Olgunlar'da 17. akşam sonuçları

Geleneksel Olgunlar Turnuvasında 17. akşam da geride kaldı. İşte sonuşlar...

24NCÜ OLGUNLAR FUTBOL TURNUVASI ONYEDİNCİ AKŞAM MAÇLARI

Faydalı Orfimo Mobilya: 3-Huzur Yapı&Tunç Ticaret: 0 (H)
NOT: Saat 18.00'de başlaması gereken karşılaşma, Huzur Yapı&Tunç Ticaret takımının sahaya çıkmaması nedeniyle, hakem Mustafa Bal tarafından iptal edilmiştir. Müsabaka, Faydalı Orfimo Mobilya'nın 3-0 Hükmen galibiyeti şeklinde tescil edilmiştir.
---
Suev İnşaat: 8-Sapanca TGM: 4
Hakem: Mustafa Bal
Suev İnşaat: Volkan Keskin, Musa Kahraman, Emre Numan Bayraktaroğlu, Güngör Açıkgöz, Haydar Koç, Cavit Salpat, Tuncay Budakin, Faruk Sarman, Nuri Çolak
Antrenör: Ayhan Yeniay
Sapanca TGM: Arif Kılıç, Salih Yıldız, Osman Sağıroğlu, Osman Kubilay, Ferhat Öztaş, Nurat Şimay, Aydın Şahin
Antrenör: Tolunay Kösemen
Goller: Dk.13-18 Aydın Şahin, Dk.40-44 Osman Sağıroğlu (Sapanca TGM), Dk.26-28-42 Haydar Koç, Dk.32 Cavit Salpat, Dk.37 Tuncay Budakin, Dk.39 Emre Numan Bayraktaroğlu, Dk.45 Faruk Sarman, Dk.47 Nuri Çolak (Suev İnşaat)
---
Altındere Belediyesi: 5-Akyazı Yenicami Esnaf: 2
Hakem: Ahmet Duman
Altındere Belediyesi: Yılmaz Yavuz, Alim Gül, Mustafa Sağlam, Halit Çakmak, İrfan Genç, Kerim Genç, Erol Yiğit
Antrenör: Feyruz Kıroğlu
Akyazı Yenicami Esnaf: Osman Mangıroğlu, Ömer Uluköylü, Osman Özdağ, Mehmet Temizalay, Yusuf Nalçacıoğlu, Ayhan Özcan, Coşkun Çıvkın, Şeref Başkan, Kudret Tatarhan
Antrenör: Asım Sarıçizmeli
Goller: Dk.5 Şeref Başkan, Dk.7 Ömer Uluköylü (Akyazı Yenicami Esnaf), Dk.9-30-42 Alim Gül, Dk.19 Kerim Genç, Dk.50 Mustafa Sağlam (Altındere Belediyesi)
---
Adapazarı Belediyesi: 4-Akyazı Semazen Etbalık: 3
Hakem: Ahmet Duman
Adapazarı Belediyesi: Recep Durak, Erkan Çetin, Yılmaz Karaaslan, Ercan Önsal, Murat Tunçlar, Hakan Ergünoğlu, Nail Kurt
Antrenör: Turan Varkan
Akyazı Semazen Etbalık: Ömer Dere, Ali İhsan Tarım, Yılmaz Demir, Erdinç Atıcı, Recai Eker, Murat Öz, Mecit Kızıldağ, Şener Berk, Şener Dönmez
Antrenör: İrfan Dinçer
Goller: Dk.2-33 Yılmaz Karaaslan, Dk.23 Erkan Çetin, Dk.47 Nail Kurt (Adapazarı Belediyesi), Dk.15 Şener Berk, Dk.37 Şener Dönmez, Dk.38 Erdinç Atıcı (Akyazı Semazen Etbalık)
Sarı Kartlar: Dk.37 Nail Kurt (Adapazarı Belediyesi), Dk.49 Şener Berk (Akyazı Semazen Etbalık)
---
Beşkardeşler Büro Mobilyaları: 2-Mramor Oluk Sistemleri: 8
Hakem: Evren Şişçi
Beşkardeşler Büro Mobilyaları: İsmet Durak, Mehmet İçer, Alaattin Yıldırım, Nazım Şahin, Sinan Kahraman, Erol Koto, Cemal Çavuşlar, Hasan Yıldız, Özcan Özkan, Turan Alaz
Antrenör: Adnan Durak
Mramor Oluk Sistemleri: Kerim Alşan, Aydın Tarım, İsa Müslim, Feridun Çelik, Güven Bektaş, Abdülkadir Dinç, Nejat Eroğlu, Vedat Giral, Murat Kaymakçı, Hüseyin Beriş, Haluk Eyisoy
Antrenör: Vedat Giral
Goller: Dk.2-15-44 Nejat Eroğlu, Dk.10-42 Hüseyin Beriş, Dk.29-43 Vedat Giral, Dk.34 İsa Müslim (Mramor Oluk Sistemleri), Dk.17 Erol Koto, Dk.35 Alaattin Yıldırım (Beşkardeşler Büro Mobilyaları)
---
Bosna Şahinpen: 3-Maden Grup İnşaat: 3
Hakem: Evren Şişçi
Bosna Şahinpen: Ferruh Bayram, Haluk Tok, Rasim Dorak, Hasan Memiş, Cevat Koç, Ömer Akdeniz, Mustafa Karaçelik, Asım Dorak, Murat Alan, Şemsettin Çınar
Antrenör: İsmail Uzekmek
Maden Grup İnşaat: Recep Eşkin, Yavuz Öztürk, Derya Sökmenberk, Beyler Gökçe, Erdem Baykan, Temel Tarım, Hakan Muti, Ali Alyüz, Erdoğan Yavuz, Engin Özdemir, Erdoğan Talay
Antrenör: Muhittin Yazgan
Goller: Dk.7-25 Murat Alan, Dk.8 Asım Dorak (Bosna Şahinpen), Dk.28 Hakan Muti, Dk.32 Beyler Gökçe, Dk.50+2 Temel Tarım (Maden Grup İnşaat)
---
Turnuvada Program
29.06.2012 Cuma
Saat 19.00 SASKİ-AR Metal (Olgunlar B)
Saat 20.00 Simge Eşarpları-Paksan Kireç (Olgunlar A)
Saat 21.00 İki Yıldız Çamaşırları-Erenler Belediye&Kahve Diyarı (Genç Olgunlar A)
Saat 22.00 Reisoğlu Restoran-Ertaş Harita (Genç Olgunlar B)
Saat 23.00 ASKF İnko İnşaat-Göçmenspor (Olgunlar A)
30.06.2012 Cumartesi
Saat 19.00 Coşkunspor-Aygünler Bellona (Yaşlı Olgunlar)
Saat 20.00 Modern Kuyumculuk&Dem-Ak Harita-Burakcan İnşaat (Olgunlar B)
Saat 21.00 Modern Kuyumculuk&Dem-Ak Harita-Faydalı Kuyumculuk (Genç Olgunlar B)
Saat 22.00 Huzuryapı Tunç Ticaret-Adapazarı Belediyesi (Genç Olgunlar A)
Saat 23.00 (Adapazarı Belediyesi-Pilsan İnşaat (Olgunlar A)
---

29 Haz 2012 - 10:03 - Spor --- Okunma

medyabar.com son bir ayda 2.793.182 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Medyabar Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medyabar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA) tarafından servis edilen tüm haberler Medyabar editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Medyabar değil haberi geçen ajanstır.




Anket Sakaryaspor'un yüzde 49 hissesinin satılmasını destekliyor musunuz?