Şehirde Bu Olaylar Oldu. Asayiş Bülteni...

İl Emniyet Müdürlüğü İlimiz ve İlçelerinde meydana gelen ve kayıtlara intikal eden olayların listesini açıkladı.

ADAPAZARI İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

OLAYIN ÖZETİ :05.11.2014 günü saat 12.00 sıralarında meydana gelen Kayıp Eşya olayı ile ilgili Müşteki B.A. ifadesinde; çalışmış olduğu şirkete ait boş faturaları tarihten yaklaşık olarak 15 gün önce kaybettiğini, bulunması halinde tarafına teslim edilmesini, davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmesi üzerine tahkikata başlanılmıştır.

OLAYIN ÖZETİ :28.10.2014 tarihinde meydana gelen Mala Zarar Verme olayı ile ilgili Müşteki F.Y. ifadesinde; ikametin kendisine ait olduğunu şüpheli G.B. in kiracısı olduğunu şüphelinin 1 yıldır kirasını ödemediği gibi bir elektrik kablolarını kestiğini bu kabloları kesmek için de duvarı kırdığını G.B. isimli şahıstan davacı ve şikayetçi olduğunu beyan etmiştir.

OLAYIN ÖZETİ :18.11.2014 günü meydana gelen Güveni Kötüye Kullanma olayı ile ilgili Müşteki S. A.A. ifadesinde; işe aldığı şüpheli R. Ü. isimli şahsa kullanması için verdiği, işyerine ait 2000 model 54 TR ? plaka sayılı Fargo marka araç ile vermiş olduğu işlere gitmediği ve aracı geri getirmediğini beyanla davacı ve şikayetçi olduğunu beyan etmesi üzerine tahkikata başlanılmıştır.

OLAYIN ÖZETİ : 12.11.2014 günü taşıma ruhsatı olan E.K. A.'ın 2011 yılında almış olduğu ceza neticesinde silah taşıma ruhsatının iptal edildiği ve silahını teslim etmediği bildirilmiş, Şüpheli E. K. A.'ın ifadesi alınmış olup tahkikat evrakı ikmalen gönderilmiştir.

OLAYIN ÖZETİ :18.11.2014 günü meydana gelen Telefon yolu ile Nitelikli Dolandırıcılık olayı ile ilgili Mağdur M.E.ilk olarak ev telefonundan arayarak kendisini Polis olarak tanıtan şahısların ev telefonunu kapatmadan kullanmakta olduğu 0531 ... nolu telefona 0537 ... nolu telefonunu aradığını, kendisine ... Kuyumcuda soygun olduğunu ve bu soygun esnasında şüphelilerin kaçarken bir tanesini yakaladıklarını ve bu şüphelinin kendilerine soymuş oldukları altınları M.E. in evin bıraktıklarını söyledi ,kimseye bir şey söyleme seni takip ediyoruz dediğini, sakın kimseye bir şey söylememesini operasyon boşa gideceğini , evine iki tane sivil polis göndereceğini ve evde ne kadar altın olduğunu sorduğunu, kendisin de 22 Çeyrek Altın ,2 adet Yarım altın, Bir adet Tura kolye , 1 adet Bileklik, 2 adet Yüzük ve 1 çift Küpe, 2 dizi inci boncuk olduğunu söylediğini, kolunda altının vardı diye sorduğunu ve kolunda 4 adet 15gr dan Bilezik olduğunu söylediğini, bu altınları söylemen gerektiğini bu altınları alıp çalınan altınlar mı değil mi öğrenmeleri gerektiğini söylediğini, altınları poşete koymasını bu poşeti alıp evin aşağısına koymasını ve eve geri çıkmasını söylediğini, poşeti göndereceği 2 sivil polisin alacağını ve kontrol edeceklerini eğer soygunda ki altınlar değil ise geri vereceklerini söylediğini, kendisine telefonda söylendiği gibi altın dolu poşeti evin dışına koyduğunu ve eve geri çıktığını daha sonra dışarıdan bağırışıma sesi duyduğunu ve 2 kişinin kaçmaya çalıştığını, poşet içerisinde bulunan altınları eksiksiz olarak geri aldığını A. G. ile İ. G. ayrıca telefonda arayan şahıslardan Şikayetçi olduğunu beyan etmiş, Hazırlanan tahkikat evrakı Şüpheli İ. G. ile birlikte Mevcutlu olarak gönderilmiştir.

