Şehirde bu olaylar oldu!

İl Jandarma Komutanlığı ve İl Emniyet Müdürlüğü sorumluluk bölgelerinde meydana gelen ve kayıtlara geçen olayların listesi açıklandı.

EMNİYET BÖLGESİ

Birimi SAKARYA - ADAPAZARI

Olay Adi MALA ZARAR VERME

Olay Özeti: 13.08.2017 günü Müşteki M.A.(E.1959) isimli şahıs kendisine ait 54 M ** plaka sayılı aracına zarar verildiğini, olay ile ilgili aracına zarar veren şahıs ya da şahıslardan davacı ve şikayetçi olduğunu beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi SAKARYA - ADAPAZARI

Olay Adi TAKSİRLE YARALAMA

Olay Özeti: 13.08.2017 günü Müşteki/Şüpheli E.D.(E.1988) isimli şahsın sevk ve idaresinde bulunan 54 E ** plakalı araç ile Müşteki/Şüpheli C.S.(E.1979) isimli şahsın sevk ve idaresinde bulunan 54 HZ ** plakalı aracın Eski Palmiye Caddesi ile Kol Sokak kesişiminde çarpışması sonucu kaza olayının meydana geldiği, olayda 54 HZ** plakalı araçta bulunan Müşteki B.Ö.(E.1975) isimli şahsın hayati tehlike arz etmecek şekilde yaralandığı anlaşılmış, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi SAKARYA - ADAPAZARI

Olay Adi TAKSİRLE YARALAMA

Olay Özeti: 13.08.2017 günü Müşteki/Şüpheli A.M.(E.1971) isimli şahsın sevk ve idaresinde bulunan 54 T ** plaka sayılı araç ile Müşteki/Şüpheli O.A.(E.1979) isimli şahsın sevk ve idaresinde bulunan 54 ZR ** plaka sayılı otomobilin Şirinevler Mah. Adnan Menderes Caddesinde üzerinde karıştığı kaza olayında A.M. isimli şahsın hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yaralandığı anlaşılmış, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi SAKARYA - ADAPAZARI

Olay Adi KAYIP ŞAHIS

Olay Özeti: 13.08.2017 günü Müşteki Y.E.(K.1974) isimli şahıs oğlu K.S.(E.1994)'nin kayıp olduğunu, oğlunun hayatından endişe ettiğini ve bulunmasını istediğini beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi SAKARYA - ADAPAZARI

Olay Adi TAKSİRLE YARALAMA

Olay Özeti: 13.08.2017 günü Müşteki S.K.(E.1974) isimli şahıs oğlu K.K.(E.2005)'nin ayakkabı imalatında kullandığı yapıştırıcı solüsyonu eline dökmesi sonucu yaralandığını, olay ile ilgili kimseden dava ve şikayetinin olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi SAKARYA - ADAPAZARI

Olay Adi KAYIP ŞAHIS

Olay Özeti: 12.08.2017 günü Müşteki Ö.K.(E.1969) isimli şahıs kızı F.K.(K.1997) isimli şahsın evden ayrıldığını ve kızından bir daha haber alamadığını, kızının hayatından endişe ettiğini, kızının bulunarak kendisine teslim edilmesini istediğini beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi SAKARYA - SERDİVAN

Olay Adi TAKSİRLE YARALAMA

Olay Özeti: 08.08.2017 günü Otuzikievler Mahallesi Beşköprü Caddesi üzerinde meydana gelen olay ile ilgili Şüpheli C.B.(E.1980) isimli şahsın sevk ve idaresindeki 54 B ** plakalı aracın Mağdur Y.E.Ö.(E.2007)'e çarpması neticesi kaza olayının meydana geldiği anlaşılmış, Baba Müşteki M.Ö.(E.1976) olay ile ilgili kimseden dava ve şikayetinin olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi SAKARYA - SERDİVAN

Olay Adi TRAFİK GÜVENLİĞİNİ TEHLİKEYE SOKMA

Olay Özeti: 13.08.2017 günü Serdivan Esentepe Mahallesi D-100 karayolunda durdurulan 54 LC ** plakalı araç sürücüsü Şüpheli Y.K.(E.1985) isimli şahsın yapılan alkol muayenesinde 2.27 promil alkollü olduğu anlaşılmış, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi SAKARYA - SERDİVAN

Olay Adi TAKSİRLE YARALAMA

Olay Özeti: 03.08.2017 günü Mağdure S.E.A.(K.2016)'nın babası Müşteki N.A.(E.1976) isimli şahıs kızının küçük ablasının kucağında olduğu sırada ablasının yemek tenceresinin kapağını açtığını, bu sırada kapak üzerinde bulunan buhar damlalarından bir iki tanesinin Saliha'nın üzerine düştüğünü, kızını tedbir amaçlı hastaneye götürdüğünü, olay ile ilgili kimseden dava ve şikayetinin olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi SAKARYA - SERDİVAN

