Hafta sonu bu olaylar oldu. Asayiş bülteni...

Valilik, İl Emniyet Müdürlüğü ve İl Jandarma Komutanlığı sorumluluk bölgelerinde Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri meydana gelen olayların özet listesini açıkladı

EMNİYET BÖLGESİ

ASAYİŞ OLAYLARI 02/09/2016

Birimi

SAKARYA - ADAPAZARI

Olay Adi

TAKSİRLE YARALAMA

Olay Özeti: 01.09.2016 günü meydana gelen Taksire Yaralama olayı ile ilgili olarak, müşteki H.S.(E.1982) isimli şahıs cama yumruk vurarak yaralandığını, olay ile ilgili kimseden şikayetçi olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi

SAKARYA - ADAPAZARI

Olay Adi

KAYIP ŞAHIS

Olay Özeti: 01.09.2016 günü Müşteki M.T.(E.1955) kızı H.A.(E.1981)'nın Semerciler Mahallesinde birlikte yaşadıkları ikametlerinden ayrıldığını ve kızından bir daha haber alamadığını, kızının bulunmasını istediğini beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi

SAKARYA - ADAPAZARI

Olay Adi

TAKSİRLE YARALAMA

Olay Özeti: 02.09.2016 günü Şüpheli/Müşteki N.A.(E.1992) sevk ve idaresinde bulunan 41 ** *** plaka sayılı araç ile Karaağaç bulvarında bir süre bekledikten sonra aracını sağa doğru park etmek için yanaştığı esnada sağ tarafından gelen motosiklet sürücüsü Müşteki/Şüpheli B.Ö.(E.1981)'ün kullanmış olduğu motorsiklet ile çarpışması sonucu kaza olayının meydana geldiğini beyan etmiş, olay ile ilgili taraflar birbirlerinden davacı ve şikayetçi olmamış, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi

SAKARYA - ADAPAZARI

Olay Adi

TAKSİRLE YARALAMA

Olay Özeti: 02.09.2016 günü S.T.(E.1990) Yağcılar Mahallesi Yeğenler Caddesinde 54 ** *** plaka sayılı aracı ile seyir ederken yola birden atlayan şahsa duramayarak çarptığını, olay ile ilgili şikayetinin olmadığını, şahsın ambulans ile hastaneye gönderildiğini beyan etmiş, konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

Birimi

SAKARYA - ADAPAZARI

Olay Adi

TAKSİRLE YARALAMA

Olay Özeti: 22.08.2016 günü Kuyudibi kavşağından karasu caddesi istikamtine doğru yaya olarak giden Müşteki İ.Ö.(E.1999) isimli şahıs dengesini kaybederek yere düştüğünü ve yaralandığını, olayın kendi dikkatsizliğinden kaynaklandığını, kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi

SAKARYA - ARİFİYE

Olay Adi

TAKSİRLE YARALAMA

Olay Özeti: 22.08.2016 günü Fatih Mahallase meydana gelen Taksirle yaralama olayı ile ilgili Müşteki B.S.(E.2002) ikametinde karpuz kestiği sırada elindeki bıçağın kaydığını ve sol bileğine denk gelmesi sonucu yaralandığını, daha sonra sağlık ocağına gittiğini buradada sadece pansuman yapıldığını, sağlık durumunun iyi olduğunu, olay ile ilgili olarak kimseden davacı şikayetçi olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi

SAKARYA - ARİFİYE

Olay Adi

İŞ KAZASI

Olay Özeti: 27.07.2016 günü Ö.B. isimli fabrikada meydana gelen iş kazası olayı ile ilgili temin edilerek beyanı alınan Müşteki S.K.(E.1984) tinerle boyalı parçayı temizlediği sırada kolunda kabarıklar meydana gelmesi sonucu hastaneye giderek tedavi olduğunu, olay ile ilgili kimseden davacı ve şikayetçi omadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi

SAKARYA - ERENLER

Olay Adi

TAKSİRLE YARALAMA

Olay Özeti: Müşteki A.A.(E.1979) isimli şahıs Etbalık kurumunda işçi olarak çalıştığını, yükleme bölümünde yükleme yaptığı sırada ayağının kayması sonucu sağ dizinin üzerine düştügünü ve yaralandığını, hastaneye giderek tedavisi olduğunu, olay ile ilgili davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi

SAKARYA - ERENLER

Olay Adi

TAKSİRLE YARALAMA

Olay Özeti: Müşteki G.Ç.(E.1994) isimli şahsın alınan beyanında Bekirpaşada bulunan N. isimli fabrikada sigortalı olarak çalıştığını, gece vardiyasında çalıştığı sırada karton preslemek için kullanılan makineyle karton arasına sağ işaret parmağını sıkıştırarak yaralandığını olay ile ilgili kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi

SAKARYA - ERENLER

Olay Adi

TAKSİRLE YARALAMA

Olay Özeti: Müşteki S.T.(K.1993) isimli şahıs S.T.(K.2014)'nin kızı olduğunu, kızının ikamette makinenin üzerinde bulunan çamaşır suyunu içtiğini düşünerek hastaneye götürdüğünü, tedavisi bitimi ikametine geldiğini, olay ile ilgili şikayetçi olmadığını beyan etmiş konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi

SAKARYA - ERENLER

Olay Adi

TAKSİRLE YARALAMA

Olay Özeti: 27.07.2016 günü Erenler Merkez Mahallesi Uluyol caddesi Ç.B. isimli işyerinde meydana gelen iş kazası ile ilgili Müşteki K.K.(E.1956) isimli şahıs hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yaralandığı ve Bolu ilinde çalışmış olduğu işyeri olan B.N. isimli işyerinin sahibi ve muhasebecisinden kendisine bu olayla alakalı olarak vizite kağıdı vermediği, kendisinin bu olayı normal hastalık olarak sosyal sigortalar müdürlüğüne bildirdiği ve işkazası olarak değerlendirmedikleri için davacı ve şikayetçi olduğunu beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi

SAKARYA - ERENLER

Olay Adi

TAKSİRLE YARALAMA

Olay Özeti: N.N.(K.1973) isimli bayanın alınan beyanında 25.08.2016 günü Bekirpaşa mahallesinde faliyet gösteren D.B. malzemeleri isimli işyerinde çalıştığını, Dosya makinesinin taşıyıcı kolları kendisinin dikkatsizliğinden dolayı her iki kol bileğine çerparak ağrı oluşturduğunu, Devlet hastanesine giderek tedavisini olduğunu, şu iyi olduğunu olay ile ilgili davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi

SAKARYA - SERDİVAN

Olay Adi

TAKSİRLE YARALAMA

Olay Özeti: 01.09.2016 günü sevk ve idaresi Y.Ö. isimli şahısta olan 34 ** *** plakalı aracın M.A.B.(E.1990) isimli şahsın ikametinin balkon kısmına çarpası sonucunda ikametin bolkon kısmında hasar meydana gemiş, Y.Ö. isimli şahıs tedavi gördüğü için ifadesine başvurulamamış, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi

SAKARYA - SERDİVAN

Olay Adi

TAKSİRLE YARALAMA

Olay Özeti: 02.09.2016 günü Müşteki G.S.(K.1997) beyanında babası olan E.S. ile birlikte elektrikli Sprey(Taşlama) makinası ile Masa kestiği sırada elinde blunan Sprey makinasının elinden kayması sonucu sağ bacağından yaralandığını, olayın kaza sonucu meydana geldiğini beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi

SAKARYA - SERDİVAN

Olay Adi

TAKSİRLE YARALAMA

Olay Özeti: 14.08.2016 günü Şüpheli H.A.(E.1965) isimli şahıs sevk ve idaresinde bulunan 54 ** ** plakalı araç ile D100 yolunda seyir halende iken Kampüs kavşağına geldiğinde plakasını görmediği bir araç ile çarpışmaları sonucu kaza olayının meydana geldiğini, hasarın az olması sebebiyle şahısla aralarında tutanak tutmadıklarını, aracında bulunan eşi A.A.(K.1969)'nün tansiyonun yükselmesi nedeniyle hastaneye tedavi amaçlı gittiklerini beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi

SAKARYA - SERDİVAN

Olay Adi

KAYIP ŞAHIS

Olay Özeti: 01.09.2016 günü müracaatta bulunan M.T.(E.1970) kızı M.T.(K.1995)'nin ikametten ayrılarak bir daha geri dönmediğini kızının bulunarak tarafına teslim edilmesini, kızının hayatından endişe ettiğini beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi

SAKARYA - FERİZLİ

Olay Adi

TAKSİRLE YARALAMA

Olay Özeti 31.08.2016 Eski karasu yolu Taş ocağı gölkent yolu üzerinde H.İ.Y.(E.1949) isimli şahıs Sevk ve idaresindeki 54 *** *** Plakalı aracın Yine aynı yol üzerinde kenarda park halinde bulunan H.E.(E.1998)" un sevk ve idaresindeki 54 ** *** Plakalı motosiklete çarpması sonucu, Motosiklet Sürücüsü H.E.(E.1998) yaralanmış, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi

