Şehirde Bu Olaylar Oldu. Asayiş Bülteni...

İl Emniyet Müdürlüğü sorumluluk bölgesinde İlimiz ve İlçelerinde meydana gelen ve kayıtlara intikal eden olayların listesini açıkladı.

ADAPAZARI İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

OLAYIN ÖZETİ :07.11.2014 günü saat 09.00 sıralarında N. A., M. A., F. A. ile komşuları olan A. B. A.B. arasında karşılıklı darp ve hakaret konusu meydana gelmiş, olayla ilgili tarafların alınan ifadelerinde birbirlerinden karşılıklı olarak davacı ve şikayetçi olmuşlardır. Konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.


OLAYIN ÖZETİ :06.11.2014 günü saat 18.00 sıralarında meydana gelen Güveni Kötüye Kullanma olayı ile ilgili M. T.B. ifadesinde; iş yerinde çalışan M.A. isimli şahsın iş yerinin İstanbul ili Kapalı Çarşı'da alacağı olan parayı alarak İstanbul ili Fatih İlçesi Garanti Bankası hesabına yatırmasını söylediğini, M. A. isimli şahsın bahse konu parayı alarak hesabına yatırmak üzere bankaya gittiğini, daha sonra kendisinin kullanmış olduğu telefonu aradığında kendisine ulaşamadığını, şirkete ait 54 E ?. plakalı Renault Clio marka araç kullandığını, çalışanı olan M. A. isimli şahsın başına bir şey gelmiş olabileceğini yada bahse konu parayı alıp gitmiş olabileceğini düşündüğünü beyan etmiştir. Tahkikata başlanılmıştır.


OLAYIN ÖZETİ :07.11.2014 günü saat 12.00 sıralarında Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesine Kolonya içtiği iddiasıyla T. C. isimli şahıs ambulans ile getirilmiş, hayati tehlikesi devam ettiği teşhisi ile yoğun bakım servisinde tedavi altına alınmış, adı geçen şahıs tedavisi için İstanbul Özel Emsey Hospital hastanesine sevk edilmiş, hayati tehlikesi devam etmesi nedeniyle ifadesi alınamamış olup olayla ilgili tahkikata başlanılmıştır.


OLAYIN ÖZETİ :06.11.2014 günü saat 17.00 sıralarında meydana gelen Kayıp Eşya olayı ile ilgili Ö.T. ifadesinde; şehir merkezi istikametine doğru geldiğini, Çark caddesine geldiğinde pantolonumun cebinde bulunan Turkcell T50 marka siyah renkli cep telefonumun cebimde olmadığını fark ettiğini beyan etmiş olup; tahkikata başlanmıştır.


OLAYIN ÖZETİ :07.11.2014 günü saat 20.00 sıralarında meydana gelen Yangın olayı ile ilgili Müşteki A.Ö. isimli şahsın ikametine misafirlikten döndüğü esnada oturma odası olarak kullandığı odada yangın çıktığını görmesi üzerine itfaiyeye bilgi verdiğini, itfaiyenin gelerek yangını söndürdüğü ve görevlilerin kendisine yangının bacadan çıktığını bildirdiklerini, olay ile ilgili kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiştir. Olayla ilgili tahkikata devam edilmektedir.


OLAYIN ÖZETİ :06.11.2014 günü saat 12.00 sıralarında meydana gelen Yaralanma olayı ile ilgili Müşteki A. Y. ifadesinde; olay günü ikametinin araba garajını abisi ile birlikte tamir ettiği sırada garajın üzerine çıktığını, birden ayağının boşluğa gelmesi sonucu takriben 2 metrelik yerden aşağı düştüğünü, hastaneye gittiğini, olayda kendisinin düşmesinden dolayı kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş olup evrak ikmalen gönderilecektir.

ARİFİYE İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

OLAYIN ÖZETİ : 07.11.2014 günü saat:09.00 sıralarında meydana gelen (İş Kazası) olayı ile ilgili Müşteki E. U. Olay tarih ve saatinde fabrikada çalıştığı esnada başını çarpması sonucu hafif şekilde yaralandığını kimseden davacı ve şikâyetçi olmadığını beyan etmiştir.


