Büyükşehir'den çalışanlarına seminer

Büyükşehir Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanlığı, Meclis Salonunda ''Pozitif Yaşam Becerisi ve Yaşamsal Dayanıklılık'' konulu eğitim seminerine başladı.

İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanı Murteza Oktar; "Daire Başkanlığı olarak 2012 yılını eğitim yılı olarak ilan ettik. Pozitif Yaşam Becerisi ve Yaşamsal Dayanıklılık eğitimi ile amacımız, personelimizin iş hayatında verimliliğini artırmakla birlikte kişisel hayatlarında da daha pozitif ve mutlu olmalarına katkıda bulunmaktır" dedi.

İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi, "Pozitif Yaşam Becerisi ve Yaşamsal Dayanıklılık" konulu eğitim seminerine başladı. US Eğitim ve Danışmanlık şirketinden psikolog ve eğitimci Sevda GÜNER tarafından verilen eğitimin amacı aile ve iş hayatına olumlu yönleriyle yaklaşmak ve pozitif bakış açısı geliştirme bilincini personele kazandırmak. Eğitimde, sabah ve öğleden sonra olmak üzere 5 gün süresince 10 oturumda 600 personelin katılması hedeflendi.

Mutlu insan mutlu personel
Seminerle ilgili açıklama yapan İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanı Murteza Oktar; "Daire Başkanlığı olarak 2012 yılını eğitim yılı olarak ilan ettik. Pozitif Yaşam Becerisi ve Yaşamsal Dayanıklılık eğitimi ile amacımız, personelimizin iş hayatında verimliliğini artırmakla birlikte kişisel hayatlarında da daha pozitif ve mutlu olmalarına katkıda bulunmaktır. Bu sayede insan kaynakları politikamız olan "mutlu insan, mutlu personel" hedefine ulaşmış olacağız. Yıl içerisinde gerçekleştireceğimiz etkili iletişim, vatandaş memnuniyetini artırma, stres yönetimi, zor insanlarla çalışma gibi iş verimliliğini artırmaya yönelik eğitimlerle bu hedefimizi destekleyeceğiz" diye konuştu.

28 Şubat 2012 - Yaşam --- Okunma

medyabar.com son bir ayda 2.903.364 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Medyabar Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medyabar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Anket Sakaryalılar alışverişlerinizi nerede yapıyor sunuz?