SAKARYA - FERİZLİ

Olay Adi

TRAFİK GÜVENLİĞİNİ TEHLİKEYE SOKMA

Olay Özeti: 01.09.2016 günü N.Ç.(E.1966) isimli şahsın sevk ve idaresinde bulunan 54 ** ** plaka sayılı araç ile Ferizli İlçe Hastanesi önündeki tabelaya çarptığı bildirilmiş, yapılan kontrolde şahsın 1.81 promil alkollü olduğu anlaşılmış, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi

SAKARYA - GEYVE

Olay Adi

TAKSİRLE YARALAMA

Olay Özeti: 02.09.2016 günü Geyve devlet hastanesi güvenlik görevlisinin 2015 doğumlu H.C.S.(E.2015) isimli bir çocuğun yüzüne kaynar su dökülme şikâyeti ile hastaneye intikal ettiğini, hakkında adli rapor düzenlediğini bildirmesi üzerine görevli ekibin sevki sağlanarak konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi

SAKARYA - HENDEK

Olay Adi

TAKSİRLE YARALAMA

Olay Özeti: 01.09.2016 günü Mağdur S.K.(E.2016) isimli çocuk kendi ikametinde annesi A.K. ile birlikte bulunduğu esnada mutfak dolabındaki çekmecede bulunan kınayı alarak ağzına sürmesi üzerine, annesi tarafından Hendek İlçe Devlet Hastanesine getirmiş, çocuğa burada yapılan ilk müdahalenin ardından hayati tehlikesi olduğu için ileri tetkik ve tedavi için Sakarya Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesine sevk edildiği bildirilmiş, Konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi

SAKARYA - HENDEK

Olay Adi

TAKSİRLE YARALAMA - TRAFİK GÜVENLİĞİNİ TEHLİKEYE SOKMA

Olay Özeti: 02.09.2016 günü M.A.T.(E.1999) isimli şahsın kullanmış olduğu Beyaz renkli tescilsiz motosiklet, Bayraktepe Mahallesi, caddesi üzerinde seyir halinde olduğu esnada sürücünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu motosiklet ile, önce cadde üzerinde bulunan yön levhasına ardından da caddenin bitiminde bulunan trafik ışıklarına çarpması sonucu motosiklette yolcu olarak bulunan E.S.(E.1997) isimli şahıs hayati tehlike arz edecek şekilde yaralanmış, şahıs Ambulans ile Devlet Hastanesine götürülmüş, burada kendisine yapılan ilk müdahalenin ardından ileri tetkik ve tedavi için bir üst hasteneye sevk edilmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi

SAKARYA - HENDEK

Olay Adi

TAKSİRLE ÖLDÜRME

Olay Özeti: 02.09.2016 günü A.K.K.(E.1938) isimli şahsın sevk ve idaresinde bulunan araç D-100 karayolunda Düzce istikametine doğru yolun sol şeridinde seyir halinde iken sürücünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu araç önce yolun sağ şeridine sonrada sol şeridine girmiş, daha sonra aracın yolun sol tarfında bulunan kaldırıma çarması sonucu araç duramayarak yolun sağında bulunan çelik bariyerlere çarpmış, kaza anında aracın sol ön kapı camından fırlayarak yol kenarında bulunan çimenlik alana düşen Maktül Şahıs olay yerine gelen Ambulans ile Devlet Hastanesine sevk edilmiş, yapılan tüm müdehalelere rağmen Maktül kurtaıralamayarak EKS olmuş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi

SAKARYA - KARAPÜRÇEK

Olay Adi

ŞÜPHELİ ÖLÜM

Olay Özeti: 02.09.2016 günü Sağlık Ocağınca polis merkezi aranarak Yazılıgürgen Mahallesinde şüpheli ölüm olayının olduğu bildirmiş, polis merkezi ekibi ve görevli Dr. ile birlikte şüpheli ölüm olayının olduğu Yazılıgürgen Mahalleside bulunan adrese intikal ettiğinde ikametin içerisinde sol tarafta bulunan odada bir erkek cesedinin olduğu görülmüş, yapılan araştırmada Maktülün S.K.(E.1978) isimli şahıs olduğu tespit edilmiş, Dr. yaptığı ilk incelemede herhangi bir darp ve cebir izinine rastlanılmamış, ölüm nedeninin tam olarak tespit edilmesi için Maktül Adli Tıp Kurumuna sevk edilmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi

SAKARYA - SAPANCA

Olay Adi

İŞ KAZASI

Olay Özeti: 02.09.2016 günü Sapanca M.D. Dinlenme Tesislerinde meydana gelen İş Kazası olayı ile ilgili Mağdur E.T.(E.1977) ile yapılan telefon görüşmesinde herhangi bir sağlık sorununun olmadığını, ifade vermek için daha sonra polis merkezine geleceğini beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

ASAYİŞ OLAYLARI 03/09/2016

Birimi

SAKARYA - ADAPAZARI

Olay Adi

TAKSİRLE YARALAMA

Olay Özeti: 03.09.2016 günü Şüpheli/Müşteki H.K. 54 ** *** plaka sayılı aracı ile Ankara Caddesi üzerinde seyir halindeyken 54 ** *** plaka sayılı araçla çarpıştığını, olay ile ilgili herhangi bir şikayetinin olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi

SAKARYA - ADAPAZARI

Olay Adi

TAKSİRLE YARALAMA

Olay Özeti: 31.07.2016 günü Müşteki A.D.(E.1964) isimli şahıs hakkında düzenlenen adli rapora istinaden şahıs ifade için Polis Merkezine davet edilmiş, ifadesinde kendisinin bisiklet sürerken alkolün etkisi ile dengesini kaybedip yere düştüğünü, olay ile ilgili kimseden şikayetçi olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi

SAKARYA - ADAPAZARI

Olay Adi

TAKSİRLE YARALAMA

Olay Özeti: 03.09.2016 günü meydana gelen Taksirle Yaralama olayı ile ilgili Müşteki L.A.(E.1962)'nun tedavisi devam ettiğinden ifadesi alınamamış, Şüpheli F.S.(E.1992) sevk ve idaresinde bulunan aracı ile geriye doğru hareket ettiği sırada aracın arkasında bulunan Müşteki L.A.(E.1962)'nun ayağının üzerinden geçtiğini, olay ile ilgili kimseden şikayetçi olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi

SAKARYA - ADAPAZARI

Olay Adi

TAKSİRLE YARALAMA

Olay Özeti: 03.09.2016 günü Müşteki O.K.(E.1990) alkollü olarak kullandığı motosikletten Yazlık Caddesi üzerinde dengesini kaybederek yere düştüğünü ve yaralandığını, hastaneye giderek tedavisini olduğunu, olay ile ilgili olarak kimseden şikayetçi olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi

SAKARYA - ADAPAZARI

Olay Adi

TAKSİRLE YARALAMA

Olay Özeti: 02.09.2016 günü Müşteki/Şüpheli M.Ç.(E.1955) 34 ** *** plaka sayılı aracı ile Adapazarı ilçe merkezinden Hendek'e ait aktefek köyüne doğru seyir halinde olduğunu, Sakarya köprüsüne 50 metre kala aracının durduğu esnada arkasından gelen sürücünün kendisine çarptığını, olay ile ilgili şikayetçi olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi

SAKARYA - ADAPAZARI

Olay Adi

TAKSİRLE ÖLDÜRME

Olay Özeti: 02.09.2016 günü Sabahattin Zaim Bulvarında meydana gelen Taksirle Öldürme olayı ile ilgili Şüpheli T.B.(E.1993) ifadesinde 34 ** *** plaka sayılı aracı ile şehir merkezinden Karaman Mahallesi istikametine doğru seyir halinde olduğunu, yol üzerinde yeni yapılan camii'nin karşısına geldiği esnada yan yoldan ana yola aniden motosikletli bir şahsın çıkmasıyla duramayarak motosiklete çarpması sonucu kaza olayının meydana geldiğini, sonrasında ambulansın gelerek şahısları hastaneye götürdüğünü, olayda kendisinin yapacak bir şeyinin olmadığını, dava ve şikayetinin bulunmadığını beyan etmiş, olay yerine gelen 112 ekiplerince olay yerinde Maktül Z.E.(E.1960) isimli şahsın EKS olduğu tespit edilmiş, Maktül R.E.(E.1953) kaldırıldığı hastanede yapılan tüm müdehalelere rağmen kurtarılamayarak EKS olmuş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi

SAKARYA - ADAPAZARI

Olay Adi

TAKSİRLE YARALAMA

Olay Özeti: 03.09.2016 günü Yenigün Mahallesinde meydana gelen Yaralamalı Trafik Kazası olayı ile ilgili olarak A.A.(E.1966) alınan ifadesinde kaza olayı ile ilgili şikayetinin olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikta başlanılmıştır.