OLAYIN ÖZETİ :29.10.2014 günü saat 12.00 sıralarında meydana gelen "Zehirlenme (Mantar)" olayının Müştekisi H. K. 29.10.2014 günü mide ağrısı şikâyetiyle Hastaneye gittiğini, burada doktor kendisine mantar yiyip yemediğini sorduğunda kendisine 1 hafta önce yediğini söylediğini, mantardan dolayı zehirlendiğini düşünmediğini, doktorun önlem amaçlı adli rapor düzenlemiş olabileceğini konu hakkında kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş, evrak ikmalen gönderilecektir.

ERENLER İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

OLAYIN ÖZETİ :11.10.2014 Günü meydana gelen taksirle yaralanma olayı ile ilgili Müşteki S. T. isimli şahıs vermiş olduğu ifadede; Ada AVM karşısında yürürken ayağının takılması sonucunda ayağının burkulduğunu, tamamen kendi dikkatsizliği sonucunda meydana geldiğini, kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiştir, Düzenlenen Tahkikat evrakı ikmalen gönderilmiştir.

SERDİVAN İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

OLAYIN ÖZETİ :07.11.2014 günü saat:13.00 sularında polis merkezimize gelerek müracaat eden müşteki M. Ç. 1986 yılında almış olduğu üzümlü marka av tüfeğine ait av tüfeği ruhsatının kaybolduğunu, aramasına rağmen bulamadığını beyanla müracaatçı olmuş evrak ikmalen gönderilecektir.

OLAYIN ÖZETİ :17.10.2014 günü saat 12.50 sularındaiş yerinde depoda çalışan işçilerden İ. E., rafa malzeme yerleştirirken demir profilin kayması neticesinde sol elinden BTM ile giderilebilecek derecede yaralanmış, şahıs iş yeri aracı ile hastaneye giderek tedavi olmuş, müşteki olayın kendi başına kaza ile olduğunu beyanla davacı olmamış, iş yeri sorumlusu Y.A.' ın ifadesi alınmış evrak ikmalen gönderilecektir.

ASAYİŞ OLAYLARI
AKYAZI İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

OLAYIN ÖZETİ :06.11.2014 Günü 155' e bir tırın dorsesinden insan sesleri geldiği yönünde gelen ihbar üzerine ekiplerimiz olay yerine intikal ettirilmiş ve bahse konu aracın dorsesinde 9 Suriye vatandaşı yakalanarak günün nöbetçi C.Savcısı talimatıyla gerekli işlemleri için polis merkezimizde gözetim altına alınmışlardır. Araç sürücüsü Ö.M. Ö.isimli şahıs yine günün Nöbetçi C.Savcısı talimatıyla gözaltına alınmıştır. tahkikat evrakı mevcutlu gönderilecektir.

GEYVE İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

OLAYIN ÖZETİ :07.11.2014 günü kız kardeşi E. U.in kaybolduğunu ve kendisinden haber alamadığını beyanla polis merkezi amirliğimize müracaatta bulunan A.K. alınan ifadesinde, 04.11.2014 günü kız kardeşinin küçük oğlu eren E.K ile birlikte okula gidiyorum diyerek evden ayrıldığını ve bir daha haber alamadığını, kardeşinin hayatından endişe ettiğini ve polis marifetiyle bulunmasını istediğini beyan etmiştir.