OLAYIN ÖZETİ : F. Y.isimli şahsın yasal sürede içerisinde ruhsatını yenilemediğini bildirmesi üzerine Şüpheli F.Y. işlerimin yoğunluğundan dolayı tabanca ruhsat yenileme işlemlerini başlatamadığını yasal süre ile birlikte tabancanın ruhsatı 18.02.2014 tarihinde dolduğunu tabancayı istemeleri üzerine kendi imkanları ile getirip teslim ettiğini ancak tabanca yaklaşık 1 ay kadar kendisinde kaldığını bu zaman zarfında tabancayı üzerinde taşımadığını tabancası işletmesinde durduğunu adli makamlar verdiği takdirde bahse konu tabancasına ruhsat çıkartarak almak istediğini beyan etmiştir.
OLAYIN ÖZETİ :04.11.2014 günü 16.00 sıralarında meydana gelen taksirle yaralanma olayı ile ilgili F. D. isimli şahıssın müşteki olarak alınan beyanında kendisinin olay günü namaz kılmak için abdest almak için banyoya girdiğini lavaboya sol ayağını kaldırdığı sırada sırt üstü yere düştüğünü kafasını duvara vurduğunu gelinin yanına gelerek kontrol amaçlı hastaneye götürdüğünü banyoda kendisinin abdest alınırken düştüğünü kimseden bir şikayetinin bulunmadığını beyan etmiş olup tahkikata başlanılmıştır.

OLAYIN ÖZETİ :Bugün idaremiz dahilinde meydana gelen KASTEN YARALAMA olayı ile ilgili olarak şahısların beyanında otelde müşteri olan şahsın aynı otelde görevli resepsiyondan odasını beğenmediğini ve değiştirmek istediğini söylemiş, görevlinin de bunu yapamayacağını beyan etmiş, müşterinin de kendisine bunun üzerine küfür ettiğini ve odasına görüşmek için gittiğinde kafa attığını bunun üzerine her iki şahsında karşılıklı birbirlerini darp ettiklerini ve davacı şikayetçi olduklarını beyan etmeleri üzerine gerekli tahkikata başlanmıştır.

OLAYIN ÖZETİ :18.11.2014 günü saat 07:30 sıralarında meydana gelen Kayıp Şahıs olayı ile ilgili olarak Müşteki K. T. ifadesinde; R. R. isimli çocuğun olmadığını tespit ettiğini, çocuğun bulunarak teslim edilmesini istediğini beyan etmiş, tahkikata başlanılmış olup evrak ikmalen gönderilecektir.

OLAYIN ÖZETİ :18.11.2014 günü saat: 20.00 sıralarında Polis Merkezimize gelen M.S. isimli şahıs öz babası olan S.T.' ın tır şoförü olduğunu, 17.11.2014 günü saat: 10.00 sıralarında kendilerini telefonla arayarak Iğdır iline vardığını söylediğini, daha sonra babasına ulaşamadıklarını, beraber çalıştığı tırcı arkadaşının kendilerini telefonla arayarak babasının mont almak için çarşıya çıktığını ancak geri dönmediğini öğrendiklerini, babasının hayatından endişe ettiğini ve bulunmasını istediğini beyan etmiş olup tahkikata başlanmıştır.

OLAYIN ÖZETİ :18.11.2014 günü saat: 21.20 sıralarında komşularının ve akrabalarının haber alamadıklarını bildirmesi üzerine çilingir marifetiyle kapısı açılan ikametin yatak odasında sırt üstü ve üzeri yorganla örtülü bir vaziyette yatan S.P. isimli şahsın eks olduğu anlaşılması üzerine tahkikata başlanmıştır.