Birimi

SAKARYA - ADAPAZARI

Olay Adi

KAYIP ŞAHIS

Olay Özeti: 03.09.2016 günü Müşteki E.Y.(E.1979) isimli şahıs kızı N.K.(K.1999)'nin ikametten ayrıldığını ve bir daha geri dönmediğini olay ile ilgili kızı N.K.(K.1999)'nin Polis marifetiyle bulunmasını istediğini beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi

SAKARYA - ADAPAZARI

Olay Adi

TAKSİRLE YARALAMA

Olay Özeti: 02.09.2016 günü Camili Mahallesi Mehmet Akif Ersoy Lisesi Önü Adapazarı adresinde meydana gelen Taksirle Yaralanma Olayı ile ilgili Müşteki M.U.(E.1993) isimli şahıs kullanmış olduğu 54 ** *** plaka sayılı aracın vitesini geçiremeyerek arabayı geri geri kaçırdığını, daha sonra yolcu koltuğunda bulunan S.T.T. ile yola atladıklarını, olayda hafif şeklide yaralandığnı beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi

SAKARYA - ARİFİYE

Olay Adi

İŞ KAZASI

Olay Özeti: 21.08.2016 Müşteki S.S.(E.1987) Arifiye de bulunan iş yerinde ayağının kayması sonucu yağ ısıtma makinasına vücudunun çarptığını ve hafif şekilde yaralandığını, olay ile ilgili kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi

SAKARYA - ARİFİYE

Olay Adi

TAKSİRLE YARALAMA

Olay Özeti: 01.09.2016 günü Arifiye Cumhuriyet Mah. Atatürk Caddesi ikamette meydana gelen Taksirle Yaralama olayı ile ilgili Mağdur R.N.B. isimli 9 yaşındaki kız çocuğunun yaklaşık 3 metre yükseklikteki pencereden düşmesi neticesi hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yaralanarak Toyota Hastanesine getirildiği bildirilmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi

SAKARYA - ARİFİYE

Olay Adi

İŞ KAZASI

Olay Özeti: 25.08.2016 günü Müşteki T.M.(K.1994) Arifiye de bulunan iş yerinde bantta bulunan çikolata kalıpları ile çalıştığını, kalıpta çikolata kalmasın diye elinin uzattığı anda sol el orta parmağının kalıp arasında sıkışarak hafif şekilde yaralandığını, olay ile ilgili kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi

SAKARYA - ARİFİYE

Olay Adi

İŞ KAZASI

Olay Özeti: 06.08.2016 günü Müşteki E.S.(E.1984) Arifiyede bulunan iş yerinde çalıştığını, Arifiye'de bir inşaatın dış kaplamasını yaparken iskele demirine kafasını çarpması sonucu hafif şekilde yaralandığını, olay ile ilgili kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi

SAKARYA - ARİFİYE

Olay Adi

İŞ KAZASI

Olay Özeti: 12.08.2016 günü Arifiye Hanlı 1.OSB. meydana gelen iş kazası olayı ile ilgili Müşteki S.Ö.(E.1990) isimli şahıs iş yerinde elinde malzeme ile yürürken elini demir masanın yan tarafına çarpması sonucu hayati tehlike arz etmeyecek şekilde hafif şekilde yaralandığını, hastaneye giderek tedavisinin yapıldığını, olay ile ilgili dava ve şikayetinin bulunmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi

SAKARYA - ARİFİYE

Olay Adi

İŞ KAZASI

Olay Özeti: 22.08.2016 günü Müşteki S.T.G.(E.1997) Arifiye 1 OSB de bulunan iş yerinde yürürken sağ kolunun profile çarpması sonucu hafif şekilde yaralandığını, yaralanması ile ilgili kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi

SAKARYA - ARİFİYE

Olay Adi

İŞ KAZASI

Olay Özeti: 19.06.2016 günü Müşteki C.Ö.(E.1979) Arifiye Hanlı Mah. iş yerinde havalı tabancayla çalışırken tabancanın hortumunun çıkması sonucu sol kulağını çarptığını ve hafif şekilde yaralandığını, olay ile ilgili kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi

SAKARYA - ARİFİYE

Olay Adi

İŞ KAZASI

Olay Özeti: 02.09.2016 günü Müşteki R.K.(E.1981) Arifiye'de bulunan işyerinde çalışırken bidonu kaldırdığını ve sağ kolunda ağrı hissetmesi sonucu hafif şekilde yaralandığını, olay ile ilgili kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi

SAKARYA - ERENLER

Olay Adi

TAKSİRLE YARALAMA

Olay Özeti: 11.08.2016 günü Erenler Kozluk Mahallesi D-100 Yanyol üzerini işyerinde gerçekleşen Taksirle Yaralama olayı ile ilgili Müşteki S.Ç.(E.1977) isimli şahıs yaklaşık altı yıldır çalıştığını, işyerinde yaklaşık bir metre yükseklikte bulunan forkliftin altından geçtiği sırada bir arkadaşının kendisine seslenmesi üzerine, bir anda başını kaldırdığını ve başını forkliftin altına çarparak yaralandığını, olay ile ilgili şikayetinin bulunmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi

SAKARYA - ERENLER

Olay Adi

TAKSİRLE YARALAMA

Olay Özeti: 03.09.2016 günü Erenler Sakarbaba caddesi üzerinde meydana gelen olay ile ilgili Şüpheli/Müşteki O.A.(E.1988) ve Müşteki/Şüpheli Y.K.(E.1988) isimli şahısların karışmış oldukları yaralamalı trafik kazası ile ilgili her iki şahsında hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yaralandığı ve karşılıklı olarak davacı ve şikayetleri olmadığı yönünde beyanları alınmış, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi

SAKARYA - ERENLER

Olay Adi

TAKSİRLE YARALAMA

Olay Özeti: 03.09.2016 günü Erenler Merkez Mahalle Türbe Kavşağında meydana gelen Taksirle Yaralama olayı ile ilgili Müşteki R.Y.(E.1972) isimli şahıs kendisinin ambulans şoförü olduğunu, sevk ve idaresindeki 54 ** *** plakalı araç ile Çocuk hastanesine hasta götürdükleri esnada Türbe kavşağına geldiğini, kavşaktan çıktığı sırada 54 ** *** plakalı aracın aniden önüne çıktığını ve duramayarak bu araca çarptığını, çarpamının etkisi ile kendisinin yaralandığını, olay ile ilgili kaza yapmasına neden olan araç sürücüsünden davacı ve şikayetçi olduğunu beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi

SAKARYA - AKYAZI

Olay Adi

İŞ KAZASI

Olay Özeti: 02.09.2016 günü meydana gelen iş kazası olayı ile ilgili Mağdur S.B.(E.1984) isimli şahıs kendi hatasından kaynaklı elektrik akımına kapıldığını ve yaralandığını, olay ile ilgili kimseden davacı şikayetçi olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi

SAKARYA - AKYAZI

Olay Adi

TAKSİRLE YARALAMA

Olay Özeti: 02.09.2016 günü meydana gelen yaralamalı trafik kazası olayı ile ilgili Şüpheli K.G.(E.1982) isimli şahıs kendisinin sanayide rot balans işinde çalıştığını, 54 ** *** plaka sayılı aracı tamir ettikten sonra test sürüşüne çıktığını, bu esnada karşıdan karşıya geçen yaya ya duramayarak çarptığını beyan etmiş, Müşteki C.Ö.(E.1967) isimli şahıs 54 ** *** plaka sayılı aracın sahibi olduğunu, aracını tamir amaçlı Star rot balans isimli iş yerine bıraktığını, kazadan sonradan haberi olduğnu, aracının kullanılamaz hale geldiğini, olay ile ilgili davacı şikayetçi olduğunu beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi

SAKARYA - HENDEK

Olay Adi

TAKSİRLE YARALAMA

Olay Özeti: 02.09.2016 günü Bayraktepe Mahallesi Şehit Ahmet ERSOY caddesi üzerinde meydana gelen Trafik kazası olayı ile ilgili Şüpheli M.D.(E.1993) isimli şahsın kullanmış olduğu 54 ** *** plaka sayılı motosiklet ile tek başına seyir halinde bulunduğu esnada Mağdur K.E.(E.2006) isimli çocuğa çarpması sonucu kaza olayının meydana geldiği anlaşılmış, K.A.(E.2006) isimli çocuğun ileri tetkik ve tedavi için Sakarya Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesine sevk edildiği bildirilmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi

SAKARYA - KARASU

Olay Adi

TRAFİK GÜVENLİĞİNİ TEHLİKEYE SOKMA

Olay Özeti: 03.09.2016 günü Yeni Mahalle Kavşağında meydana gelen Tek taraflı Yaralamalı trafik kazası olayı ile ilgili olay yerine giden ekiplerce Şüpheli Y.C.(E.1985) isimli şahsın sevk ve idaresinde bulunan aracın Karayollarına ait uyarı levhasına çarptığı ve bu kazadan dolayı şahsın yaralanarak Devlet Hastanesine sevk edilerek tedavi altına alndığı anlaşılmış, kazadan dolayı şahsın aracının olay yerinde yandığı tespit edilmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi

SAKARYA - KARASU

Olay Adi

TAKSİRLE YARALAMA

Olay Özeti: 03.09.2016 günü İstanbul caddesi üzerinde meydana gelen Yaralamalı trafik kazası olayı ile ilgili Şüpheli M.İ.(E.1985) isimli şahsın sevk ve idaresinde bulunan 34 ** *** plaka sayılı arcı ile takla atması sonucu araç sürücüsü kendisi ve yolcu Müşteki O.K.B.(E.1994) isimli şahıslar Karasu Devlet hastanesinde tedavi amaçlı sevk edilmiş, M.İ.(E.1985) isimli şahıs İstanbul Caddesinde seyir halindeyken önüne çıkan araca çarpmamak için direksiyonu kırdığını, direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu kaza yaptıklarını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi

SAKARYA - KOCAALİ

Olay Adi

TAKSİRLE YARALAMA

Olay Özeti: 23.08.2016 günü saat:11:45 sıralarında meydana gelen Yaralamalı Trafik kazasıyla ilgili olarak Şüpheli Müşteki ifadesi alınan E.B.(E.1994) ifadesinde 23.08.2016 günü saat:11:45 sıralarında Karasu istikametinden gelerek Akçakoca istikametine gitmek için Kocaali Jandarma Işıklı Kavşağa yaklaştığını, uzaktan ışıkların yanmadığını gördüğünü ve yavaşladığını kavşağı kontrol ettiğini Kocaali merkez istikametinden kavşağa yaklaşan traktör gördüğünü, traktör sürücüsünün Römorklu Traktörle hızlı bir şekilde kavşağa girdiğini kendisininde çarpmamak için frene bastığını sola manevra yaptığını, traktörün römork sol arka kısmına çarptığını, davacı ve şikayetçi olduğunu uzlaşmak istemediğini beyan etmiş, konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

Birimi

SAKARYA - KOCAALİ

Olay Adi

İŞ KAZASI

Olay Özeti: 08.08.2016 günü Yalı mahallesi B. şantiyesinde meydana gelen İş kazası olayı ile ilgili Müşteki A.A. yer güçlendirme operatörü olarak çalıştığını, çalıştığı esnada ayağınını kaydığını ve 2,5 metre yükseklikten yere düşerek ayak bileğinden yaralandığını, olayın kendi dikkatsizliği sonucu meydana geldiğini, olay ile ilgili kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

ASAYİŞ OLAYLARI 04/09/2016

Birimi

SAKARYA - ADAPAZARI

Olay Adi

TRAFİK GÜVENLİĞİNİ TEHLİKEYE SOKMA (Alkollü Araç Kullanmak,Hasarlı Kazası,Tehlikeli Araç Kullanmak)

Olay Özeti: 04.09.2016 günü Yazlık Kavşağı Mehmet Akif Ersoy Caddesi üzerinde meydana gelen Trafik Güvenliğini Tehlikeye Sokma olayı ile ilgili olayın şüphelisi H.S.(E.1983)ın alınan ifadesinde, alkollü şekilde araç kullanırken Polis ekiplerince yakalandığını, konu ile ilgili olarak kimseden şikayetinin olmadığını belirtmesi üzerine tahkikata başlanmıştır.

Birimi

SAKARYA - ADAPAZARI

Olay Adi

TRAFİK GÜVENLİĞİNİ TEHLİKEYE SOKMA (Alkollü Araç Kullanmak,Hasarlı Kazası,Tehlikeli Araç Kullanmak)

Olay Özeti : 04.09.2016 günü saat:01.00 sıralarında Tuzla Mahallesi meydana gelen Trafik Güvenliğini Tehlikeye Sokma olayı ile ilgili, 54 ** **** plaka sayılı araç sürücüsü B.Ö.(E.1996) isimli şahsın şüpheli olarak ifadesi alınmış, konu ile ilgili tahkikat başlatılmıştır.

Birimi

SAKARYA - ADAPAZARI

Olay Adi

TAKSİRLE YARALAMA

Olay Özeti: 03.09.2016 günü Yenigün Mahallesi Palmiye Caddesi üzerinde meydana gelen taksirle yaralama (yaralamalı trafik kazası) olayı ile ilgili, kazaya karışan araçların sürücüleri T.K.(E.1955) ve B.O.(E.1992) ile olayın müştekisi S.O.(K.1992) un alınan ifadelerinde birbirlerinden şikayetçi olmadıklarını beyan etmeleri üzerine tahkikata başlanmıştır.

Birimi

SAKARYA - ADAPAZARI

Olay Adi

TAKSİRLE YARALAMA

Olay Özeti: Şüpheli İ.K.(E.1982) ın alınan ifadesinde; 04.09.2016 günü saat. 18.30 sıralarında 54 ** *** plaka sayılı araç ile Adnan Menderes caddesi üzerinden izmit tarafına doğru giderken Orman İşletme Müdürlüğü karşı yolunda bulunan durağın önüne aracını yanlışlıkla durdurduğunu anlayınca geriye doğru çıkarkan tanımadığı bir şahsa istemeyerek çarptığını olay hakkında şikayetçi olmadığını beyan etmesi üzerine tahkikata başlanılmıştır.

Birimi

SAKARYA - ADAPAZARI

Olay Adi

TRAFİK GÜVENLİĞİNİ TEHLİKEYE SOKMA (Alkollü Araç Kullanmak,Hasarlı Kazası,Tehlikeli Araç Kullanmak)

Olay Özeti: 04.09.2016 günü saat:22:45 sıralarında Korucuk Mahallesi Konuralp caddesi önünde alkollü olarak araç kullanan E.D.(E.1962) isimli şahısa, adli yönden Trafik Güvenliğini Tehlikeye düşürmekten işlem yapılmış, kullanmış olduğu 54 ** *** Plaka sayılı araç park yerine çektirilmiştir.

Birimi

SAKARYA - ARİFİYE

Olay Adi

TAKSİRLE YARALAMA

Olay Özeti : 03.09.2016 günü Hanlı Sakarya Mahallesi D-100 Karayolu Caddesi (Düzce İstikameti Erenler Köprüsü Altı) meydana gelen taksirle yaralama olayı ile ilgili olarak, 5 araç zincirleme kazaya karışmış, sürücülerden 1 tanesi yaralı olup hayati tehlikesi yoktur. Şahıslarn ifadeleri alınarak, tahkikata başlanılmış evrak ikmalen gönderilmiştir.

Birimi

SAKARYA - ARİFİYE

Olay Adi

İŞ KAZASI

Olay Özeti: Müşteki Ü.Ş. 1. Organize sanayi Bölgesinde Bulunan A.F. yalın bölümün de matkapla çalışırken matkabın ucu sol eline çarpması sonucu hafif şekilde yaralandığı, yaralanması ile kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyanla ifade vermiştir. Şüpheli K.F.Ç.(E.1985)?nın İfadesinde Sorumluluğunda çalışan Ü.Ş.(E.1992)? in iş kazası geçirdiğinden bilgisinin olduğunu beyanla ifade vermiştir.

Birimi

SAKARYA - ARİFİYE

Olay Adi

KAYIP EŞYA

Olay Özeti : 03.09.2016 günü saat:16:50 sıralarında Arifiye Sakarya Otobüs Terminali içinde meydana gelen Kayıp Eşya olayı ile ilgili olarak, müşteki H.A.(K.1987) ifadesinde; İstanbul Pendik ilçesi Kaynarca Mahallesinden Sakarya'ya gelmek üzere ** *** nolu Ç.Ö. Firmasına bağlı 54 ** *** plaka sayılı araca bindiğini, Sakarya Erenler Ada Centerda saat:16:30-17:00 arasında indiğini, indiğinde arka bagaj kısmında bulunan valizinin olmadığı, araç şöforü valizin hepsini Arifiye Terminalinde yolcuların zannederek indirdiğini söylediğini, çantanın içerisinde, kıyafetler ve denize girmek için malzemelerin olduğunu, 54 ** *** plaka sayılı Ç.Ö. firması sürücüsünden veya diğer muhatap Ç.Ö. Firmasından davacı şikayetçi olduğunu beyan etmiştir. Konu ile ilgili tahkikat başlatılmıştır.

Birimi

SAKARYA - ERENLER

Olay Adi

TRAFİK GÜVENLİĞİNİ TEHLİKEYE SOKMA (Alkollü Araç Kullanmak,Hasarlı Kazası,Tehlikeli Araç Kullanmak)

Olay Özeti: 04.09.2016 günü saat 03:00 sıralarında Erenler Sakarya Caddesi üzerinde meydana gelen Trafik Güvenliğini Tehlikeye Sokma konusu ile ilgili, şüpheli G.K.(E.1996) isimli şahsın alınan beyanında; 04.09.2016 günü saat 02:30 sıralarında bir miktar alkol aldığını ve idaresindeki 54 ** *** plakalı araç ile Sakarya caddesi üzerinde seyir halinde bulunduğu esnada uygulama yapmakta olan polislerin kendisini durdurduğunu ve alkollü araç kullandığından dolayı işlem yaptıklarını ayrıca konu hakkında şikayetinin bulunmadığını beyan etmiştir. Hazırlanan tahkikat evrakı ikmalen gönderilmiştir.