Olay Adi TAKSİRLE YARALAMA

Olay Özeti: 13.08.2017 günü Müşteki M.S.S.(E.1995) isimli şahıs kaldığı Özel Yurdun bahçesinde bulunan 4 metre yükseklikteki sundurmada kuş yuvası gördüğünü, orada bulunan merdiveni alarak kuş yuvasının bulunduğu yere çıktığında dengesini kaybederek yere düşmesi sonucu hafif şekilde yaralandığını, olay ile ilgili kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi SAKARYA - SERDİVAN

Olay Adi ZEHİRLENME

Olay Özeti: 13.08.2017 günü Müşteki A.A.(K.1990) isimli şahıs Kemalpaşa Mahallesi Sipahi Sokak sayılı yerde bulunan ikametini böcek ilacı ile ilçladığını, daha sonra kızı E.yi alarak dışarı çıktıklarını, akşam ile eve döndüğünü, kısa bir süre sonra kızının yüzünde kızarıklık olduğunu görünce hastaneye götürdüğünü, olay ile ilgili kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi SAKARYA - SERDİVAN

Olay Adi TAKSİRLE YARALAMA

Olay Özeti: 13.08.2017 günü Müşteki A.Y.(E.1972) isimli şahıs Bahçelievler Mahallesi Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarında inşaası bitmek üzere olan binada işçi olarak çalıştığını, biten işlerin ardından binanın arka tarfında bulunan merdiveni temizlerken dengesini kaybetmesi sonucu merdivenden düşerek yaralandığını, ambulansla hastaneye giderek tedavsini olduğunu, olay ile ilgili kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi SAKARYA - ERENLER

Olay Adi TRAFİK GÜVENLİĞİNİ TEHLİKEYE SOKMA

Olay Özeti: 12.08.2017 günü Erenler Pirahmetler Mahallesi Belediye Caddesi üzerinde meydana gelen Trafik Güvenliğini Tehlikeye Sokma olayı ile ilgili Müşteki N.Ç.(K.1988) isimli şahıs sevk ve idaresindeki 16 RD ** plakalı araç ile seyir halinde bulunduğu sırada karşı istikametten gelen 54 AG ** plakalı aracın seyir ettiği şeritten gelerek aracına çarptığını ve aracın durmayarak yoluna devam ettiğini, aracına hasar vererek olay yerinden ayrılan 54 AG ** plakalı araç sürücüsünden davacı ve şikayetçi olduğunu beyan etmiş, tahkikata başlanılmıştır.

Birimi SAKARYA - ARİFİYE

Olay Adi KAYIP EŞYA

Olay Özeti: 12.08.2017 günü Müşteki E.A.(E.1957) isimli şahıs kendisine ait 41 FV ** plaka sayılı aracın ruhsatı ile B sınıfı sürücü belgesini kaybettiğini, polis marifetiyle bulunması durumunda tarafına teslimini istediğini beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi SAKARYA - AKYAZI

Olay Adi TAKSİRLE YARALAMA

Olay Özeti: 12.08.2017 günü Küçücek Caddesi üzerinde Sola Dönmek için yol içerisinde bekleyen 34 RL ** plaka sayılı araç sürücüsü Şüpheli B.G.(E.1959) isimli şahsın aracına karşı yönden gelen motosiklet sürücüsü Müşteki/Şüpheli M.A.(E.1973) isimli şahsın çarpmasıyla kaza olayının meydana geldiği anlaşılmış, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi SAKARYA - AKYAZI

Olay Adi KAYIP ŞAHIS

Olay Özeti: 13.08.2017 günü Müşteki S.Y.G.(K.1983) isimli şahıs kardeşi E.A.(E.1990)'nın Gazi Süleyman Paşa Mah. sayılı yerde bulunan ikametten ayrıldığını, kendisine daha sonra ulaşamadığını, hayatından endişe ettiğini ve kardeşinin bulunmasını istediğini beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi SAKARYA - GEYVE

Olay Adi İŞ KAZASI

Olay Özeti: 13.08.2017günü Müşteki A.D.(E.1986) isimli şahıs Ş.P. isimli işyerinde işçi olarak çalıştığını, işyerinin Hurdalık bölümünde boru istiflediği sırada borunun kayarak sağ kaşının üzerine gelmesi sonucu yaralandığını, hastaneye giderek tedavisini olduğunu, olay ile ilgili olarak kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi SAKARYA - KARASU