ARİFİYE İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

OLAYIN ÖZETİ :17.09.2013 günü meydana gelen ?6136 Sayılı Kanuna Muhalefet? olayı ile ilgili olarak yapılan tahkikatta Şüpheli K.D. ifadesinde; Ruhsatı adına kayıtlı olan Zigana spor marka silahının ruhsat süresinin dolduğunu ancak işlerinin yoğunluğundan dolayı ruhsatı yenileyemediğini, bunun üzerine Arifiye polis Merkezi Amirliğine gelerek tabancasını teslim ettiğini ve 6 aylık süre içerisinde tabancasının devir işlemlerini yine işlerinin yoğunluğu nedeniyle yapmadığını beyan etmiş, evrak ikmalen gönderilecektir.

ERENLER İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

OLAYIN ÖZETİ :17.11.2014 günü saat 06:00 sıralarında meydana gelen Kayıp Eşya konusu ile ilgili Müşteki H.K. ifadesinde; aracının içerisinden cüzdanını ev çeşitli belgelerini bıraktığını daha sonra aracına geri döndüğünde cüzdan ve içerisindeki eşyalarının olmadığını ve kimseden davacı ve şikâyetçi olmadığını beyan etmiştir. Tahkikat başlatılmıştır.

OLAYIN ÖZETİ :17.11.2014 günü saat 09:30 sıralarında gerçekleşen Taksirle yaralanma olayı ile ilgili Müşteki R.Ş. isimli şahsın alınan ifadesinde; İş yerinde çalıştığı sırada makina parçasının elinden kayarak ayağına düşmesi neticesinde yaralandığını ve kimseden davacı ve şikâyetçi olmadığını beyan etmiş, Hazırlanan tahkikat evrakı ikmalen gönderilmiştir.

SERDİVAN İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

OLAYIN ÖZETİ : Süresi sona eren ruhsatını (6) altı ay içerisinde yeniletmesi gerektiği, yeniletmeği takdirde ruhsatının iptal edileceği tebliğ edilmesine rağmen altı ay içerisinde mevcut durumuna göre 6,35 mm çaplı tabancasına ait taşıma veya bulundurma olarak ruhsatını yeniletmediği belirtilen ve yasal işlem yapılması istenen A.S. hakkında tahkikata başlanmıştır.

OLAYIN ÖZETİ : Süresi sona eren ruhsatını (6) altı ay içerisinde yeniletmesi gerektiği, yeniletmeği takdirde ruhsatının iptal edileceği tebliğ edilmesine rağmen altı ay içerisinde mevcut durumuna göre 7,65 mm çaplı tabancasına ait taşıma veya bulundurma olarak ruhsatını yeniletmediği belirtilen ve yasal işlem yapılması istenen A. S.hakkında tahkikata başlanmıştır.

OLAYIN ÖZETİ :Müşteki Mehmet N. D. 18.11.2014 günü saat 01.00 sıralarında polis merkezimize gelerek yapmış olduğu müracaatında; Öz kızı 17.02.1992 doğumlu B.D."nın sabah saat 08.00 sıralarında okuluna gitmek üzere evden çıktığını saat 17.00 sıralarında ise kızıyla konuştuğunu kendisine geç geleceğini S.isimli arkadaşı ile oturduğunu söylediğini kendisine geç kalmamasını söyleyip telefonu kapattığını o saatten sonrada kendisinden bir daha haber alamadığını kızının başına kötü bir şey gelmesinden ve hayatından endişe ettiğini kızıyla ilgili kötü bir durum tespit edilmesi halinde ise sorumlularından davacı ve şikayetçi olduğunu ulaşmak istemediğini beyan etmiş olup olayla ilgili tahkikata başlanmıştır.

