SAÜEAH Sağlık Çalışanları Haftasını kutladı

SAÜEAH Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürlüğü tarafından Sağlık Çalışanları Haftası kapsamında bir araya gelen hastane personeli, gönüllerince eğlenerek stres attı.

Haber Resmi
Haber Resmi
+8
Haber albümü için resme tıklayın

Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi (SAÜEAH) Sağlık Çalışanları Haftası kutlama programı Salon Erenler'de yapıldı. Erenler Belediyesi sponsorluğunda gerçekleşen programa, İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Aziz Öğütlü, Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanı Op. Dr. Özcan Öktem, Personel Destek Hizmetleri Başkanı Suat Koçak, Başkan Yardımcısı İbrahim Bulduk, Sağlık Sen Sakarya Şube Başkanı Abdullah Sönmez, SAÜEAH Başhekimi Doç. Dr. Mehmet Akif Çakar, hastane yöneticileri ile hastane personeli katıldı.

İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Aziz Öğütlü programın açılış konuşmasını yaparken, sağlık alanında fedakarca çalışan en alttan en üste kadar tüm personelin kocaman bir ailenin parçası olduğunu dile getirdi. Öğütlü "Fedakarca çalışan, insanımızın derdine deva olabilmek için mücadele eden tüm sağlık çalışanlarımızı kutluyorum. Hep birlikte tüm zorlukların üstesinden geliyoruz. Sağlık Çalışanları Haftanız kutlu olsun." diye konuştu.

Öğütlü'nün ardından konuşan Başhekim Doç. Dr. Mehmet Akif Çakar da sağlık hizmetlerinin yürütülmesinde insan gücünün birinci faktör olduğunun dile getirerek "Biz hekimler olarak hastalarımızın derdine deva olmaya çalışıyorsak, ebelerimiz, hemşirelerimiz, sağlık çalışanlarımız da en az bizim kadar; hatta çoğu zaman bizden daha fazla bu işte mesai harcıyor. Çok kıymetli bir iş yapıyorsunuz. Sağlık Çalışanları Haftanız kutlu olsun." dedi.

Konuşmaların ardından desteklerinden ötürü Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç'ın eşi Hatice Kılıç'a çiçek takdim edilerek teşekkür edildi.

SAÜEAH Sağlık Hizmetleri yönetimi sağlık çalışanları adına Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Yavuz Bingöl'e çiçek verdi. Bingöl, özveriyle,

fedakarca çalışan sağlık çalışanlarının stres atıp, motivasyonunu artırmak için çeşitli programlar düzenlediklerini dile getirerek "Bu gecemizde sağlık çalışanlarımızın bir araya geldiği güzel bir organizasyon. Bizlere bu doğrultuda destek veren Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç ve değerli eşleri Hatice Kılıç ile başta yöneticilerimiz olmak üzere tüm emeği geçenlere teşekkür ediyoruz." diye konuştu. Konuşmaların ardından sağlık çalışanları horon tepip, halay çekerek stres attı.

02 Mayıs 2019 - Kadın & Sağlık

medyabar.com son bir ayda 2.575.305 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Medyabar Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medyabar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

09

Sağlıkta İlerledik - Başta İl sağlık Müdürü, SEAH' Başhekimi ve yöneticileri; Ortopedi polikliniklerinin o halini görmüyormusunuz. İnsanlar kapı önünde perişan oluyorlar,birbirlerini eziyorlar. Yapacağınız iş çok basit. Sıra numarası vereceksiniz. Bilmiyorsanız 10 yaşında bir çocuk bulun sorun.Çünkü sizde 10 yaşında çocuğun zekası bile yok. Ama lak lak lak konuşmaya ve kutlama yapmaya gelince en öndesiniz.

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mayıs 15:34
08

Adalı - Güzel Sakarya mızı Allah sizin gibi yöneticilerden tez zamanda temizlesin inşallah. Sayenizde devlet hastanesine güvenemez olduk. Özel hastanelere mahkum ettiniz bizi. Bebek karışması gibi vahim olayları medyada üstünü örttünüz ya vicdanınızda üstünü örtebildiniz mi. Devlet hastanesinin yöneticileri siyasetçi mi yoksa sağlık çalışanı mı biran önce hatırlamaz ise daha kötü olaylar kapıda. Allaha havale ediyorum.

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mayıs 15:34
07

seah - Bir kısım seah çalışanı İnsan olma haftası yapsın .

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mayıs 15:34
06

İşkolik - Sayın müdür sadece bu arkadaşların müdürü sanırım.bir organizasyon yapılıyor kimsenin haberi yok.kendi şakşakçılarını davet etmişler diğer persone değer yok.birde müdür 112 , halk sağlığı personeli,evde bakımın mdürü değil sanırım diğer sağlık çalışanlarından kimse yok.size yakıştığı gibi yapmışsınız.mübarek günlerde sizi allaha havale ediyorum

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mayıs 15:34
05

Serdivanlıı - Sağlık çalışanı değil sağlıksenin hastanede yattığı yerden iyi maaş alanlarının eğlence gecesi olmuş bu. Sağlık çalışanları çalışmaya devam etmiş. Torpilli yatış takımı eğlenmiş. Nasıl eğlenmesinler ki. Sözleşmeli kadrodan yüksek maaş sıfır iş. Kaç tane yönetici var o hastanede. Bir de kadrosuz yöneticiler var. Çalışandan fazla yönetici var. Makyajı saçı bazulmadan giydiği mini eteği kırışmadan işe gelip giden havasından geçilmeyen ak partili ablalar heryerde fink atıyor. Sakın onlara yan bakmayın ey sağlık emekçileri yoksa sürünürsünüz. Partimiz ak parti sendikamız sağlıksen dondurmamız kaymak maaşımız kıyak işimiz yatış. Ay dur saçım bozulmasın.

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mayıs 15:34
04

SAKARİUS - Sağlık çalışanı değil bir rakıp torpilli sağlık çalışanı olursa tam olur sadece üç beş kişiye haber veriliyor sağlık bir bütün değilmi yazıklar olsun

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mayıs 15:34
03

BİZ HASTANE ÇALIŞANI DEĞİLMİYİZ - Hastane çalışanı olarak çok kırıldım bizim haberimiz bile olmadı geceden ,çok ayıp ettiler.

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mayıs 15:34
02

sağlık - Kutlama yapacağına iş yapın. Kutlama yapmak için bir bahane buluyorsunuz.

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mayıs 15:34