Türk Kızılayı bölge toplantılarına başladı

Türk Kızılayı Genel Başkanı Ahmet Lütfü Akar, Türk Kızılayı Genel Sekreteri Muzaffer Komit , 14 Nisan'da Ankara da yapacakları genel kongre öncesi İzmit Lastik iş Sendikası Sosyal Tesislerinde Türk Kızılayı Şube Başkanları ve yöneticileri ile bir araya geldi.

Türk Kızılayı'nın yeni dönem vizyonunu ve hedeflerini şubelerle paylaşmak için bölge istişare toplantılarına başlayan Türk Kızılayı Genel Başkanı Ahmet Lütfi Akar veKızılayGenel merkezyöneticileriileTürk Kızılayı'nın faaliyetleri tüm yönleriyle ele alındı.

Türk Kızılayı Genel Başkanı Ahmet Lütfi Akar;"780 şubemizde, 5 bini aşkın profesyonel çalışanımızla Türkiye'nin en büyük sivil toplum örgütüyüz. Türkiye'nin yurt dışındaki en büyük temsilcisiyiz. Sektör bazında afet açısından bakarsak dünyanın her zaman ilk 4 ulusal kuruluşu içindeyiz.Türk Kızılayı na gönül vermiş, karşılık beklemedenyardımiçinmücadele edenşubebaşkan ve yöneticileri ve değerli üyelerimizeteşekkür ediyorum"dedi.

Genel BaşkanAhmet LütfüAkarGenel Sekreter, Muzaffer Komitilegörüşen Söğütlü Şube Başkanı NuriBahadır veErenler Şube Yöneticileri Emre KızılaslanveOkan Aydın,Kızılay ınilçelerinde çalışmaları hakkında bilgiler verdi.

05 Nisan 2013 - Güncel --- Okunma

medyabar.com son bir ayda 2.875.715 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Medyabar Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medyabar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Anket Sakaryaspor sizce şampiyon olur mu?