Birimi

SAKARYA - SERDİVAN

Olay Adi

TAKSİRLE YARALANMA

Olay Özeti : 04.09.2016 günü saat 13.15 sıralarında Beştepe Mahallesi Y.P. çıkış kesişiminde E.A.'ün kullandığı 54 **** plakalı araç ile S.D.'in kullanmış olduğu 34 *** *** plaka sayılı aracın çarpışması sonucu 54 **** plakalı araçta bulunan A.D. hafif şekilde yaralanmış Hastanede tedavisine devam edilmektedir. Konu ile ilgili tahkikat başlatılmıştır.

Birimi

SAKARYA - SERDİVAN

Olay Adi

TAKSİRLE YARALAMA

Olay Özeti: 04.09.2016 günü saat 15.00 sıralarında N.İ.(E.1986) isimli şahıs beyanında; 30.08.2016 günü ikametinin karşı tarafında kendisine ait 54 ** *** plakalı motosikle ile seyir halinde iken yanlışlıkla ön frene basması sonucu yere düşüp ve hafif şekilde yaralanmıştır. Tahkikat evrakları hazırlandıktan sonra ikmalen gönderilecektir.

Birimi

SAKARYA - SERDİVAN

Olay Adi

TAKSİRLE YARALAMA

Olay Özeti: 04.09.2016 günü saat:03.30 sularında Beyşköprü caddesi Beşköprü ışıklı kavşağında meydana gelen yaralamalı trafik kazası olayında, Sapanca istikametinden gelerek 32 evler istikametine gitmekte olan sürücü M.S.(E.1991)' ün sevk ve idaresinde bulunan 35 ** *** plaka sayılı araç ile, yıldız sanayi istikametinden gelererk beşköprü istikametine seyir halinde bulunan sürücü Y.B.' ın sevk ve idaresindeki 54 ** *** plakasayılı kırmızı renkli dolmuşun çarpışması neticesinde araçlarda maddi hasar oluşmuş, sürücü Y.B.(E.1952) yaralanarak tedavi amaçlı SEAH' a kaldırılmış, olayla ilgili tahikata başlanmış olup evrak ikmalen gönderilecektir.

Birimi

SAKARYA - SERDİVAN

Olay Adi

İŞ KAZASI

Olay Özeti: 02.09.2016 günü saat 18.00 sıralaında İ.K.(K.1996) isimli şahıs ifedesinde; Serdivan AVM içerisinde çöp kontenyırının çekmek istediği esnada sağ ayağının konteynırın altında kaldığını ve hafif şekilde yaralandığını, kazanın kendi dikkatsizliği sonucu oluştuğunu kimseden dava ve şikayetinin olmadığını beyan etmiş olup, hazırlanan evraklar ikmalen gönderilmiştir.

Birimi

SAKARYA - AKYAZI

Olay Adi

KAYIP ŞAHIS

Olay Özeti: 31.08.2016 günü Polis Merkezine intikal eden M.P.(E.1999) isimli 17 yaşındaki yaşı küçük şahsın kayıp olması ile ilgili müracaatta bulunulmuş, kayıp şahıs M.P.(E.1999) aynı gün 19.30 sıralarında eve geri dönmüş olduğundan müracaatçı şahıs olan N.P.(E.1974) ek beyanı ve kayıp şahıs M.P.(E.1999) un Mağdur ifadeleri alındıktan sonra hazırlanan tahkikat evrakı ikmalen gönderilmiştir.

Birimi

SAKARYA - AKYAZI

Olay Adi

TRAFİK GÜVENLİĞİNİ TEHLİKEYE SOKMA (Alkollü Araç Kullanmak,Hasarlı Kazası,Tehlikeli Araç Kullanmak) - TAKSİRLE YARALAMA

Olay Özeti: 04.09.2016 günü meydana gelen tek taraflı yaralamalı trafik kazası ile ilgili olarak 41 ** *** plaka sayılı aracın sürücülüğünü yapan F.H.(E.1982) ve yanında eşi Ö.H.(EK.1985) ile oğlu B.H.(E.2010) nun saat:19.00 sıralarında Batakköy Yahyalı yolu üzeri Civitler Mevkiinde direksiyon hakimiyetini kaybetmesi üzerine yolun sağında bulunan su kanalına aracın girmesi neticesinde tek taraflı yaralamalı trafik kazası meydana gelmiş olup sürücü F.H.(E.1982) nun alınan doktor ve alkol muayenesinde alkolünün 153 promil alkollü olduğu tespit edilmiş olup; olay ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

Birimi

SAKARYA - GEYVE

Olay Adi

TRAFİK GÜVENLİĞİNİ TEHLİKEYE SOKMA (Alkollü Araç Kullanmak,Hasarlı Kazası,Tehlikeli Araç Kullanmak)

Olay Özeti : 04.09.2016 günü A.O.(E.1982) isimli şahıs Geyve'den Sapanca'ya bir arkadaşının düğün cemiyetine gittiğini, Cemiyette alkol aldığını, Sapanca'daki düğün cemiyeti bitince Geyve'ye gitmek için adına ruhsatlı 54 ** *** Plakalı aracı ile tek başına yola çıktığını, 04.09.2016 günü saat 04.20 sıralarında seyir halinde iken birden önüne köpek çıktığını, köpeğe çarpmamak için frene bastığını ve aracın savrulmaya başladığını, burada direğe çarparak durabildiğini, alkollü araç kullandığı için çok pişman olduğunu, herhangi bir şikâyetinin olmadığını beyan etmiştir. A.O.(E.1982) isimli şahsın adli Dr. raporunda 290 promil alkollü olduğu tespit edilmiş, Konu ile ilgili tahkikat başlatılmıştır.

Birimi

SAKARYA - HENDEK

Olay Adi

TAKSİRLE YARALAMA

Olay Özeti :03.09.2016 günü S.Z.(K.2013) isimli kız çocuğunun kendi ikametlerinde öz annesi olan Ö.Z.(K.21984) ile birlikte bulunduğu esnada çocuk, annesinin bir anlık dalgınlığından faydalanarak mutfak dolabında bulunan A. isimli ilaçtan 14 adet içtiği, daha sonra saat 20:30 sıralarında çocuğun öz babası olan E.Z.(E.1989)'nın işten eve geldiği ve hep birlikte yemek yemek için mutfağa geçtiklerinde yerde ilaç kutusunu gördüklerini, bunun üzerine çocuğun ilaç içtiğini farketmeleri üzerine, hemen çocuğu kendi imkanları ile Devlet Hastanesine götürdükleri ve burada çocuğa yapılan ilk müdahalenin ardından çocuğun hayati tehlikesi olduğu için, ileri tetkik ve tedavi için Sakarya Kadın ve Çocuk Hastanesine sevk edildiği ve burada çocuğun müşaade altında tutulduğu bilgisi alınması üzerine, konu ile igili tahkikata başlanılmıştır.

Birimi

SAKARYA - HENDEK

Olay Adi

TAKSİRLE YARALAMA

Olay Özeti: 03.09.2016 günü saat 20:30 sıralarında HendeK Servetiye köyü, otoban bağlantı yolu kavşağından yola çıkmak için bekleyen 54 ** *** plaka sayılı araca, bağlantı yolundan otoban gişeleri istikametine seyir halinde olan 06 ** *** plaka sayılı araç, gişeler istikametinden gelen ve Servetiye köyü istikametine dönmeye çalışan otobüs firmasına ait olan 74 ** *** plaka sayılı yolcu otobüsüne çarpmamak için aracını Servetiye köyü kavşağına yönlendirmesi üzerine aracını durduramayarak kavşakta bekleyen 54 ** *** plaka sayılı araca ön sol lastik tarafından çarpması sonucu kavşakta çift taraflı yaralamalı ve maddi hasarlı trafik kazası olayı meydana gelmiş, olayda F.G. isimli şahıs dizinden hayati önem arz etmeyecek derecede yaralanmış, Konu ile ilgili tahkikat başlanılmıştır.

Birimi

SAKARYA - KARASU

Olay Adi

KAYIP ŞAHIS

Olay Özeti : 03.09.2016 günü A.G.(E.1975) isimli şahıs A.Ç.(E.1998) isimli kızının 02.09.2016 günü saat.19:00 dan bu yana eve gelmediğini ve kendisinden haber alamadığını, kızının bulunmasını istediğini beyan etmiş, konu ile ilgili tahkikata başlanmıştır.

Birimi

SAKARYA - KARASU

Olay Adi

TAKSİRLE YARALAMA

Olay Özeti :04.09.2016 günü T.A.(E.1974) isimli şahıs Yeni Mah. Drin park içinde bulunan havuzda çocuğu ile birlikte yüzdüğünü, oğlunun kaydıraktan aşağı kaydığı esnada oğlu ile çarpıştığını ve sağ gözünden yaralandığını beyan etmiş, konu ile ilgili tahkikat başlatılmıştır.

