Olgunlar'da 8. akşam sonuçları

26'ncı Olgunlar Futbol Turnuvası Sekizinci akşam maçlarından bu sonuçlar çıktı

Sakarya İz Reklam&Toy Aydınlatma: 4-Umpa Gıda: 5
Hakem: Suat Güz
Sakarya İz Reklam&Toy Aydınlatma: Engin Kalyoncu, Ahmet Kara, Erkan Kama, İbrahim Altuntaş, Hasan Öztürk, Ferut Karayazı, Seçkin Toy, Ali Uzuner, Atilla Tünel, Murat Duman
Antrenör: Şükrü Kara
Umpa Gıda: Emre Karaaslan, Zülküf Turan, Ünal Dağhan, Engin Uğurkan, Fatih Kambur, Erdem Uğurkan, Murat Bayram, Ahmet Kurt, Muhammed Kandemir
Antrenör: Erol Alemdar
Goller: Dk.5-9-38 (Pen.)-41 Ali Uzuner (Sakarya İz Reklam&Toy Aydınlatma), Dk.10-41-43 Engin Uğurkan, Dk.27-49 Murat Bayram (Umpa Gıda)
---
Milli Eğitim: 0-Hun İlaçlama: 6
Hakem: Ferhat Alkan
Milli Eğitim: Cemal Çetinkaya, Atilla Örge, Atilla Eken, Ayhan Panta, İlhan Muslu, Dündar Keskin, İskender Keskin, Adnan Şekerci, Necmi Sağıroğlu, Fikri Demir, Hasan Çelik
Antrenör: Nurettin Elmacı
Hun İlaçlama: Selçuk Başyazıcı, Bülent Pehlivan, Bülent Bulut, Ahmet Hun, Erkan Çetin, İrfan Amasyalı, Teyfik Öztürk, Gürsu Başpınar, Erdoğan Yavuz, Derya Sökmenberk, Atilla Başyazıcı
Antrenör: Serkan Altunsoy
Goller: Dk.8-47 Erkan Çetin, Dk.9-15 Derya Sökmenberk, Dk.16 Bülent Bulut, Dk.44 Atilla Başyazıcı (Hun İlaçlama)
---
Çapa Eşarp katlı Pazaryeri: 4-Özel Alüminyum: 2
Hakem: Murat Baş
Çapa Eşarp Katlı Pazaryeri: Mustafa Arslan, Bülent Ecevit Kara, Hakan Öncü, Kadir Mestanlı, Çetin Kılıç, Suat Baş, Cengiz Kuybulu, Hakan Özlü, Sinan Güler
Antrenör: Mustafa Kuril
Özel Alüminyum: Birol Beşiroğlu, Yılmaz Öztürk, Recai Kandemir, Barış Adalı, Aydın Yılmaz, Tamer Güler, Sinan Esentürk, Gökhan Göksu, Doğan Cambasoğlu, Nail Dağhan
Antrenör: Sebahattin Can
Goller: Dk.2 Sinan Güler, Dk.21-32 Suat Baş, Dk.47 Çetin Kılıç (Çapa Eşarp Katlı Pazaryeri), Dk.19 Aydın Yılmaz, Dk.49 (K.Kalesine) Kadir Mestanlı (Özel Alüminyum)
---
Akyazıspor: 1-Kayarlar Grup: 4
Hakem: Erdi Öz
Akyazıspor: Erdinç Çabaz, Adnan Öztürk, Erol Yıldırım, Yavuz Şahin Anat, Celal Çevik, Hasan Kılıçkeser, Alaattin Akcan, Hasan Akcan, Nail kahveci, Recai Yan
Antrenör: Nuri Sait Okur
Kayarlar Grup: Ender Özdemir, Sebahattin Kıyak, Aydın Kurucu, Ali Fuat Eren, Cemil Kocacık, Feridun Adıyaman, Münir Uçar, Latif Yan, Bülent Uyarım, Kenan Çetinkaya, Yavuz Güven Şahin
Antrenör: Muammer Alataş
Goller: Dk.6-47 Aydın Kurucu, Dk.35-39 Ali Fuat Eren (Kayarlar Grup), Dk.48 (Pen.) Hasan Akcan (Akyazıspor)
---
26ncı Olgunlar Futbol Turnuvası İlk Tur Fikstürü
4 Haziran Çarşamba
Saat 20.00 Modern Kuyumculuk&Turyap-Şöhret Yatak Gün İnşaat Coşkunspor (Olgunlar)
Saat 21.00 Modern Kuyumculuk&Dem-Ak Harita-Hakemler Derneği (Genç Olgunlar)
Saat 22.00 Tostçu Baba Sapakspor-Dem-Ak Harita (Olgunlar)
Saat 23.00 Emrah Unlu Mamulleri&Doğan Halı Yıkama-Tok Kardeşler TG Yapı (Genç Olgunlar)
5 Haziran Perşembe
Saat 20.00 Turport Denizcilik İstanbul-Faydalı Kuyumculuk&Kaşif Dergisi (Genç Olgunlar)
Saat 21.00 STC Duş-Bosna Pırıldar Market (Olgunlar)
Saat 22.00 AFS Teknik-Gökhan Korkmaz Yapı Dünyası (Genç Olgunlar)
Saat 23.00 Kaynarca Alkışlar Beton-Protek Mühendislik (Olgunlar)
6 Haziran Cuma
Saat 20.00 Akyazıspor-Sanayispor (Tecrübeli Olgunlar)
Saat 21.00 Eski Reji-Ertaş Harita (Genç Olgunlar)
Saat 22.00 Simge Eşarp-Hun İlaçlama (Olgunlar)
Saat 23.00 Göçmen Börekçisi-Aktaş Süpermarket&Beyaz Fırın (Genç Olgunlar)

NOT: Üst Grup Maçları 4 Temmuz Cuma gününden itibaren oynanacaktır.
---

04 Haziran 2014 - Spor --- Okunma

medyabar.com son bir ayda 4.421.377 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Medyabar Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medyabar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.



Anket Sakaryalılar alışverişlerinizi nerede yapıyor sunuz?