Olay Adi KAYIP EŞYA

Olay Özeti: 13.08.2017 günü Müşteki N.M.K.(E.1954) isimli şahıs M.G. isimli şahsa hediye ettiği faturası kendi üzerine kayıtlı Samsung J7 siyah renkli içinde 0531 ** ** nolu hattın takılı olduğu telefonun kayıp olduğunu, telefonun bulunarak tarafına teslim edilmesini istediğini beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi SAKARYA - KARASU

Olay Adi TAKSİRLE YARALAMA

Olay Özeti: 13.08.2017 günü Müşteki/Şüpheli İ.A.(E.1986) isimli şahıs Yalı mahallesi 179 sokak üzerinde sevk ve idaresinde bulunan 39 LJ ** plakalı motosikletiyle seyir ettiğini, 178 sokak üzerinden gelen 54 PL ** plakalı aracın motosikletinin arka kısmına çarpması sonucu ayağından yaralandığını, olay ile ilgili kimseden davacı şikayetçi olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi SAKARYA - KARASU

Olay Adi TAKSİRLE YARALAMA

Olay Özeti: 13.08.2017 günü İstanbul caddesi Jandarma ışıklar mevkiinde meydana gelen 4 araçın karışmış olduğu Yaralamalı Trafik Kazası olayı ile ilgili 34 T ** plakalı araç sürücüsü Müşteki/Şüpheli A.D.(E.1994) isimli şahıs kırmızı ışık yandığı sırada ön tarafta bulunan araca çarpması sonucu zincirleme kaza olayının meydana geldiğini beyan etmiş, olayda A.D. isimli şahsın 2.12 promil alkollü olduğu ve kullanmış olduğu araçta bulunan Mağdur N.K.(K.1999), N.S.K.(K.1997) ve Y.A.E.(E.1996) isimli şahısların yaralandığı anlaşılmış, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi SAKARYA - KARASU

Olay Adi TAKSİRLE YARALAMA

Olay Özeti: 13.08.2017 günü Yalı Mah. İstanbul Caddesi üzerine meydana gelen olay ile ilgili Müşteki/Şüpheli R.E.(E.1946) isimli şahsın sevk ve idaresinde bulunan 34 HE ** plaka sayılı araç ile 54 NF ** plaka sayılı motorsiklet sürücüsü Müşteki/Şüpheli M.A.(E.1998) isimli şahsın karışmış olduğu kaza olayı ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi SAKARYA - KARASU

Olay Adi KAYIP ŞAHIS

Olay Özeti: 13.08.2017 günü Müşteki B.G.(K.1973) isimli şahıs kızı H.D.(K.2000)'nin evden ayrıldığını ve kızından bir daha haber alamadığını, kızının hayatından endişe ettiğini ve bulunmasını istediğini beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi SAKARYA - SAPANCA

Olay Adi TAKSİRLE YARALAMA

Olay Özeti: 13.08.2017 günü Uzunkum Park isimli yerde meydana gelen Taksirle Yaralama olayı ile ilgili Müşteki A.T.(E.1977) isimli şahıs Uzunkum Park isimli yere ailece gezmeye gittiklerini, Adapazarı istikametinden gelen 54 ZD ** plaka sayılı aracın oğlu S.(E.2009)'ye çarptığını, oğlunu hemen Hastaneye götürdüğünü, gerekli tedavisinin ardından taburcu olduğunu, olayla ilgili olarak kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi SAKARYA - SAPANCA

Olay Adi ZEHİRLENME

Olay Özeti: 13.08.2017 günü Hastanece ilaç içme neticesi zehirlenerek tedavi amacı ile hastaneye getirilen Mağdur K.A.D.(E.2015) isimli çocuğun tedavisinin devam ettiği bildirlmiş, olay ile ilgili anne ve babasının ifadesi alınamamış, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Jandarma Bölgesi

FERİZLİ'DE TRAFİK KAZASI SONUCU TAKSİRLE YARALAMA

Sakarya/Ferizli-Sinanoğlu Mahallesinde, 13 Ağustos 2017 Pazar günü saat:17.00 sıralarında, D.D.(1973'd.lu/E) yönetimindeki araç ile seyir halindeyken, dikkatsizlik ve tedbirsizlik nedeniyle, park halindeki araca çarpması sonucu (3) kişi hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralanmıştır. Jandarma tarafından tahkikata başlanılmıştır.