Birimi

SAKARYA - SAPANCA

Olay Adi

TRAFİK GÜVENLİĞİNİ TEHLİKEYE SOKMA (Alkollü Araç Kullanmak,Hasarlı Kazası,Tehlikeli Araç Kullanmak)

Olay Özeti: 04/09/2016 günü Sapanca otoban gişelerde yapılan trafik uyguluması esnasında yaşanan "Trafik Güvenliğini Tehlikeye Sokma" olayı ile ilgili Şüpheli E.B.(E.1981)'un alınan ifadesinde; Gölcük'ten Sakarya'ya emanet olarak aldığı 41 ** *** plaka sayılı araç seyir ettiğini, İzmit'te biraz alkol aldığını, Sapanca otoban çıkışından çıktığı esnada Polislerin yapmış olduğu trafik uygulamasına girdiğini ve uygulamada 146 promil alkollü olduğu anlaşıldığını beyan etmiş, tahkikata başlanılmıştır.

Birimi

SAKARYA - SAPANCA

Olay Adi

TRAFİK GÜVENLİĞİNİ TEHLİKEYE SOKMA (Alkollü Araç Kullanmak,Hasarlı Kazası,Tehlikeli Araç Kullanmak)

Olay Özeti : 04.09.2016 günü saat:01:58 civarında M.D. tesisleri otoban üzerinde meydana gelen Trafik Güvenliğini Tehlikeye Sokma(Alkollü Araç kullanma) sucu ile ilgili başlatılan tahkikat kapsamında: D.Ö.(E.1969) isimli şahsın alınan Şüpheli İfadesinde kendisinin Gebzede oturduğu, günü birlik olarak 03.09.2016 günü Sakaraya ya geldiği ve yapılan alkol kontrolinde 1.18 promil alkollü cıktığını beyan etmiş, konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.


JANDARMA BÖLGESİ

OLAYLAR BÜLTENİ

(02-03-04 EYLÜL 2016)

TERÖR OLAYLARI :

a. DİĞER TERÖR OLAYLARI

Sakarya/Karasu-Limandere Mahallesinde, 02 Eylül 2016 Cuma günü saat 20.00 sıralarında, FETÖ/PDY terör örgütü kapsamında örgütü övücü ifadeler kullandıkları ve üyeliklerinin olduğu bilgisinin alınması üzerine D.A.K. (1969'd.lu/E)' nın evinde yapılan aramada bir suç unsuru tespit edilememiş, ifadesinin alınmasını müteakip serbest bırakılmıştır. C.K. (1957' d.lu/E) hakkında yapılan araştırmada Almanya Münih şehrinde olduğu ve yakın zamanda Türkiye' ye gelmediği tespit edilmiştir. Şüphelilerin terör örgütüyle bağlantılı yayınlar ile üyeliklerinin olup olmadığı hususunda araştırmalara devam edilmektedir. Jandarma tarafından olayla ilgili tahkikata başlanmıştır.

b. DİĞER TERÖR OLAYLARI

Sakarya/Karasu-Tepetarla Mahallesinde, 02 Eylül 2016 Cuma günü saat 13.00 sıralarında, B.T. (2000'd.lu/E)' nin cep telefonunda PKK terör örgütü propagandası içerikli resim ve ses kaydı bulunduğu tespit edilmiştir. Jandarma tarafından şüphelinin ifadesinin alınmasını müteakip serbest bırakılmıştır.

ASAYİŞ OLAYLARI :

a. İŞ YERİNDEN HIRSIZLIK (S.D.E.)

Sakarya/Akyazı-Kuzuluk Mahallesinde, 02 Eylül 2016 Cuma günü saat 18.00 sıralarında D.K. (1976'd.lu/K)' ya ait olan D...M... termal isimli işyerinin kapısı kırılmak suretiyle girilerek (150) adet yemek takımı, (150) adet sandalye ve (30) adet masanın kimliği belirsiz kişi veya kişilerce çalındığı tespit edilmiştir. Olayın aydınlatılmasına yönelik çalışmalara başlanılmıştır.

b. EVDEN HIRSIZLIK (S.D.E)

Sakarya/Karasu-Resullar Mahallesinde, 02 Eylül 2016 Cuma günü saat 15.00 sıralarında, H.K. (1968'd.lu/E)' nın evine açık olan penceresinden girilmek suretiyle (100) dolar , nüfus cüzdanı, sürücü belgesi ile oğlu B.K. (1996'd.lu/E)' ya ait nüfus cüzdanı, sürücü belgesi ile (650) TL. para kimliği belirsiz kişi veya kişilerce çalınmıştır. Olayın aydınlatılmasına yönelik çalışmalara başlanılmıştır.

c. EVDEN HIRSIZLIK (S.D.E)

Sakarya/Karapürçek-Teketabanı Mahallesinde, 02 Eylül 2016 Cuma günü saat 16.00 sıralarında, F.K. (1992'd.lu/E)' nın evinin balkonunda bulunan 50 Kg.' lık (600) TL değerinde bir çuval fındık kimliği belirsiz kişi veya kişilerce çalınmıştır. Olayın aydınlatılmasına yönelik çalışmalara başlanılmıştır.

ç. EVDEN HIRSIZLIK (S.D.E)

Sakarya/Akyazı-Bediltahirbey Mahallesinde, 03 Eylül 2016 Cumartesi günü saat 01.20 sıralarında, F.Ö. (1960'd.lu/K)' ye ait eve mutfak kapısının zorlama yoluyla girilmek suretiyle nüfus cüzdanı, (1) adet kredi kartı,ile (2) adet banka cüzdanı kimliği belirsiz kişi veya kişilerce çalınmıştır. Olayın aydınlatılmasına yönelik çalışmalara başlanılmıştır.

d. KASTEN YARALAMA

Sakarya/Pamukova-Çilekli Mahallesinde, 02 Eylül 2016 Cuma günü saat 22.30 sıralarında, C.K. (1957'd.lu/E) aralarında daha önceden husumet bulunan K.Ç. (1992'd.lu/E)' yi yumruk vurmak suretiyle hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralamıştır. Jandarma tarafından olayla ilgili olarak tahkikata başlanmıştır.

e. TEHDİT

Sakarya/Ferizli-Sarıahmetler Mahallesinde, 02 Eylül 2016 Cuma günü saat 11.00 sıralarında, M.D. (1965 d.lu/E) ve H.D. (1971'd.lu/E)' nin kardeşleri olan ve aralarında fındık bahçesi nedeniyle husumet bulunan Y.D. (1990'd.lu/E)' yi tehdit ettikleri tespit edilmiştir. Jandarma tarafından şüpheli ifadesinin alınmasına müteakip serbest bırakılmıştır.

f. ÇEVREYE KARŞI SUÇLAR (ORMAN YANGINI)

Sakarya/Geyve-Burhaniye Mahallesinde, 02 Eylül 2016 Cuma günü saat 15.00 sıralarında, henüz tespit edilemeyen bir nedenden dolayı orman yangını meydana gelmiş, çıkan yangında (2) hektarlık makilik alan yanmıştır. Jandarma tarafından olayın aydınlatılmasına yönelik çalışmalara başlanılmıştır.

g. KAZAEN YANGIN (DOĞAL NEDENLERLE)

Sakarya/Geyve-Kulfallar Mahallesinde, 03 Eylül 2016 Cumartesi günü saat 00.05 sıralarında, İ.A. (1969'd.lu/E)' nın evinin yanında ekmek yapmak için kullanılan fırının tamamen söndürülmemesi nedeniyle kalan közlerden tekrar tutuşması sonucunda kiler malzemeleri ve fırın evinin yandığı tespit edilmiştir. Jandarma tarafından olayla ilgili tahkikata başlanmıştır.

ğ. KAMUYA AİT MALA ZARAR VERME

Sakarya/Karasu-Paralı Mahallesinde, 02 Eylül 2016 Cuma günü saat 09.00 sıralarında, N.I. (1964 d.lu/E)' nın taş ocağına gidiş ve dönüşü esnasında hafriyat kamyonu ile mahalle içi yola zarar verdiği tespit edilmiştir. Jandarma tarafından olayla ilgili tahkikata başlanmıştır.

h. KİŞİLERE AİT MALA ZARAR VERME

Sakarya/Karasu-Tepetarla Mahallesinde, 02 Eylül 2016 Cuma günü saat 22.30 sıralarında, Z.İ. (1967 d.lu/E) idaresindeki araç ile A.A. (1995'd.lu/E)' nın kullandığı araca kasten çarpması sonucunda araçta maddi hasar meydana gelmiştir. Jandarma tarafından şüpheli ifadesinin alınmasına müteakip serbest bırakılmıştır.

