SAÜ'de ilginç toplantı..

Sakarya Üniversitesi'nde 'Öğrenme Kazanımlarına Yönelik Öğrenci Algılarının Değerlendirilmesi Toplantıları' başladı.

Büyütmek için resme tıklayın

Sakarya Üniversitesi'nin (SAÜ) tüm programlarında uygulanan eğitim-öğretim süreçlerini güncelleme çalışmaları kapsamında gerçekleştirilen, 'Öğrenme Kazanımlarına Yönelik Öğrenci Algılarının Değerlendirilmesi Toplantıları' başladı.

Ders materyal ve araçlarının yaygın ve etkin kullanımı, uygun ölçme,değerlendirme yöntemlerini belirleme, öğrencilere iletişim, grup çalışması, öğrenmeyi öğrenme vb. becerilerin kazandırılması hedefleri doğrultusunda ne kadar yol alındığını ölçmek için gerçekleştirilen toplantılara, Eğitim Fakültesinden "bir öğretim elemanı" ve diğer eğitim birimlerinden "bir öğretim elemanı" birlikte yönetilip değerlendirilecek.

Ayrıca "Üniversitemiz Eğitim Komisyonu Üyeleri" de toplantılara gözlemci olarak katılacaklar.

Bu amaçla bütün bölümlerin 3'ncü ve 4'ncü sınıf öğrencileri arasından bölümlerce belirlenecek toplam 30 öğrenci ile toplantı yapılacak. Toplantılarda tüm öğrencilerimize eğitim komisyonunca belirlenen sorular yöneltilecek.v

26 Şubat 2013 - Güncel --- Okunma

medyabar.com son bir ayda 2.954.877 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Medyabar Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medyabar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.