Toçoğlu; 'Hiçbir oy zayi olmamalı'

Ak Parti Adapazarı İlçe Teşkilatı tarafından düzenlenen Sandık Başkanları, Müşahitler, Kat -Bina Sorumları ve Mahalle Temsilcileri toplantısı Reisoğlu Tesislerinde gerçekleştirildi.

Haber Resmi
Haber Resmi
+3
Haber albümü için resme tıklayın

Hiçbir Oy Zayi Olmamalı
Ak Parti Adapazarı Teşkilatı tarafından sandık görevlilerine yönelik gerçekleştirilen toplantıda konuşan Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, "Hiçbir oy zayi olmamalı" derken, İl Başkanı Recep Uncuoğlu, "Milli İradenin en iyi şekilde tecelli edebilmesi için sandıklara sahip çıkın" dedi. Milletvekili Yavuz ise, katılımcılara teknik bilgiler verirken, "Sandıklar müşahitlere emanet. Emanete en iyi şekilde sahip çıkın" diye konuştu.

Ak Parti Adapazarı İlçe Teşkilatı tarafından düzenlenen Sandık Başkanları, Müşahitler, Kat -Bina Sorumları ve Mahalle Temsilcileri toplantısı Reisoğlu Tesislerinde gerçekleştirildi. Toplantıya Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, Ak Parti Sakarya Milletvekilleri Hasan Ali Çelik ve Ali İhsan Yavuz, Ak Parti İl Başkanı Recep Uncuoğlu, Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli, Adapazarı İlçe Başkanı Mustafa Ak, partililer ve sandık görevlileri katıldı.

'Sandıklar Size Emanet'

Toplantının açılış konuşmasını yapan Adapazarı İlçe Başkanı Mustafa Ak, "Çok Önemli bir sürece girdik. Artık son haftadayız. Bu son hafta sandıkla ilgili verilen kitapçıkları tekrar gözden geçirmenizi ve görevlerinizi eksiksiz bir şekilde yerine getirmenizi istiyorum. Sandıklara sonuna kadar sahip çıkmamız gerekiyor" dedi. Ak'ın ardından konuşan Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli ise, "Uzun zamandır gece gündüz çalışıyoruz. Ancak hepimizin şahit olduğu gibi bu seçimler bugüne kadar gerçekleştirilen seçimler gibi değil. Dolaysıyla bu seçimde siz değerli arkadaşlarımıza çok önemli görevler düşüyor. Sandıklar size emanet. Bu emanete sahip çıkarak, en iyi şekilde çalışacağınıza inanıyorum" diye konuştu.

2023 Hedefleri

Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, "Beş yıldır görevimizi en iyi şekilde yapmaya çalışıyoruz. Seçimlere girilirken, hamdolsun başınızı önünüze eğdirecek hiçbir iş yapmadık. 30 Mart günü geçtiğimiz seçimlerden çok farklı bir seçim yaşayacağız. Bu seçim Türkiye'nin 2023 hedeflerine ulaşması noktasındaki en kritik virajlardan. Seçimin bu kadar önemli olması da doğal olarak sandıkların da önemini bir kat daha arttırıyor.Bu nedenle çok dikkatli olmalı ve görevimizi eksiksiz bir şekilde yapmalıyız. Her türlü oyun oynanabilir. Bunun için görev başında çok dikkatli çalışmalıyız. Öncelikle seçmen kartlarını mutlaka görmeniz lazım. Oylar sayılırken, neye göre sayıldı veya neye göre sayılmadı mutlaka bakmamız lazım. Sandık başında herhangi bir olay yaşadığınızda mutlaka partili yöneticilerimize haber vermeniz lazım. Teşkilatımız bu konuda donanımlı. Hiçbir endişeniz olmasın.

Hiçbir Oy Zayi Olmamalı

30 Mart seçimlerinin milli iradenin tecellisi açısından çok önemli olduğunu vurgulayan Başkan Zeki Toçoğlu, "Milli iradenin tecellisinde her oyun büyük bir önemi var. Bir oyun bile zayi olmaması için sizlere çok büyük görev düşüyor. O gün erkenden görev yerlerimize gidip sonuna kadar görevimizin başında olalım" şeklinde konuştu.

Teşkilat Hazır

Başkan Toçoğlu'nun ardından konuşan İl Başkanı Recep Uncuoğlu, "30 Mart gerçekten çok önemli bir dönüm noktası. Bugüne kadar Türkiye'nin önüne engel çıkaranlar, ekonomisini, siyasetini dizayn etmeye kalkanlar yine 30 Mart seçimleri üzerinden Türkiye'nin gelişen ekonomisini, demokrasisini sekteye uğratmak istiyorlar. Ancak bugün geçmişten çok farklı bir Türkiye var. Başbakanımızın mitinglerinde herkesin gördüğü üzere milletimiz milli iradeye sahip çıkıyor. Türkiye'nin geleceğini oylanacağı bu seçimlerde bizlerde üzerimize düşen görevleri en iyi şekilde yerine getireceğiz. Bütün teşkilatımız 30 Mart'ta görevlerinin başında olacaklar. Bazı kişilerin veya ajansların medya üzerinde yapabileceği spekülasyonların önüne geçebilmek için sayım tutanaklarına çok dikkat etmemiz gerekiyor" dedi.

Seçim Sandıkta Kazanılır

Katılımcılara teknik konularda bilgiler veren Ali İhsan Yavuz, "30 Mart günü çok önemli. Teşkilatımızda seçimle ilgili tüm hazırlıkları yaptık. Arkadaşlarımız en başından seçim sonuç tutanaklarını alıncaya kadar her konuda çok dikkatli çalışmanız gerekiyor. Hazırladığımız sandık rehberinde tüm bilgiler mevcut. Bu rehberden en iyi şekilde istifade ediniz. Çünkü her oyun büyük önemi var. Seçim sandıkta kazanılır" diye konuştu.

24 Mart 2014 - Siyaset --- Okunma

medyabar.com son bir ayda 4.257.113 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Medyabar Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medyabar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Anket Sakaryalılar alışverişlerinizi nerede yapıyor sunuz?