PAMUKOVA İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

OLAYIN ÖZETİ :07.11.2014 günü saat:13.00 Sıralarında Polis Merkezine gelen Yukarıda açık kimliği ve adresi yazılı H. E.isimli şahsın alınan yazılı beyanında Kendisine ait olan Plaka ev telefonunu Kendisini Komiser olarak tanıtan bir erkek şahıs isminin kuyumcu hırsızlığına karıştığını Adına kredi çekildiğini, yardım yapabilmek için paraya ihtiyacı olduğunu ne kadar parası olduğunu ve adres bilgilerini istediğini kendisinin de evinde bulunan 13 adet çeyrek altın. 2 Adet bilezik 2370 iki bin üç yüz yetmiş TL para 100 Yüz Amerikan doları olmak üzere toplam BEŞBİN TL para ve ziynet eşyasını poşet içerisine koyup Telefonda konuşulduğu gibi kapıya gelen 180 boylarında siyah elbiseli siyah kumaş pantolonlu sivri saçlı siyah ayakkabılı şahsa verdiğini daha sonra Damadının Polis Merkezine git şikayet et demesi üzerine polis merkezine gelerek şikayetçi olduğunu beyan etmiş, Konu ile ilgili olarak tahkikata başlanmıştır.
ADAPAZARI İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ
OLAYIN ÖZETİ :03.11.2014 günü meydana gelen Güveni Kötüye Kullanma olayı ile ilgili M.Y. isimli yaşı küçük şahıs Kent Meydanı civarında eğlendiğinibu esnada daha önceden tanımadığı ve görmediği ancak görse tanıyabileceği üç şahıssın Kent Meydanı Atatürk Büstü civarında oturduğunu şahıslardan birisinin bisikletine binmek istediğini söylediğini ısrar etmesi neticesinde kıramadığın ve verdiğini esmer tenli diğer bir şahıssın yanına gelerek telefonu ile görüşme yapmak istediğini söylediğini ve kendisinin İMEİ numarasını bilmediği 2. el olarak satın aldığı Samsung Galaksi S4 marka beyaz kapaklı telefonunu verdiğini bisikletini alan şahıssın yanına yaya olarak geldiğini bisikletini sorduğunda Kız Meslek civarına bıraktığın oradan almasını söylediğini, A. Y. isimli mağdurun babası olan şahıssın müşteki olarak ifadesi alınmış şahıslardan şikayetçi olduğunu uzlaşmak istemediğini beyan etmiş, Konu ile ilgili olarak tahkikata başlanılmıştır.


OLAYIN ÖZETİ :08.11.2014 günü 16.00 sıralarında meydana gelen Taksirle Yaralanma olayı ile ilgili olarak N. K. ifadesinde;08.11.2014 günü saat:16:00 sıralarında kendisineait olan motosikleti ile seyir halinde iken dengesini kaybederek yere düştüğünü, yaralandığını. Daha sonra hastaneye gittiğini ve tedavisini yaptırdığını Konu ile ilgili olarak motosikletten düşmesine kimsenin sebep olmadığını dengesini kaybederek düştüğünü Herhangi bir kimseden şikayetinin olmadığını beyan etmiş olup olayla ilgili düzenlenen tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.


OLAYIN ÖZETİ :Müşteki Ö..B. beyanında; 1999 doğumlu öz oğlu M. B.'in 04.11.2014 günü saat 10.00'da evden ayrıldığını ve bu vakitte kadar geri dönmediğini, gidebileceği yerleri araştırması neticesi bugün yani 09.11.2014 günü saat 00.30 sıralarında Bilge hastanesi civarında oğluna rastladığını eve götürmek istediğini ancak gelmediğini ve kaçtığını beyan etmiş, oğlunun başına bir şey gelmesi durumunda sorumlulardan davacı ve şikayetçi olduğunu beyan etmiş olup olayla ilgili tahkikata başlanılmıştır.

ARİFİYE İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

OLAYIN ÖZETİ :07.11.2014 günü meydana gelen "Kayıp Şahıs" olayı ile ilgili olarak Müşteki R. O. ifadesinde;07.11.2014 günü L. C. isimli şahsın izinsiz olarak ayrıldığını, polis marifeti ile bulunarak yurda teslim edilmesini kaybolduğu süre içerisinde başına kötü bir olay gelmesi durumunda bunu yapan şahıs yada şahıslardan davacı ve şikayetçi olduğunu beyan etmiş, tahkikata başlanmıştır.


OLAYIN ÖZETİ :07.11.2014 günü meydana gelen "Kayıp Şahıs" olayı ile ilgili olarak Müşteki R. O. ifadesinde;07.11.2014 günü G.E. isimli şahsın izinsiz olarak ayrıldığını, polis marifeti ile bulunarak yurda teslim edilmesini kaybolduğu süre içerisinde başına kötü bir olay gelmesi durumunda bunu yapan şahıs yada şahıslardan davacı ve şikayetçi olduğunu beyan etmiş, tahkikata başlanmıştır.