HENDEK İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

OLAYIN ÖZETİ :18.11.2014 günü Saat:17.00 sıralarında Polis Merkezi Amirliğimize Ş.Ç.gelerek daha önceden arkadaşlık yaptığı F.K. tarafından telefonla hakaret edildiğini beyanla müracaatta bulunması üzerine konu ile ilgili günün Nöb. C. Savcısına bilgi verilmiş, Müşteki Ş. Ç alınan ifadesinde 18.11.2014 günü Saat:14.00 sıralarında F.K' un telefon açarak sinkaflı küfürler ederek hakaret ettiğini davacı ve şikayetçi olduğunu, uzlaşmak istemediğini beyan etmiş, Şüpheli F.K. alınan ifadesinde suçlamaları kabul etmemiş, Olayla ilgili düzenlenen tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

OLAYIN ÖZETİ :16.11.2014 günü müşteki A. D. isimli şahıs Büyükdere mahallesinde bulunan Sarılar Fındık fabrikasında kamyondan fındık boşalttığı sırada fındık çuvallarının üzerine devrilmesi sonucundan yaralanmış, alınan ifadesinde kimseden davacı olmadığını beyan etmiş, tahkikata başlanılmış olup evrak ikmalen gönderilecektir.

KARASU İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

OLAYIN ÖZETİ : 26.10.2014 günü saat 12.00 sıralarında meydana gelen Kasten Yaralama olayı ile ilgili M. M. Karasu Devlet Hastanesinde ilk sağlık müdahalesi yapıldıktan sonra kafa travması nedeni ile Sakarya Eğitim Araştırma Hastanesine sevk edilmiş, Karasu Devlet Hastanesinde şahıs ile yapılan şifahi görüşmede kendisini yaralayan şahısların K.S. ve D.A. S.olduğunu belirtmiş şahısların yakalanabilmesi için alışmalar başlatılmıştır.

SAPANCA İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

OLAYIN ÖZETİ :18.11.2014 günü saat 16.45 sularında Sapanca Polis Merkezine kendi imkanları ile gelerek Dolandırıldığını beyan eden, Müşteki E.G. 15.08.2014 günü www??... com adresinden Honda Es200 marka aracın sahibi olan ve 0532 ? nolu hattı kullanan, ismini K.E. olarak beyan eden şahsı 11.08.2014 günü saat: 15.00 sıralarında aradığını ve aracı bir günlüğüne 400 (Dört yüz) TL' ye telefon ile anlaştıklarını fakat aralarında herhangi bir sözleşme imzalamadıklarını, şahsın kendisine TR 97 ?... nolu IBAN numarasını verdiğini ve parayı bu hesaba 11/08/2014 günü saat 17.05 Sapanca Garanti Bankası ATM sinden yatırdığını, fakat şahsın aracı kendisine teslim etmediğini ve aracın kaza yaptığını söylediğini ve parasını geri iade edeceğini söylediğini fakat bu zamana kadar parasını vermediğini, konu ile ilgili 400 (Dörtyüz) TL' sini geri ödemeyen ismini K.E. olarak bildiğim şahıstan şikayetçi olduğunu beyan etmiş, Şüpheli K.E. isimli şahsa ulaşılamadığı için ifadesi alınmamış, Konu ile ilgili düzenlenen tahkikat evrakları ikmalen gönderilmiştir.

TRAFİK İCRAATLARI

BİRİMLER

Top.Kaza sayısı

Yaralamalı Kaza Sayısı

Alkollü Araç Kul.

Sür. Bel. Araç Kul.

Dığer

Ceza mıktarı

Trf. men

Mah.sevk

Trafık Denetleme Şb Müd.

6

3

52

11.900 TL

Bölge Trafık Dent. Şb.Müd.

2

1

121

26.650 TL

4

TOPLAM

8

4

173

38.550 TL

4

ADAPAZARI İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

OLAYIN ÖZETİ :18.11.2014 günü saat 16:00 sıralarında Müşteki N.K. ifadesinde; çarşıda bulunduğu esnada ceketinin iç cebinde bulunan nüfus cüzdanını, E sınıfı ehliyetini, seri numarasını bilmediği Browning marka 7,65 mm taşıma ruhsatlı silahının fotokopisini kayıp ettiğini, belgelerini tam olarak nerde ve nasıl şekilde kaybettiğini bilmediğini, herhangi bir şikayetinin olmadığını beyan etmiştir.Konuyla ilgili tahkikata başlanmıştır.

