocaali ve 2014 yılından itibaren de Geyve İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık müdürlüğünde çalıştı.

EN İYİ HİZMETİ VERMEYE GAYRET GÖSTERECEĞİZ

Göreve başlayan Müdür Hüseyin Saban, "Geyve'nin bir çocuğu olarak, ziraat mühendisi olarak çalıştığım kurumuma müdür olarak görevlendirildim.İnşallah Geyve'mize hayırlı, uğurlu olur. Eski Müdürümüz Hamdi Yel kendi isteği ile Bilecik iline tayin oldu. Eski müdürümüze de Geyve'ye vermiş olduğu hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyoruz.Geyve tarımsal faaliyetler anlamında bölgenin gözbebeği. Geçtiğimiz hafta içerisinde "Ayvanın Başkenti Geyve" sloganıyla yapılan Ayva Festivali'de bunun bir göstergesi zaten. İnşallah ben ve ekibim bundan sonraki süreçte Geyve'mize tarımsal faaliyetler açısından en iyi hizmeti vermeye gayret göstereceğiz.." dedi.

04 Ekim 2017 - Güncel --- Okunma

medyabar.com son bir ayda 2.901.119 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Medyabar Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medyabar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Anket Sakaryalılar alışverişlerinizi nerede yapıyor sunuz?