ı. KABAHATLER (KİMLİK BİLDİRME KANUNUNA MUHALEFET)

Sakarya/Söğütlü-Soğucak Mahallesinde, 01 Eylül 2016 Perşembe günü saat 19.15 sıralarında, 3' üncü OSB' de faaliyet gösteren işletmeciliğini G.K. (1966' d.lu/E)? nın yaptığı Ç.... Yalıtım işletmesinde Suriye uyruklu Ö.S. (1997'd.lu/E)' yi kaçak çalıştırdığı tespit edilmiştir. Jandarma tarafından işletme hakkında tanzim edilen belgeler İdare Yaptırım Cezası Uygulanmak üzere SGK İl Müdürlüğüne gönderilmiştir.

i. KABAHATLER (KİMLİK BİLDİRME KANUNUNA MUHALEFET)

Sakarya/Söğütlü-Soğucak Mahallesinde, 01 Eylül 2016 Perşembe günü saat 19.15 sıralarında, 3' üncü OSB' de faaliyet gösteren işletmeciliğini G.K. (1966' d.lu/E)? nın yaptığı Ç.... Yalıtım işletmesinde Suriye uyruklu S.E.T. (1997'd.lu/E)' yi kaçak çalıştırdığı tespit edilmiştir. Jandarma tarafından işletme hakkında tanzim edilen belgeler İdare Yaptırım Cezası Uygulanmak üzere SGK İl Müdürlüğüne gönderilmiştir.

j. KABAHATLER (KİMLİK BİLDİRME KANUNUNA MUHALEFET)

Sakarya/Söğütlü-Soğucak Mahallesinde, 01 Eylül 2016 Perşembe günü saat 19.15 sıralarında, 3' üncü OSB' de faaliyet gösteren işletmeciliğini G.K. (1966' d.lu/E)? nın yaptığı Ç.... Yalıtım işletmesinde Suriye uyruklu M.İ. (1998'd.lu/E)' yi kaçak çalıştırdığı tespit edilmiştir. Jandarma tarafından işletme hakkında tanzim edilen belgeler İdare Yaptırım Cezası Uygulanmak üzere SGK İl Müdürlüğüne gönderilmiştir.

k. KABAHATLER (KİMLİK BİLDİRME KANUNUNA MUHALEFET)

Sakarya/Söğütlü-Soğucak Mahallesinde, 01 Eylül 2016 Perşembe günü saat 19.15 sıralarında, 3' üncü OSB' de faaliyet gösteren işletmeciliğini G.K. (1966' d.lu/E)? nın yaptığı Ç.... Yalıtım işletmesinde Suriye uyruklu M.C. (1997'd.lu/E)' yi kaçak çalıştırdığı tespit edilmiştir. Jandarma tarafından işletme hakkında tanzim edilen belgeler İdare Yaptırım Cezası Uygulanmak üzere SGK İl Müdürlüğüne gönderilmiştir.

l. DİĞER KABAHATLER

Sakarya/Ferizli-Sinanoğlu Mahallesinde, 02 Eylül 2016 Cuma günü saat 16.50 sıralarında, icra edilen Yol Emniyet ve Kontrol Devriyesi esnasında M.D. (1994'd.lu/E)' nin Yoklama Kaçağı olarak arandığı tespit edilmiştir. Jandarma tarafından şüpheliye 1111 Sayılı Askerlik Kanunu kapsamında tebliğ yapılarak serbest bırakılmıştır.

m. DİĞER KABAHATLER

Sakarya/Karasu-Tepetarla Mahallesinde, 02 Eylül 2016 Cuma günü saat 22.30 sıralarında, icra edilen Önleyici Kolluk Devriyesi esnasında A.A. (1995'd.lu/E)' nın Yoklama Kaçağı olarak arandığı tespit edilmiştir. Jandarma tarafından şüpheliye 1111 Sayılı Askerlik Kanunu kapsamında tebliğ yapılarak serbest bırakılmıştır.

n. DİĞER KABAHATLER

Sakarya/Karasu-Tepetarla Mahallesinde, 02 Eylül 2016 Cuma günü saat 22.30 sıralarında, icra edilen Önleyici Kolluk Devriyesi esnasında A.A. (1995'd.lu/E)' nın kimliğini beyan edememesi üzerine Jandarma tarafından şüpheli hakkında 5326 Sayılı Kabahatler Kanununa Muhalefet ettiğinden İdari Yaptırım Cezası uygulanmıştır

o. İNTİHARA TEŞEBBÜS (YÖNLENDİRME OLMAYAN)

Sakarya/Akyazı-Dedeler Mahallesinde, 03 Eylül 2016 Cumartesi günü saat 05:00 sıralarında,Ş.Ö. (1978'd.lu/K)'nün eşiyle tartışması sonucu kendisine ait psikiyatri ilaçlarından 5-6 adet içerek intihara teşebbüs etmiştir.Kaldırılmış olduğu hastaneden yapılan muayenesinin ardından taburcu edilmiştir. Jandarma tarafından olay ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

ö. İŞ KAZASI

Sakarya/Geyve-Doğançay Mahallesinde, 03 Eylül 2016 Cumartesi günü saat 07:00 sıralarında, hızlı tren tünel inşaatında meydana gelen göçükte,işçi olarak çalışan M.D. (1959'd.lu/E), K.K. (1966'd.lu/E) ve T.D. (1985'd.lu/E) hayati tehlikeleri olmayacak şekilde yaralanmıştır. Jandarma tarafından olay ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

p. İŞ KAZASI

Sakarya/Kocaali-Lahna Mahallesinde, 03 Eylül 2016 Cumartesi günü saat 14:00 sıralarında, M.Barajı İnşaatında işçi olarak çalışan Ü.A.(1994'd.lu/E)'nün dikkatsizlik ve tedbirsizlik neticesinde şirkete ait aracın lastiği değiştirirken levyenin yüzüne gelmesi neticesinde hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralanmıştır. Jandarma tarafından olay ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

r. İŞ KAZASI

Sakarya/Kocaali-Lahna Mahallesinde, 03 Eylül 2016 Cumartesi günü saat 23:00 sıralarında, M.Barajı İnşaatında işçi olarak çalışan E.D.(1968'd.lu/E)'nin kullanmış olduğu aracının bilinmeyen bir nedenle camının patlaması neticesinde hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralanmıştır. Jandarma tarafından olay ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

s. DİĞER KAZALAR

Sakarya/Kocaali-Akpınar Mahallesinde, 03 Eylül 2016 Cumartesi günü saat 19:30 sıralarında, H.D.(1968'd.lu/E)'nin idaresindeki traktör fındık bahçesi içerisinde seyir halinde iken, traktör römorkunda bulunanların panik yaparak kasayı devirmeleri neticesinde meydana gelen kazada, (9) kişi hayati tehlikeleri olmayacak şekilde yaralanmıştır. Jandarma tarafından olay ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

ş. DİĞER KAZALAR

Sakarya/Kocaali-Yalpankaya Mahallesinde, 03 Eylül 2016 Cumartesi günü saat 22:45 sıralarında, M.A.T.(1990'd.lu/E)'nin evinin duvarından düşen beton parçasının başına gelmesi sonucu hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralanmıştır. Jandarma tarafından olay ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

t. YARDIM TOPLAMA KANUNUDAKİ KABAHATLER

Sakarya/Kocaali-Çobansayvant Mahallesinde, 02 Eylül 2016 Cuma günü saat 20:00 sıralarında, T.T. (1988'd.lu/E) ve A.S. (1987'd.lu/E)'nin izin belgeleri olmadan yardım topladıkları tesit edilmiştir. Jandarma tarafından şahıslar hakkında toplam (2472) TL idari yaptırım kararı uygulanmıştır.

u. YARDIM TOPLAMA KANUNUDAKİ KABAHATLER

Sakarya/Kocaali-Gümüşlük Mahallesinde, 03 Eylül 2016 Cumartesi günü saat 16:00 sıralarında, M.D. (1990'd.lu/E), S.D. (1997'd.lu/E) ve A.K. (1993'd.lu/E)'nin izin belgeleri olmadan yardım topladıkları tesit edilmiştir. Jandarma tarafından şahıslar hakkında toplam (3.708) TL idari yaptırım kararı uygulanmıştır.

ü. TRAFİK GÜVENLİĞİNİ TEHLİKEYE SOKMAK

Sakarya/Akyazı-Kuzuluk Mahallesinde, 03 Eylül 2016 Cumartesi günü saat 19:00 sıralarında, M.T. (1973'd.lu/E)'nin (1,79) promil alkollü olarak araç kullandığı tespit edilmiştir. Jandarma tarafından olayla ilgili tahkikata başlanılmıştır.

v. DİĞER KABAHATLER

Sakarya/Hendek-Nuriye Mahallesinde, 03 Eylül 2016 Cumartesi günü saat 14:00 sıralarında, yapılan yol kontrol faaliyetinde D.D.(1996'd.lu/E)'nin ?'Yoklama Kaçağı'' olarak arandığı tespit edilmiştir. Jandarma tarafından şahsa tebligat yapılmasını müteakip serbest bırakılmıştır.

y. DİĞER KABAHATLER

Sakarya/Hendek-Nuriye Mahallesinde, 03 Eylül 2016 Cumartesi günü saat 14:00 sıralarında, yapılan yol kontrol faaliyetinde M.A.(1990'd.lu/E)'nın ?'Yoklama Kaçağı'' olarak arandığı tespit edilmiştir. Jandarma tarafından şahsa tebligat yapılmasını müteakip serbest bırakılmıştır.

z. KİŞİLERE AİT MALA ZARAR VERME (SDE.)