OLAYIN ÖZETİ :07.11.2014 günü saat 21:00 sıralarında meydana gelen Kayıp Şahıs ola ile ilgili olarak Müşteki A. T. ifadesinde; B. T.öz kardeşi olduğunu. 07.11.2014 günü kardeşinin kullanmış olduğu 0545?.numaralı hattını aradığında kapalı olduğunu. Bu saate kadar da kapalı olduğunu ve kendisine ulaşamadığını, husumetli olduğu birisinin bulunmadığını, hayatından endişe ettiğini, konu hakkında kayıp olduğu süre zarfında başına kötü bir şey gelmesi durumunda bu duruma sebep olan şahıs yada şahıslardan davacı ve şikayetçi olduğunu beyan etmiş olup olayla ilgili tahkikat başlatılmıştır.

ERENLER İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

OLAYIN ÖZETİ :08.11.2014 günü saat 19:50 sıralarında meydana gelen Kasten Yaralama olayı ile ilgili olarakMağdur F.E. beyanında; H.H. isimli şahsın yanlarına geldiğini, A.D. ile sözlü tartıştıktan sonra kavga ettiklerini, Kendisinin kavgayı ayırmaya çalışırken H. H.'ın kendisini sol bacağından bıçakladığını, davacı ve şikayetçi olduğunu beyan etmiş olup olayla ilgili tahkikat başlatılmıştır.

SERDİVAN İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

OLAYIN ÖZETİ :08.11.2014 günü saat 07.30 sıralarında, iş yerinin iki adet camı Şüpheli Ş. Ç.tarafından taş ile kırılmış, Müşteki ifadesinde, şüpheli ile her hangi bir sorununun bulunmadığını, niye böyle bir eylemde bulunduğunu bilmediğini, davacı ve şikayetçi olduğunu beyan etmiş, Şüpheli halen firar olduğundan ifadesi alınamamış, tahkikat devam etmektedir


OLAYIN ÖZETİ :04.11.2014 günü saat 14.00 sıralarında evinde ormandan toplamış olduğu mantarlardan yiyen B. S. kısa bir süre sonra rahatsızlanması üzerine zehirlenme şüphesi ile hastaneye gitmiş, burada kendisine zehirlenmediği kan değerlerinin düştüğü tanısı konmuş, Müşteki ifadesinde, davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiştir. evrak ikmalen gönderilecektir.

ASAYİŞ OLAYLARI
AKYAZI İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

OLAYIN ÖZETİ :08.11.2014 günü Atatürk Polis Merkezi Amirliğine gelen R. İ. ifadesinde; kızı Ö.İ. ın 08.11.2014 günü saat:08.00 sıralarından okula gidiyorum diyerek evden çıktığını, daha sonra kızından haber almadığını, kızının telefon kullanmadığını, bulunarak tarafına teslim edilmesi istediğini beyan etmiş olup olayla ilgili tahkikat başlatılmıştır.

FERİZLİ İLÇE EMNİYET AMİRLİĞİ

OLAYIN ÖZETİ :31/10/2014 günü saat: 22.30 sıralarında meydana gelen olay ile ilgili olarak H.G.ifadesinde; evde maç izlediği esnada oğlu Y. T.G. in ağzında lavabonun içerisinde bulunan naftalinin olduğunu fark ettiğini, eşinin diğer odada telefonla konuştuğunu eşini eşiyle birlikte hastaneye götürdüklerini kimseden davacı şikayetçi olmadığını beyan etmiş olup olayla ilgili düzenlenen tahkikat evrakı C.Başsavcılığına ikmalen gönderilecektir.

KARASU İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

OLAYIN ÖZETİ :08/11/2014 günü polis merkezine gelerek müracaatta bulunan H.K. ifadesinde; daha önceden tanımadığı, M.A. isimli şahsın arkadaşı olan Ş.Y. a kendisi hakkında hakaretlerde bulunduğunu beyan etmiş, Ş. Y. isimli şahsın alınan ifadesinde M.A. isimli şahsın yapmış olduğu suçlamaları doğrulamış, tahkikat başlatılmıştır.

SAPANCA İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

OLAYIN ÖZETİ :09.11.2014 günü saat: 03.30 sıralarında meydana gelen Kayıp Şahıs (Evden ayrılmak suretiyle) olayı ile ilgili olarak Müşteki İ.İ. A. ifadesinde; 08.11.2014 günü saat:23.00 sıralarında öz kızı N.A.' ın yatmak için odasına gittiğini, 09.11.2014 günü saat:03.30 sıralarında uyandığında kızının odasında olmadığını gördüğünü, kızının 160 cm boylarında, 60 kğ ağırlığında, beyaz tenli, siyah saçlı, üzerinde mavi kot pantolon, kırmızı renkli ayakkabı olduğunu, kızının bulunması durumunda tarafına teslim edilmesini, kimseden davacı olmadığını beyan etmiş olup olayla ilgili tahkikat başlatılmıştır.