OLAYIN ÖZETİ :19.11.2014 günü saat 11:30 sıralarında Müşteki A.S. ifadesinde; kendisinin trafik cezası konusuyla ilgili S.T. isimli şahsın yanına çağırdığını, işyerine gittiğinde S.T. ile tartıştıklarını, kendisini darp ettiğini, davacı ve şikayetçi olduğunu beyan etmiş, konuyla ilgili tahkikata başlanmıştır.

OLAYIN ÖZETİ :19.11.2014 günü saat:21.00 sıralarında Şüpheli H.Y. beyanında; dar sokak üzerindeyken polislerin kendisini durdurarak kimlik sorduğunu bu esnada kendisinin belinde bulunan ruhsatsız kendisine ait tabancasını ve tabancaya ait bir adet şarjörü şarjör içerisinde 6 adet MKE ibareli fişekleri kendi rızası ile polislere teslim ettiğini bu tabancayı açık kimlik bilgilerini bilmediği kendisinin eski şoförü olan ve üç yıl önce vefat eden Ş.Y. isimli şahıstan ücretsiz aldığını tabancayı husumeti olduğundan tedbir amaçlı taşıdığını uzlaşmak istediğini beyan etmiş, tahkikata başlanılmıştır.

OLAYIN ÖZETİ :20.11.2014 günü saat:00.00 sıralarında Müşteki E.A. beyanında; siyah renkli deri cüzdanını kaybettiğini nerede ve ne zaman kaybettiğini bilmediğini cüzdanının içerisinde kredi kartlarının nüfus cüzdanı ve ehliyetinin, personel giriş kartının olduğunu kredi kartlarını iptal ettirdiğini ve kullanılmamış olduğunu öğrendiğini kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını uzlaşmak istediğini beyan etmiş, tahkikata başlanılmıştır.

OLAYIN ÖZETİ :20.11.2014 günü saat:03.25 sıralarında işyeri içerisinde çorba içmekte olan S.Ü., N.K. ve İ.Z.K.isimli şahıslar ile başka bir masada oturmakta olan A.H., S.H. ve A.H. isimli şahıslar arasında bakma meselesi yüzünden çıkan tartışma neticesinde şahısların birbirlerine sinkaflı sözlerle hakaretlerde ve tehditlerde bulunarak kavga etmeleri üzerine tahkikata başlanılmıştır.

OLAYIN ÖZETİ :06.11.2014 günü saat:01.50 sıralarında B.K. isimli şahsın kendisinin kullanmış olduğu haplardan 10 tablet içtiği, Yenikent Devlet Hastanesi Acil servisinde iken tedaviyi kabul etmeyerek ayrıldığı, ayrılırken de bu konu ile ilgili ifade vermeyeceğini beyan ettiği anlaşılmış olup, tahkikata başlanmıştır. Evrak ikmalen gönderilecektir.

ARİFİYE İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

OLAYIN ÖZETİ :11.12.2014 günü saat:10:00 sıralarında İ.C.K. isimli şahıs tartışma yaşadığı Y.K. tarafından darp edildiği anlaşılmış, hazırlanan tahkikat evrakı İkmalen gönderilmiştir.

OLAYIN ÖZETİ :11.11.2014 günü saat 16:00 sıralarında N.H.K. isimli çocuk ikametinde kırmızı renkli tükenmez kalem ısırdığı, çocuğun ağzındaki boyayı babası görünce çocuğu hastaneye götürüp tedavi ettirdiği anlaşılmış, hazırlanan tahkikat evrakı ikmalen gönderilmiştir.

ERENLER İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

OLAYIN ÖZETİ :17.11.2014 günü saat 09.30 sıralarında Müşteki D.D. ifadesinde; iş yerinde mermer kestikten sonra gizli çatlaklardan dolayı mermerin ortadan kırılması sonucu sol el orta parmağını mermer ile makina demiri arasına sıkıştığını, Sol el orta parmağının kırıldığını, kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş, tahkikata başlanılmıştır.

