Okul müdürleri bu yemekte buluştu

17 Ağustos Depremi sonrası İl Milli Eğitim Müdürü olarak görev yapan Aziz Ersoy ve döneminde çalıştığı okul müdürleri ile bir araya geldi.

Milli Eğitim Bakanlığı Genel Müdür Yardımcısı Aziz Ersoy ve Okul Müdürlerinin davetlisi olarak yemeğe katılan Başkan Sezai Matur İlimizin güncel konuları Sakaryada; Sağlık, Üniversite, Yerel Yönetimler, Eğitim, Sapanca Gölü, Sakarya Spor gibi konuları yorumladı. Aylık rutin olarak bir araya gelen ekip, Sakarya'da gündemin değerlendirmesi yaparak Sakarya ile ilgili gündemi ve öngörüleri yorumladılar.

Yemeğe, 17 Ağustos İlköğretim Müdürü Cumhur Karasu, Dr. Nuri Bayar İlkokulu ve Ortaokulu Müdürü Tekin Ateş , Zübeyde Hanım İlkokulu ve Ortaokulu Müdürü İsmail Yaman, Türk-İş İlkokulu ve Ortaokulu Müdürü Müdür Turan Gazi Uğur,Oznalar Şehit Mustafa Özcan İlkokulu ve Ortaokulu Müdürü İbrahim Akdeniz, Aykut Yiğit İlkokulu ve Ortaokulu Müdürü Ökkeş Şahin, Özel Okul Sektöründe yeni kurucu görevi ile Turan Işık, Camili Sait Faik Abasıyanık İlkokulu ve Ortaokulu Müdürü Hüseyin Koşar,Sakarya Üniversitesi Vakfı Anadolu Lisesi Müdürü Yunus Emre Ersoy, Sabihahanım Ortaokul Müdürü Hamza Kaya,Toki İlkokul Müdürü Kurtuluş Ergün, katıldı.

17 Mart 2014 - Yaşam --- Okunma

medyabar.com son bir ayda 2.848.993 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Medyabar Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medyabar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Anket Sakaryalılar alışverişlerinizi nerede yapıyor sunuz?