ADAPAZARI İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

OLAYIN ÖZETİ :08.11.2014 günü saat 19.00 sıralarında meydana gelen Kayıp Şahıs olayı ile ilgili Müşteki Ş. Ç. ifadesinde; oğlunun okulundan kendisine oğlunun devamsızlık yaptığını belirten mesaj geldiğini bunun üzerine oğlu D. C. Ç. ile konuştuğunu daha sonra oğlunun gittiğini ve gelmediğini konu ile ilgili olarak oğlunun başına bir şey gelmesi durumunda davacı ve şikayetçi olduğunu uzlaşmak istemediğini beyan etmiştir.


OLAYIN ÖZETİ :09.11.2014 günü saat 16.00 sıralarında meydana gelen Güveni Kötüye Kullanma olayı ile ilgili Müşteki F.Ç. isimli şahsın emanet olarak verdiği 54 D ? plaka sayılı Saab marka otomobilini Şüpheli şahsın alkollü bir şekilde kullanarakçarpmak sureti ile zarar vermesinden dolayı davacı ve şikayetçi olduğunu beyan etmiş, tahkikata başlanılmıştır.


OLAYIN ÖZETİ :09.11.2014 günü saat 20.00 sıralarında meydana gelen Kasten Yaralama olayı ile ilgili Müşteki H. K. ifadesinde; daha önceden tanıdığı Y. T. ve Z.T. isimli şahısların ikametine gelerek kendisini darp ettiklerini ve oğlu İ. K.'yı da küfür ve tehditte bulunduklarını beyan etmesi üzerine gerekli tahkikata başlanmıştır.


OLAYIN ÖZETİ :04.11.2014 günü 20.00 sıralarında meydana gelen Zehirlenme olayı ile ilgili A.K. ifadesinde; yaşı küçük şahsın alınan mağdur ifadesinde kendisinin olay tarihinde babası ile sofrada yemek yediğini yemekte mantarda olduğunu mantardan bir kaç lokma aldığını daha sonra başka yemek yiyerek kalktığını bir müddet sonra başının ağrıması midesinin bulunması neticesinde annesine söyleyerek hastaneye geldiklerini gerekli kontrol sonrası taburcu edildiğini ifade için çocuk şubesine geldiğini kimseden bir şikayetinin olmadığın beyan etmiştir.

ARİFİYE İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

OLAYIN ÖZETİ :06.11.2014 günü saat 05.00 sıralarında meydana gelen İş Kazası olayı ilgili Müşteki R.Ö. ifadesinde; paket halindeki profillerin poşetini keserek açmaya çalıştığı sırada profillerin dağıldığını profilleri tutmaya çalışırken kendi dikkatsizliği sonucu sağ kol bilek kısmında kesi meydana geldiğini, olayla ilgili olarak davacı ve şikâyetçi olmadığını beyan etmiştir

ERENLER İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

OLAYIN ÖZETİ :10.11.2014 günü meydana gelen Trafik Güvenliğini Tehlikeye Sokma konusu ile ilgili Şüpheli C. M. ifadesinde;54 AE ? plaka sayılı araçla seyir halineyken Polisekipler tarafından durdurularak alkol muayenesi yapıldığını, alkollü olduğundan, işlem yapıldığını ve kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiştir.Hazırlanan tahkikat evrakı ikmalen gönderilmiştir.

ASAYİŞ OLAYLARI

GEYVE İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ
OLAYIN ÖZETİ :09/11/2014 Günü saat 11: 30 sıralarında meydana gelen iş kazası olayı ile ilgili olayın müştekisi olan M. K.isimli şahsın alınan ifadesinde; 34 ZM .. plaka sayılı Mersedes Benz marka damperli kamyon ilehızlı tren şantiyesinden aldığı hafriyatı 300 metre ileride Sakarya Nehri kenarına boşalttığını, geri gelirken kamyonun sol tarafa yattığını, kendi imkanları ile kamyondan çıkarak olayı şantiye şefine bildirdiğini, şefinin kendisini hastaneye getirdiğini beyan etmiş, tahkikata başlanmıştır.