OLAYIN ÖZETİ :19/11/2014 günü saat:14.30 sıralarında Müşteki N.Ö. ifadesinde; içerisinde toplamda 50 gr. ağırlığında olan iki adet altın bilezik, bir adet Cumhuriyet altını ile 600 TL paranın bulunduğu kahverengi renkli cüzdanını kaybettiğini beyan etmiş olup olayla ilgili tahkikata başlanılmıştır.

SERDİVAN İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

OLAYIN ÖZETİ : 18.11.2014 günü saat:11,00 sularında F.N.Y. beyanında özetle; 2013 doğumlu kızı olan F.A.Y. 14.11.2014 günü saat:17.00 de ikametinde daha rahat nefes alması için cold-mix isimli bitkisel ilacı yaka tarafına damlatmaya çalışırken F. nın hareket etmesi üzerine ağzına bir kaç damla gittiğini, daha sonra çocuğunu hastaneye götürdüğünü, tedavisinin yapıldığını, dava ve şikayetinin bulunmadığını beyan etmesi üzerine tahkikata başlanmıştır.

OLAYIN ÖZETİ :Sakarya İl Emniyet Müdürlüğünün 06.11.2014 tarihli yazılarında; süresi sona eren ruhsatını (6) altı ay içerisinde yeniletmesi gerektiği, yeniletmeği takdirde ruhsatının iptal edileceği tebliğ edilmesine rağmen altı ay içerisinde mevcut durumuna göre sarsılmaz marka 9 mm çaplı tabancasına ait taşıma veya bulundurma olarak ruhsatını yeniletmediği belirtilen ve yasal işlem yapılması istenen O.Ş. hakkında tahkikata başlanmıştır

OLAYIN ÖZETİ :14.11.2014 günü saat 11.30 sıralarında inşaatta çalışan kepçe operatörü Ü.H., iş yerinde diğer arkadaşları ile birlikte öğlen yemeği yediği esnada rahatsızlandığından dolayı hastaneye intikal etmiş, öğlen yediği mantardan şüphelenildiği için üç günlük tedavi ve kontrolden sonra taburcu edilmiş,tahkikata başlanılmıştır.

OLAYIN ÖZETİ :19.11.2014 günü saat:16.00 sıralarında Serdivan Polis Merkezi Amirliğine gelerek müracaat eden müşteki İ.Y., şüpheli S.S.' in kendisine mesaj atarak hakarette bulunduğunu beyan etmiş, evrak ikmalen gönderilecektir.

OLAYIN ÖZETİ :18.11.2014 günü saat:15.00 sıralarında Müşteki İ.C. ifadesinde; 14.11.2014 günü saat:17.00 de ikametinin bahçesinde spiral ile kurumuş ağacı kestiği sırada spiralin in ayak baş parmağını kestiğini, olay sırasında yanında kimsenin bulunmadığını, tedavi olduğunu dava ve şikayetinin olmadığını beyan etmesi üzerine tahkikata başlanmıştır.

AKYAZI İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

OLAYIN ÖZETİ :19.11.2014 günü polis merkezine gelen T.B. isimli şahıs alınan ifadesinde; iki gün önce G.A. isimli şahısın adına kesmiş olduğu 1.270 lira değerindeki senedi kaybettiğini, kötü niyetli kişilerin eline geçmemesi için polis merkezine geldiğini kimseden şikayetinin olmadığını beyan etmiştir.Olay ile ilgili araştırma başlatılmıştır.

OLAYIN ÖZETİ :19.11.2014 günü saat 16.00 sıralarında Ş.Ç. ifadesinde; eşi olan R.Ç. ın 18.11.2014 günü saat:15.00 sıralarında evden gezmeye gidiyorum diyerek çıkıp gittiğini, eşinin kullanmakta olduğu telefon numarasını aradığını ancak ulaşamadığını, eşinin hayıtından endişe duyduğundan dolayı polis merkezine geldiğini, eşinin bulunarak tarafına teslim edilmesini istediğini beyan etmiştir.Tahkikata başlanılmıştır.

