İnşaat malzemeleri satış sitesi kuruluyor

Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, "Önümüzdeki dönemde inşaat malzemesi satışı yapan esnafımızla da ortak hareket ederek modern bir İnşaat Malzemeleri Satış Sitesi oluşturmayı hedefliyoruz.'dedi

Seçim çalışmaları kapsamında ziyaretlerini sürdüren Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, İnşaat Yapıcıları Odası üyeleri ile gerçekleştirdiği istişare toplantısında, "Önümüzdeki dönemde inşaat malzemesi satışı yapan esnafımızla da ortak hareket ederek modern bir İnşaat Malzemeleri Satış Sitesi oluşturmayı hedefliyoruz. İnşallah seçimlerin ardından tekrar milletimizin güçlü desteğini alarak bu projemizi hayata geçireceğiz" dedi.

STK'lar ile istişare toplantılarına katılan, vatandaşlar ile bir araya gelen Başkan Toçoğlu, Adapazarı Dernekkırı Minibüs Durağı'nı ziyaret etti. Beraberinde Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli, AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Mustafa Ak ve Minibüsçüler Odası Başkanı Ali Bektaş ile gerçekleştirdiği ziyarette konuşan Başkan Toçoğlu, şehrin her alandaki gelişiminin devam etmesi için istikrarın çok önemli olduğunu ve 30 Mart seçimlerinde Sakarya'dan Ankara'ya güçlü bir destek verileceğine inandığını belirtti.

İnşaat Yapıcıları Odası ile istişare

Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, gün içerisindeki programlarının devamında Sakarya İnşaat Yapıcılar Odası ile istişare toplantısı gerçekleştirdi. İnşaat Yapıcıları Odası Başkanı Hasan Pınarcı ve yönetim kurulu üyelerinin de hazır bulunduğu toplantıda konuşan Başkan Toçoğlu, inşaat malzemesi satışı yapan esnafın daha modern şartlarda hizmet sunabilmesi için Ortak Ticaret Bölgesi projesini hayata geçireceklerini belirtti.

Ortak ticaret bölgeleri artıyor

Son dönemde esnaf ile ortak hareket ederek modern ticaret bölgeleri oluşturduklarını ve bu çalışmaların devam edeceğini belirterek konuşmasına başlayan Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, "Biz, esnafımızın yanındayız. Esnafımızın fikir birliğine vardığı tüm projelere destek vermeye hazırız. Dağınık bir şekilde faaliyet gösteren esnafımızı bir araya toplamak ve daha modern şartlarda hizmet sunmalarına olanak sağlamak için önemli projelerimiz oldu. Zirai Aletler Sanayi'nde Süpürgeciler Sitesi inşa ettik. Süpürgeci esnafımızı bir araya topladık" diye konuştu.

İnşaat malzemecileri bir arada olacak

Erenler'de inşa edilen Tır-Kamyon Parkı ve Nakliyeciler Sitesi'nin de esnafın hizmetine sunulduğunu sözlerine ekleyen Başkan Toçoğlu, "Erenler'de sıkışıklığa neden olan eski tır garajını kaldırdık. Yerine 1. OSB'nin karşısında modern bir site inşa ettik. Bu projemiz nakliyeci esnafımızın büyük beğenisini kazandı. Önümüzdeki dönemde inşaat malzemesi satışı yapan esnafımızla da ortak hareket ederek modern bir İnşaat Malzemeleri Satış Sitesi oluşturmayı hedefliyoruz. İnşallah seçimlerin ardından tekrar milletimizin güçlü desteğini alarak bu projemizi hayata geçireceğiz" ifadelerini kullandı.

22 Mart 2014 - Siyaset --- Okunma

medyabar.com son bir ayda 3.000.216 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Medyabar Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medyabar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Anket Sakarya'da eğitim kalitesini yeterli buluyor musunuz ?