KARASU İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

OLAYIN ÖZETİ :08.11.2014 günü Ö. Ç. isimli şahıs arkadaşının düğün konvoyunda 54 PN ?plakalı araç içerisinden kurusıkı diye tabir edilen silah ile 2-3 el havaya ateş etmesinin ardından ekiplerimizce şahıs tespit edilerek yakalanmış, şahıs beyanında kendisinin ateş ettiğini kabul etmiş ve rıza göstererek bahse konu kurusıkı tabancayı teslim etmiş, tahkikat başlatılmıştır.

TRAFİK İCRAATLARI
BİRİMLER Top.Kaza sayısı Yaralamalı Kaza Sayısı Alkollü Araç Kul. Sür. Bel. Araç Kul. Dığer Ceza mıktarı Trf.men Mah.sevk
Trafık Denetleme Şb Müd. 18 11 0 1 174 1.462 TL 8 0
Bölge Trafık Dent. Şb.Müd. 1 0 6 7 325 69.564 TL 2 0
TOPLAM 19 11 6 8 499 71.026 TL 10 0

ASAYİŞ OLAYLARI10/11/2014

ADAPAZARI İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ
OLAYIN ÖZETİ :10.11.2014 günü saat:08:30 sıralarında R.S. isimli şahsın sol baldır ve sol göğüs bölgesinden bıçakla yaralanması olayı ile ilgili olarak, olayın şüphelisi olan S.Ü. isimli şahıs suç aleti olan bıçak ile yakalanmış, olayla ilgili tahkikat başlatılmıştır.


OLAYIN ÖZETİ :08.11.2014 günü saat 11:00 sıralarında Müşteki C.K. nın alınan ifadesinde; oğlu B.K. nın ikametinde bulunduğu esnada kendi isteğiyle ikametinden ayrıldığını bugüne kadar eve gelmediğini, oğlunun başına bir şey gelmesi halinde sorumlulardan şikayetçi olduğunu, oğlunun bulunması halinde tarafına teslim edilmesini istediğini beyan etmiş, Konuyla ilgili tahkikata başlanmıştır.


OLAYIN ÖZETİ :10.11.2014 günü saat 17.00 sıralarında Müşteki D.Y.komşusu olan V. ile eşi S.Ö.K.'ın kendisine hakaretlerde bulunduğunu her iki şahıstan da davacı ve şikayetçi olduğunu beyan etmesi üzerine tahkikata başlanılmış, Polis Merkezimize kendiliğinden gelen Şüpheliler haklarında isnat edilen suçlamaları kabul etmediklerini, hakarette bulunmadıklarını beyan etmişler olup, olayla ilgili tahkikata devam edilmektedir.


OLAYIN ÖZETİ :10.11.2014 günü saat: 16.00 sıralarında Müşteki S.B. Kullanmakta olduğu hattı olaydan bir saat kadar önce0507 669 ?.. ve 0553 223 ?.. nolu hatlar üzerinden arandığını, kendilerini Polis olarak tanıttıklarını, operasyon yapacaklarını ve hesabına bloke konulacağını ve suçlu olacağını söyleyerek atm üzerinden 3550 TL para gönderdiğini, şikayetçi olduğunu beyan etmiş, Konu ile ilgili olarak hazırlanan tahkikat evrakı ikmalen gönderilmiştir.


OLAYIN ÖZETİ :09.11.2014 günü saat:22.00 sıralarında Müşteki U.R.K. un alınan müracaatındaA.K. isimli çocuğun kayıp olduğunu beyan etmiş olup, tahkikata başlanmış, Evrak ikmalen gönderilecektir.


OLAYIN ÖZETİ :09/11/2014 günü saat:12:30 sıralarında MüştekiD.K. ifadesinde; İPHONE-4marka telefonunu kayıp ettiğini telefonun bulunması halinde tarafına teslim edilmesini istediğini, konuyla ilgili olarak kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş, Konuile ilgili tahkikat devam etmektedir.