GEYVE İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

OLAYIN ÖZETİ :19.11.2014 günü saat 12.20 sıralarında İ.Y. ifadesinde; fabrikada depo sorumlusu olarak çalıştığını, depoda bulunan ve üzerine tavuk kolisi dizdikleri plastik paletle ayağının takıldığı, dengesini kaybederek sol elinin üzerine düştüğünü, düşme sonucu elinde küçük çiziklerin olduğunu, kontrol amaçlı hastaneye gittiğini beyan etmiştir. Tahkikata başlanılmıştır.

KAYNARCA İLÇE EMNİYET AMİRLİĞİ

OLAYIN ÖZETİ :17.11.2014 günü saat 11.50 sıralarında A.İ.A. ifadesinde; daha önce yemiş olduğu mantarlardan topladığını, ikametinde toplamış olduğu mantarları kendisi pişirerek yediğini, mantarı yedikten yaklaşık 1.5 saat sonra ise midesinin bulanmasının üzerine zehirlenmiş olabileceğini düşünerek İlçe devlet hastanesine geldiğini beyan etmiş olup, tahkikata başlanılmıştır.

OLAYIN ÖZETİ :18.11.2014 günü saat 14.35 sıralarında M.B. isimli şahsa bal zehirlenmesi konusu ile alakalı olarak Adli Doktor Raporu düzenlendiği ve şahsın hayatı tehlikesi olduğundan Yenikent Devlet Hastanesine sevk edildiği tespit edilmiş, tahkikata başlanılmıştır.

PAMUKOVA İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

OLAYIN ÖZETİ :19.11.2014 günü saat 09.00 sıralarında E.Ö. S.E.A. Hastanesine gittiğinden dolayı ifadesine başvurulamamıştır. Alınan Dr Raporunda Hayati tehlike olup olmadığı ve B.T.M ile giderilip giderilemeyeceği sevk edildiği makamca verilecektir şeklindedir. Tahkikata başlanılmıştır.

OLAYIN ÖZETİ :19.11.2014 günü saat 12.00 sıralarında R.T. ifadesinde; fabrikada logar kapağını temizlerden loğar kapağının saç korumalığının sağ bileğini kestiğini tedavi olduğunu kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiştir.Tahkikata başlanılmıştır.

OLAYIN ÖZETİ :19.11.2014 günü saat:17.00 sıralarında Pamukova Polis Merkezi Amirliğine gelen A.A. beyanında; kızı olan E.A. nın kayıp olduğunu, kızını aramasına rağmen bulamadığını, bulunup kendisine teslim edilmesini istediğini beyan etmiştir. Konu ile ilgili olarak tahkikata başlanmıştır.

SAPANCA İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

OLAYIN ÖZETİ :19/11/2014 günü saat.19:30 sıralarında meydana gelen Kayıp Şahıs olayı ile ilgili olarak Müşteki F.T. ifadesinde; 19/11/2014 günü saat 21:00 sıralarında ikametine geldiğinde Öz kızı olan İ.T.i' nin evde olmadığını, telefonla kızına ulaşamadığını ve çevrede yaptığı araştırmada kızı İ.' a ulaşamayınca Polis Merkezine gelerek Kayıp müracaatında bulunduğu, kızının hayatından endişe ettiğini, bulunması halinde kendisine teslim edilmesini beyan etmiş, tahkikata başlanılmıştır.

TRAFİK İCRAATLARI

BİRİMLER

Top.Kaza sayısı

Yaralamalı Kaza Sayısı

Alkollü Araç Kul.

Sür. Bel. Araç Kul.

Dığer

Ceza mıktarı

Trf. men

Mah.sevk

Trafık Denetleme Şb Müd.

6

3

51

9.612 TL

1

Bölge Trafık Dent. Şb.Müd.

1

1

2

4

133

30.970 TL

TOPLAM

7

4

2

4

184

40.582 TL

1

0

20 Kas 2014 - 15:33 - Güncel --- Okunma

medyabar.com son bir ayda 2.745.546 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Medyabar Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medyabar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA) tarafından servis edilen tüm haberler Medyabar editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Medyabar değil haberi geçen ajanstır.




Anket İlerleyen hayatınızda memleketinize (köyünüze) yerleşmek gibi bir planınız var mı?