Olgunlar'da onuncu akşam maçları

24ncü Olgunlar Futbol Turnuvası onuncu akşam maçları ile devam ediyor.

Erenler Belediyesi: 1-Coşkunspor: 5
Hakem: Yunus Aytekin Atabek
Erenler Belediyesi: Nahit Öziş, Hamit Erman, Yılmaz Tekin, Ali Yılmaz, Osman Suel, Sıtkı Meyvalı, Basri Aktop, Davut Nalbant, Mustafa Aydın, Göksel Sakoğlu
Antrenör: Serdar Suel
Coşkunspor: Remzi Piriştine, Bülent Tuğcu, Kayhan Levent Yürü, İsrafil Kaya, Mithat Başar, Ömer Kınalıbalaban, Adnan Şekerci, Şinasi Akkuş
Antrenör: Bülent Tuğcu
Goller: Dk.8 Göksel Sakoğlu (Erenler Belediyesi), Dk.9-14 Adnan Şekerci, Dk.11 Ömer Kınalıbalaban, Dk.27-42 İsrafil Kaya (Coşkunspor)
---
Suev İnşaat: 7-Kayar Steak House: 3
Hakem: Yunus Aytekin Atabek
Suev İnşaat: Volkan Keskin, Musa Kahraman, Erkin Arslan, Turan Taşkın, Güngör Açıkgöz, Tuncay Budakin, Cavit Salpat, Haydar Koç, Emre Numanoğlu
Antrenör: Ayhan Yeniay
Kayar Steak House: Haldun Elbirlik, Murat Kantarcıoğlu, Ertan Yörük, Nadir Kurt, Gökhan Kayar, Alkan Özcımbız, Abdullah İleli, Orhan Bulama, Zeki Karadağ
Antrenör: Erol Kolcu
Goller: Dk.7-38 Turan Taşkın, Dk.35 Emre Numanoğlu, Dk.36 Haydar Koç, Dk.41 Cavit Salpat, Dk.47-48 Tuncay Budakin (Suev İnşaat), Dk.19-34 Nadir Kurt, Dk.24 Abdullah İleli (Kayar Steak House)
---
Altındere Belediyesi: 3-Burakcan İnşaat: 7
Hakem: Bahadır Bölükbaşı
Altındere Belediyesi: Ali Dayıoğlu, Halit Çakmak, Erol Yiğit, Mithat Bakırcı, İrfan Genç, Kerim Genç, Yılmaz Yavuz, Alim Gül, Mustafa Sağlam, Muammer Hikmet
Antrenör: Feyruz Kıroğlu
Burakcan İnşaat: Aydın Şener, Mecit Yıldırır, Seyfi Karaoğlu, Mustafa Aracı, Rıdvan Pekcan, Hayri Keskin, Necdet Atalay, Yalçın Dingenç, Süleyman Pulat, Hasan Özgönül
Antrenör: Mesut Yıldırır
Goller: Dk.2-47 Yalçın Dingenç, Dk.6 Seyfi Karaoğlu, Dk.32-33 Necdet Atalay, Dk.34-35 Hasan Özgönül (Burakcan İnşaat), Dk.17 İrfan Genç, Dk.28 Alim Gül, Dk.45 Erol Yiğit (Altındere Belediyesi)
Kırmızı Kart: Dk.43 (2nci Sarı) Mithat Bakırcı (Altındere Belediyesi)
---
Pilsan İnşaat: 1-ASKF İnko İnşaat: 4
Hakem: Bahadır Bölükbaşı
Pilsan İnşaat: İsmet Meraklı, Recep Meraklı, Ayhan Aydemir, Nail Aktaş, Erkut Yılmazer, Ahmet Töremen, Hakan Yapan. İlhami Akkaya, Alp Yıldırımalp
Antrenör: Abdülvahap Karagüzel
ASKF İnko İnşaat: Kadir Sezer, Hakan Köksöken, İzzet Yaldız, Recep Erbaş, Şaban Erbaş, Sezgin Tetik, Köksal Ok, Adnan Çetin, Erol Aydın
Antrenör: Vahit Özen
Goller: Dk.18 Sezgin Tetik, Dk.35 İzzet Yaldız, Dk.43 Adnan Çetin, Dk.50 Şaban Erbaş (ASKF İnko İnşaat), Dk.30 Erkut Yılmazer (Pilsan İnşaat)