OLAYIN ÖZETİ :07.11.2014 günü saat: 20.00 sıralarında Müşteki Ç.A. ve F.F. isimli şahısların ikametlerinde mantar yemeği yedikleri, daha sonra rahatsızlanarak hastaneye götürüldükleri, yapılan tedavilerinin ardından taburcu oldukları, kimseden davacı ve şikayetçi olmadıkları alınan ifadelerden anlaşılmış olup evrak ikmalen gönderilecektir.


OLAYIN ÖZETİ :09.11.2014 günü saat: 11:30 sıralarında Müşteki A.K. isimli şahıs ifadesinde; çöp kutusundan çöpleri aldığı sırada çöp kapağının kafasına düşmesi sonucu yaralandığını ve kendi imkanları ile hastaneye gittiğini, konu ile ilgili kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş evrak ikmalen gönderilecektir.

ARİFİYE İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

OLAYIN ÖZETİ :10.11.2014 günü Müşteki R.O. ifadesinde; L.C. ve G.E. çocukların kayıp olduklarını , kayboldukları süre içerisinde başına kötü bir olay gelmesi durumunda bunu yapan şahıs yada şahıslardan davacı ve şikayetçi olduğunu beyan etmiştir, tahkikata başlanmıştır.

ERENLER İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

OLAYIN ÖZETİ :30/10/2014 günü saat. 14.15 sıralarında müşteki Ö.K.'ıntranspalet aracı ile boru taşıma işlemi yaptığı esnada transpaletin tekerinin ayağının üzerinden geçmesi ile BTM ile giderilebilecek şekilde yaralanması neticesi meydana gelen taksirle yaralama olayı ile ilgili hazırlanan tahkikat evrakı ikmalen gönderilmiştir.


OLAYIN ÖZETİ :08.11.2014 günü saat 21.00 sıralarında elinde ilaç kutusu görülen mağdur B.A.R., ilaç içme şüphesiyle hastaneye getirilip tedavisi yaptırılmış, tahkikat evrakı C.Başsavcılığına ikmalen gönderilecektir.


OLAYIN ÖZETİ :05.11.2014 günü saat 16.00 sıralarında müşteki H.U. ifadesinde; Çarşamba pazarına alışveriş yapmaya gittiği, alışveriş yaptıktan sonra otobüsle kendi ikametine gittiği esnada çantasının fermuarının açık olduğunu fark ettiğini, çantaiçinde bulunan siyah renkli cüzdanının yerinde olmadığını cüzdanın içinde kendisine ait nüfus kimliği ve 200 TL kağıt para bulunduğu beyan etmiş, Olay ile ilgili tahkikat başlamıştır.

SERDİVAN İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

OLAYIN ÖZETİ :05.11.2014 günü saat:14.00 sıralarındaM.Y., doktorunun kendisine reçete ile verdiği antidepresan ilacından beş adet içerek rahatsızlanmış, kendi imkanı ile hastaneye giderek tedavisini yaptırmış, iki günlük tedavi akabinde taburcu edilmiş, şahıs ilaçları istemeden fazla içtiğini, olayla ilgili olarak davacı olmadığını beyan etmiş evrak ikmalen gönderilecektir.


OLAYIN ÖZETİ :07.11.2014 günü saat:17.00 sıralarındaekobisi ile seyir eden Ş.Y., yolun ıslak olması nedeni ile kayarak yere düşmüş ve dizinden yaralanmış, şahıs olayın kaza ile olduğunu beyanla davacı olmamış evrak ikmalen gönderilecektir.


OLAYIN ÖZETİ :10.11.2014 günü saat:12.00 sıralarında park halinde bulunan 54 FYplakalı minibüs bilinmeyen bir sebepten alev almış, olay yerine gelen itfaiye tarafından araç yangını söndürülmüş, minibüs kullanılamaz hale gelmiş, olay ile ilgili olarak müşteki E.A.' ın ifadesi alınmış, şahıs aracın atıl durumda olduğunu iki aydır belirtilen yerde park halinde bulunduğunu, kasko-Sigorta ve muayenesi olmadığından aracı hareket ettirmediklerini beyan etmiş olayla ilgili tahkikata başlanmıştır.