Sakarya/Akyazı-Erdoğdu Mahallesinde, 04 Eylül 2016 Pazar günü saat 12.00 sıralarında, C.N. (1970'd.lu/E)' nin kimliği belirsiz kişi yâda kişilerce evin dış kapısına zorlanmak suretiyle zarar verilmiş herhangi bir eşyanın çalınmadığı tespit edilmiştir. Olayla ilgili tahkikata başlanılmıştır. .

aa. KASTEN YARALAMA

Sakarya/Adapazarı-Poyrazlar Mahallesinde, 04 Eylül 2016 Pazar günü saat 18.30 sıralarında, H.T. (1960'd.lu/E) tartışmış olduğu M.E. (1992'd.lu/E)' yi yumruk atmak suretiyle yaralamıştır. Jandarma tarafından şüpheli ifadesinin alınmasına müteakip serbest bırakılmıştır.

bb. KASTEN YARALAMA

Sakarya/Erenler-Çaybaşıyeniköy Mahallesinde, 02 Eylül 2016 Cuma günü saat 23.20 sıralarında, M.Y. (1977'd.lu/E) kayınpederi B.B. (1955'd.lu/E) ve kayınbiraderleri M.B. (1975'd.lu/E), E.B. (11986'd.lu/E) M.Ç. (1974'd.lu/E) tarafından darp edilmiştir. Jandarma tarafından şüphelilerin ifadesinin alınmasına müteakip serbest bırakılmışlardır.

cc. GENEL TEHLİKE YARATAN DİĞER SUÇLAR

Sakarya/Erenler-Alancuma Mahallesinde, 04 Eylül 2016 Pazar günü saat 05.00 sıralarında, H.T(1971' d.lu/E)' de (148 promil) alkollü olarak araç kullandığı tespit edilmiştir. Jandarma tarafından şüpheli ifadesinin alınmasına müteakip serbest bırakılmıştır.

çç. GENEL TEHLİKE YARATAN DİĞER SUÇLAR

Sakarya/Adapazarı-Budaklar Mahallesinde, 04 Eylül 2016 Pazar günü saat 20.30 sıralarında, A.B. (1969'd.lu/E) tehlikeli araç kullandığı tespit edilmiştir. Jandarma tarafından şahıs hakkında idari para cezası uygulanmıştır.

KAÇAKÇILIK OLAYLARI :

a. YASADIŞI EKİM (S.D.E)

Sakarya/Akyazı-Boztepe Mahallesi Çatalkaya mevkiinde Önleyici Kolluk Devriyesi esnasında ormanlık alan içerisinde kimliği belirsiz kişi veya kişilerce ekilmiş (198) kök kenevir bitkisi ele geçirilmiştir. Olayın aydınlatılmasına yönelik çalışmalara başlanılmıştır.

KULLANMAK İÇİN UYUŞTURUCU MADDE SATIN ALMAK,KABUL ETMEK VEYA

BULUNDURMAK (ESRAR)

Sakarya/Pamukova-Gökgöz Mahallesinde, 02 Eylül 2016 Cuma günü saat 06.00 sıralarında, A.M.O. (1996' d.lu/E)' nun daha önce içtiği uyuşturucunun etkisiyle M... dinlenme tesislerinde otobüs içerisinde rahatsızlandığı tespit edilmiştir. Jandarma tarafından olayla ilgili tahkikata başlanılmıştır.

KULLANMAK İÇİN UYUŞTURUCU MADDE SATIN ALMAK,KABUL ETMEK VEYA

BULUNDURMAK (ESRAR)

Sakarya/Hendek-Kazımiye Mahallesinde, 02 Eylül 2016 Cuma günü saat 17.00 sıralarında, O.A. (1990' d.lu/E)' nın esrar maddesi içmesi neticesinde Hendek Devlet Hastanesine sevk edildiği tespit edilmiştir. Jandarma tarafından olayla ilgili tahkikata başlanılmış, şüpheli ifadesinin alınmasını müteakip serbest bırakılmıştır.

ç. YASADIŞI EKİM

Sakarya/Akyazı-Taşyatak Mahallesi Beygubet Yaylasında, 03 Eylül 2016 Cumartesi günü saat 17:00 sıralarında, alınan ihbar neticesinde K.Y.(1991'd.lu/E) ?nin evinin bahçesinde (28) kök kenevir bitkisi ele geçirilmiştir. Jandarma tarafından şüpheli alınan ifadesine müteakip serbest bırakılmıştır.

d. KULLANMAK İÇİN UYUŞTURUCU VEYA UYARICI MADDE SATIN ALMAK KABUL
ETMEK VEYA BULUNDURMAK

Sakarya/Hendek-İkbaliye Mahallesi, 03 Eylül 2016 Cumartesi günü saat 14:00 sıralarında, alınan ihbar neticesinde S.S.(1988'd.lu/E) ?nin üzerinde (1) Gr Bonzai maddesi ele geçirilmiştir. Jandarma tarafından şüpheli alınan ifadesine müteakip serbest bırakılmıştır.

TRAFİK OLAYLARI :

a. TRAFİK KAZASI SONUCU TAKSİRLE YARALAMA

Sakarya/Ferizli-Sarıahmetler Mahallesinde, 02 Eylül 2016 Cuma günü saat 07.00 sıralarında, M.Ş. (1985'd.lu/E)' nin kullandığı traktör ile seyir halindeyken yoldaki çukura girmesi neticesinde yanında oturan E.A. (1985' d.lu/K) ve H.A. (1962' d.lu/K)' nın düşmeleri sonucunda hayati tehlikeleri olmayacak şekilde yaralanmışlardır. Jandarma tarafından olayla ilgili tahkikata başlanmıştır.

b. TRAFİK KAZASI SONUCU TAKSİRLE YARALAMA

Sakarya/Karasu-Çatalövez Mahallesinde, 02 Eylül 2016 Cuma günü saat 07.00 sıralarında, H.S.Y. (1987'd.lu/E)' nin kullandığı araç ile seyir halindeyken aniden önüne çıkan H.K. (2010' d.lu/E)' ya çarpması sonucunda hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralanmasına neden olmuştur. Jandarma tarafından olayla ilgili tahkikata başlanılmıştır.

c. TRAFİK KAZASI SONUCU TAKSİRLE YARALAMA

Sakarya/Kaynarca-Güven Mahallesinde, 02 Eylül 2016 Cuma günü saat 09.30 sıralarında, N.Z. (1965'd.lu/K)' nin kullandığı otomobil ile seyir halindeyken direksiyon hakimiyetini kaybetmesi neticesinde orta bariyerlere çarpması sonucunda araç sürücüsü ve araçta bulunan A.E.S. (2014'd.lu/K) hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralanmıştır. Jandarma tarafından olayla ilgili tahkikata başlanılmıştır.

ç. TRAFİK KAZASI SONUCU TAKSİRLE YARALAMA

Sakarya/Karasu-Darıçayırı Mahallesinde, 02 Eylül 2016 Cuma günü saat 23:00 sıralarında, C.E.(1996'd.lu/E) kullandığı traktör ile seyir halindeyken alkollü olarak araç kullandığından dolayı direksiyon hakimiyetini kaybederek şarampole yuvarlanması neticesinde meydana gelen kazada (2) kişi hayati tehlikeleri olmayacak şekilde yaralanmıştır. Jandarma tarafından olayla ilgili tahkikata başlanılmıştır.

d. TRAFİK KAZASI SONUCU TAKSİRLE YARALAMA

Sakarya/Pamukova-Merkece Mahallesinde, 03 Eylül 2016 Cumartesi günü saat 09:00 sıralarında, A.H.(1959'd.lu/E) yönetimindeki araç kırmızı ışıkta duran Y.P.(1950'd.lu/E) yönetimindeki araca arkadan çarpması neticesinde meydana gelen kazada (3) kişi hayati tehlikeleri olmayacak şekilde yaralanmıştır. Jandarma tarafından olayla ilgili tahkikata başlanılmıştır.

e. TRAFİK KAZASI SONUCU TAKSİRLE YARALAMA

Sakarya/Kocaali-Caferiye Mahallesinde, 02 Eylül 2016 Cuma günü saat 20:00 sıralarında, E.Ö.(1988'd.lu/E) yönetimindeki araç, mahalle içerisinde başıboş gezen büyükbaş hayvana çarpması neticesinde meydana gelen kazada (1) kişi hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralanmıştır. Jandarma tarafından olayla ilgili tahkikata başlanılmıştır.

05 Eyl 2016 - 17:10 - Güncel --- Okunma

medyabar.com son bir ayda 3.041.608 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Medyabar Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medyabar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA) tarafından servis edilen tüm haberler Medyabar editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Medyabar değil haberi geçen ajanstır.
Anket Aşı karşıtlarına soruyoruz? Neden aşı olmak istemiyorsunuz?