---
Beşkardeşler Büro Mobilyaları: 0-Aygünler Bellona: 5
Hakem: Alican Özen
Beşkardeşler Büro Mobilyaları: Fatih Özaltın, İsmet Durak, Nazım Şahin, Sinan Kahraman, Mustafa Yıldırım, Erol Kota, Alaattin Yıldırım, Cemal Çavuşlar, Özcan Özkan
Antrenör: Aydın Tarım
Aygünler Mobilya: Ender Özdemir, Cemil Kocacık, Recai Yan, Yavuz Güven Şahin, Hakan Çağlı, Bülent Uyarım, Ayhan Çetin, Erol Tolga, Ferdi Tapşın
Antrenör: Muammer Alataş
Goller: Dk.26 Erol Tolga, Dk.30-41 Yavuz Güven Şahin, Dk.38-47 Recai Yan (Aygünler Bellona)
---
SASKİ: 6-Akyazı Yenicami Esnaf: 0
Hakem: Alican Özen
SASKİ: Mesut Özkan, Kerim Kaptan, Uğur Çelikarslan, Ahmet Demir, İhsan Sezer, Vahit Akbaş, Ümit Karabaş, Bülent yıldırım, Münir Uçar, Hasan Sabri Yılmaz, Nihat İçyüz, Fevzi Küçük
Antrenör: Hüseyin Karamehmetoğlu
Akyazı Yenicami Esnaf: Osman mangıroğlu, Hasan Akcan, Şeref Başkan, Mehmet Temizalay, Yusuf Nalçacıoğlu, Osman Özdağ, Ayhan Özcan, Ömer Uluköylü, Kudret Tatarhan, Coşkun Çıvkın
Antrenör: Asım Sarıçizmeli
Goller: Dk.2 Uğur Çelikarslan, Dk.5-39 Bülent Yıldırım, Dk.11 İhsan Sezer, Dk.15 Fevzi Küçük, Dk.27 Ümit Karabaş (SASKİ)
---
Turnuvada Program
21.06.2012 Perşembe
Saat 19.00 TAV Havalimanları Holding-Ertaş Harita (Genç Olgunlar B)
Saat 20.00 Akyazı Semazen Etbalık-Göçmenspor (Olgunlar A)
Saat 21.00 Bosna Şahinpen-AR Metal (Olgunlar B)
Saat 22.00 İki Yıldız Çamaşırları-Gürova Süt Ürünleri (Genç Olgunlar A)
Saat 23.00 Faydalı Orfimo Mobilya-Türk Temizlik (Genç Olgunlar A)
22.06.2012 Cuma
Saat 19.00 Modern Kuyumculuk&Dem-Ak Harita-Altındere Belediyesi (Olgunlar B)
Saat 20.00 Odabaş Kuyumculuk-Eski Rejispor (Yaşlı Olgunlar)
Saat 21.00 Simge Eşarpları-Sofuoğlu Sohofone (Olgunlar A)
Saat 22.00 Modern Kuyumculuk&Dem-Ak Harita-SİNTAŞ (Genç Olgunlar B)
Saat 23.00 Kayar Steak House-Faydalı Kuyumculuk (Genç Olgunlar B)
Saat 00.00 Adapazarı Belediyesi-Tatangalar (Genç Olgunlar A)

21 Haz 2012 - 09:57 - Spor --- Okunma

medyabar.com son bir ayda 2.794.968 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Medyabar Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medyabar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA) tarafından servis edilen tüm haberler Medyabar editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Medyabar değil haberi geçen ajanstır.




Anket İlerleyen hayatınızda memleketinize (köyünüze) yerleşmek gibi bir planınız var mı?