OLAYIN ÖZETİ :02.11.2014 günü saat:17.00 sularında i müşteki N.F. eşi Z.F.' ın bardağına çay doldururken demlikten damlayan sıcak suyun elini yakması sonucu Z.F. refleks ile bardağı hızla havaya kaldırmış, bardak içerisindeki çay kaşığı 8 yaşındaki mağdur A.A.F.' ın başına gelerek BTM ile giderilebilecek derecede yaralanmasına sebebiyet vermiş, yaralı çocuk babası tarafından hastaneye götürülerek pansuman yaptırılmış ve taburcu edilmiş, şahıslar olayın kaza ile olduğunu beyanla davacı olmamış evrak ikmalen gönderilecektir.


OLAYIN ÖZETİ :09.11.2014 günü saat:15.50 sularında müşteki İ.S. otopark yeri yüzünden tartıştığı L.E. tarafından btm ile giderilecek şekilde yaralanmış, tarafların beyanları alınarak tahkikata başlanmıştır.

HENDEK İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

OLAYIN ÖZETİ :06.11.2014 günü Saat:11.00 sıralarında A.D. isimli şahsın geldiğini, gerekli tedavisinin yapıldığını, BTM ile giderilebilir, hayati tehlikesinin olmadığını bildirir Dr. raporu düzenlendiğini bildirmesi üzerine olayla ilgili günün nöb. C. Savcısına bilgi verilmiş, Müşteki ifadesinin alınması, Evrakın ikmalen gönderilmesi talimatı alınmış, Müşteki A.D. ifadesinde işyerinde çalışırken alylan anahtarının kayması sonucu elinden yaralandığını, kendi dikkatsizliğinden olduğunu, davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş, olayla ilgili düzenlenen tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.


OLAYIN ÖZETİ :03.11.2014 günü Saat:11.00 sıralarında Yangın olayı olduğu bildirilmesi üzerine ekibimiz olay yerine sevk edilmiş, yapılan araştırmada ikametin girişteki tek odanın sol kısmında kurulu sobanın halen yandığı ve yangının bu soba üzerinde asılı elbiselerin yanması sonucu çıktığı, sobaya yakın dolabın ve içindeki eşyaların kısmen yandığı, duvarların yangından zarar gördüğü ve islendiği tespit edilmiş, Müşteki A.D. alınan ifadesinde ikametinde odada kurulu sobanın üzerinde asılı çamaşırların yanması suretiyle evinde yangın çıktığı, sobaya yakın dolabın yandığı, dolap içerisinde eşyaların arasına sakladığı 800 Tl. paranın da yandığını, eşyalarının yangından zarar gördüğünü, kimseden dava ve şikayetinin olmadığını beyan etmiş, tahkikat evrakı ikmalen gönderilmiştir.

PAMUKOVA İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

OLAYIN ÖZETİ :08.11.201 günü saat 10:30 sıralarında bisikleti ile seyir halinde bulunan İ.Ç., yolun çalışmalar nedeniyle çamurla olmasından dolayı bisikletinin hakimiyetini kaybetmesiyle düşerek yaralanmış, olayla ilgili düzenlenen tahkikat evrakı C.Başsavcılığına ikmalen gönderilecektir.


OLAYIN ÖZETİ :10.11.2014 günü saat:11.00 inşaat işinde çalışan A.D., harç yaparken sol gözüne harç kaçmasıyla yaralanıp tedavisi yapılmış, olayla ilgili düzenlenen tahkikat evrakı C.Başsavcılığına ikmalen gönderilecektir.

TRAFİK İCRAATLARI
BİRİMLER Top.Kaza sayısı Yaralamalı Kaza Sayısı Alkollü Araç Kul. Sür. Bel. Araç Kul. Dığer Ceza mıktarı Trf.men Mah.sevk
Trafık Denetleme Şb Müd. 8 6 0 1 39 11.278 TL 1 0
Bölge Trafık Dent. Şb.Müd. 0 0 4 4 124 28.736 TL 1 0
TOPLAM 8 6 4 5 163 40.014 TL 2 0

11 Kas 2014 - 16:39 - Güncel --- Okunma

medyabar.com son bir ayda 2.809.838 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Medyabar Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medyabar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA) tarafından servis edilen tüm haberler Medyabar editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Medyabar değil haberi geçen ajanstır.
Anket İlerleyen hayatınızda memleketinize (köyünüze) yerleşmek gibi bir planınız var mı?