Toçoğlu makamı küçük Yasemin'e bıraktı

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında, Evrenköy Ortaokulu 6. Sınıf Öğrencisi Yasemin Uluocak, Büyükşehir Belediye Başkanı oldu. Başkan Toçoğlu'ndan koltuğu devralan Uluocak, Toçoğlu'na sorular sordu, talimatlar verdi.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında, Evrenköy Ortaokulu 6. Sınıf Öğrencisi Yasemin Uluocak,Büyükşehir Belediye Başkanı oldu. Başkan Toçoğlu'ndan koltuğu devralan Uluocak, Toçoğlu'na sorular sordu, talimatlar verdi.

Makama oturup konuşma yaptı

Evrenköy Ortaokulu 6.Sınıf Öğrencisi Yasemin Uluocak, başkanlık makamında Başkan Zeki Toçoğlu tarafından karşılandı. Başkanlık koltuğunu Yasemin'e bırakan Zeki Toçoğlu, artık kendisinin başkan olduğunu ve arzu ettiği gibi davranabileceğini söyledi. Zeki Toçoğlu'na teşekkür edip makama oturduktan sonra bir konuşma yapan Başkan Yasemin Uluocak, ilk olarak bütün çocukların 23 Nisan Bayramı'nı kutladı.

Talimatlar verdi

Evrenköy'de okul yolunda asfalt çalışması ve kaldırımların düzenlenmesi için talimat veren Başkan Uluocak'ın talimatlarını dinleyen Zeki Toçoğlu, "Elimizden geleni yapacağız. Okul yolundaki kaldırımların durumuna da hemen bakacağız." dedi.

Milletimizin emanetçisiyiz

Başkan Yasemin Uluocak, Büyükşehir Belediyesi çalışmaları hakkında Zeki Toçoğlu'ndan bilgi aldı. Başkan Uluocak'ın Toçoğlu'na sorduğu "Hep başkan olacak mısınız?" sorusuna Toçoğlu, "Ben de sizin gibi bu koltukta emanetçiyim. Belirli bir süre sonra tekrar bir imtihan olacağız. Eğer milletimiz ?O görevi senden daha iyi yapacak biri var.' derse o zaman milletimizin bize emanet ettiği bu koltuğa başkası oturacak. Biz, halkımızın huzuru ve mutluluğu için çalışıyoruz." sözleriyle cevap verdi.

Çocuklarımız geleceğimiz

Yasemin Uluocak'ın nezdinde tüm çocukların 23 Nisan'ını kutlayan Zeki Toçoğlu, "Sayın Başkanımızın verdiği talimatlar gereği elimizden geleni yapmaya çalışacağız. Çocuklarımız bizim geleceğimiz. Onların daha yaşanabilir şehirlerde daha mutlu zamanlar geçirmeleri ve onlara güzel bir miras bırakmak için çalışıyoruz. Tüm çocuklarımızın bu önemli gününü kutluyorum" diye konuştu. Zeki Toçoğlu, ziyaretin sonunda Yasemin Uluocak, öğretmeni ve ailesine çeşitli hediyeler verdi.

23 Nisan 2013 - Güncel --- Okunma

medyabar.com son bir ayda 4.257.113 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Medyabar Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medyabar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Anket Sakaryalılar alışverişlerinizi nerede yapıyor sunuz?