Beşköprüspor futbol okulu açıyor

Serdivan'da geçtiğimiz yıl kurulan Beşköprü Spor Kulübü, ilk futbol okulunu açıyor

Büyütmek için resme tıklayın

Serdivan Beşköprü Mahallesi sakinleri ve eşrafı tarafından geçtiğimiz yılın son günlerinde kurulan Beşköprüspor, ilk futbol okulunu açmaya hazırlanıyor.
Yepyeni bir anlayışın hakim olacağını belirten kulüp başkanı Kenan Akçay bir açıklama yaptı.

Akçay'ın açıklamasının tamamı şu şekilde:

"Sakarya'da belki de ilk olacak şekilde Futbol Okulu açıyoruz. Kendi alanında altyapı uzmanı belge sahibi hocalarımız tarafından çalışmalar yaptırılacak olup, Spor yapan Çocuklarımız için Fiziksel ve zihinsel olarak geliştirici programlar uygulayacağız. Bu uygulamamızı Aileler ile devamlı paylaşıp, Sağlıklı nesiller yetiştirmek için şehrimize ve Memleketimize katkı sunacağız.
Biz Futbol Okulumuzu ticari amaçlı değil, Gelişim odaklı olarak düşünüyor ve uzun sürecek bu çalışmamızın etkileri ile faydalarını hep beraber göreceğimizi ifade etmek istiyorum. Futbol Okulumuzda 3 antrenör ve 1 Doktorumuz ile Fizyoterapist arkadaşımız da görev alacaktır. Aynı zamanda Sağlık memuru 2 arkadaşımızda bizlere destek olacaktır.
Bu anlamda belki de Şehrimizde bu kadar kapsamlı bir çalışma ile açılacak ilk Futbol Okulu olma özelliği taşıyacak olan okulumuza kayıt için, Aile'lerimize acele etmelerini tavsiye ediyoruz. Çünkü alacağımız öğrenci sayısı sınırlı olacaktır. Çok kalabalık kayıt yapıp, projelerimizin sekte'ye uğramasını istemiyoruz. Kayıtlarımız Kulüp tesislerinde yapıldığını hatırlatır, Sakarya kamuoyuna saygılar sunarım."

14 Mart 2019 - Spor 1 Okunma

medyabar.com son bir ayda 2.784.598 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Medyabar Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medyabar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.