ADAPAZARI'NDA TRAFİK KAZASI SONUCU TAKSİRLE YARALAMA

Sakarya/Adapazarı-Poyrazlar Mahallesinde, 13 Ağustos 2017 Pazar günü saat:12.25 sıralarında, G.H.(1979'd.lu/E) yönetimindeki araç ile seyir halindeyken, dikkatsizlik ve tedbirsizlik nedeniyle direksiyon hâkimiyetini kaybederek bariyerlere çarpması sonucu yaralanmıştır. Jandarma tarafından tahkikata başlanılmıştır.

ADAPAZARI'NDA TRAFİK KAZASI SONUCU TAKSİRLE YARALAMA

Sakarya/Adapazarı-Çaltıcak Mahallesinde, 13 Ağustos 2017 Pazar günü saat:17.45 sıralarında, Z.E.(1953'd.lu/E) yönetimindeki özel halk otobüsü ile seyir halindeyken, ani fren yapılması sonucu C.T.(2004'd.lu/E)'nin açık olan kapıdan düşerek yaralanmıştır. Jandarma tarafından tahkikata başlanılmıştır.

Meydana gelen (9) trafik kazası olayında (-) Şahıs ölmüş, (12) şahıs yaralanmıştır.

(14 Ağustos 2017 )

İŞYERİNDEN HIRSIZLIK (S.D.E.)

Sakarya/Söğütlü-Soğucak Mahallesinde, 14 Ağustos 2017 Pazartesi günü saat:05.00 sıralarında, B.Ç.(1985'd.lu/E)'ye ait iş yerinde kasa içerisinde bulunan (20.000) TL. para, (20) adet Osmanlı dönemine ait tesbih ve (3) adet altın kaplama çakmak kimliği belirsiz kişi veya kişilerce çalınmıştır.

KİŞİLERE AİT MALA ZARAR VERME (S.D.E.)

Sakarya/Erenler-Hasanbey Mahallesinde, 14 Ağustos 2017 Pazartesi günü saat:16.00 sıralarında, F.E.(1972'd.lu/E)' ye ait (50) adet kavak ağacı kimliği belirsiz kişi veya kişilerce kesilmek suretiyle zarar verilmiştir.

KASTEN ÖLDÜRME (F.F.)

Sakarya/Hendek-Sümbüllü Mahallesinde, 14 Ağustos 2017 Pazartesi günü saat:20.15 sıralarında, A.S.(2001'd.lu/E) aralarındaki arazi anlaşmazlığı nedeniyle tartıştığı amcası T.S.(1973'd.lu/E)'yi tüfek ile göğsüne ateş etmek suretiyle yaraladığı, şahsın kaldırıldığı Hastanede kurtarılamayarak hayatını kaybettiği tespit edilmiştir. Firar eden şüpheliyi yakalama çalışmalarına devam edilmektedir

BAĞ BAHÇE VE TARLADAN HIRSIZLIK

Sakarya/Hendek-Çamlıca Mahallesinde, 14 Ağustos 2017 Pazartesi günü saat:14.00 sıralarında, M.B.(1977'd.lu/E) ve A.B.(1961'd.lu/E), H.B.(1991'd.lu/K) ve H.İ.(1986'd.lu/K)' ye ait fındık bahçesinden (500) Kg. fındığı çalarken Jandarma Devriyesi tarafından yakalanmıştır. Jandarma tarafından tahkikata başlanılmıştır.

KİŞİYE VEYA HATIRASINA HAKARET

Sakarya/Kocaali-Gümüşoluk Mahallesinde, 14 Ağustos 2017 Pazartesi günü saat:09.00 sıralarında, M.Ç.(1955'd.lu/E) aralarındaki tartışma nedeniyle E.K.(1988'd.lu/E)'ye sözlü olarak hakaret etmiştir. Jandarma tarafından tahkikata başlanılmıştır.

KİŞİYE VEYA HATIRASINA HAKARET

Sakarya/Kaynarca-Büyükyanık Mahallesinde, 14 Ağustos 2017 Pazartesi günü saat:15.00 sıralarında, O.G.(1997'd.lu/E) aralarındaki tartışma nedeniyle H.G.(1967'd.lu/E)'ye sözlü olarak hakaret etmiştir. Jandarma tarafından tahkikata başlanılmıştır.

İNTİHAR (YÖNLENDİRME OLMAYAN)

Sakarya/Söğütlü-Soğucak Mahallesinde, 14 Ağustos 2017 Pazartesi günü saat:08.00 sıralarında, A.Y. (1935'd.lu/E) evinin önünde bulunan ağaca kendini iple asmak suretiyle intihar etmiş, C.Savcısının talimatıyla kesin ölüm sebebinin tespiti maksadıyla İstanbul Adli Tıp Kurumuna sevk edilmiştir. Jandarma tarafından tahkikata başlanılmıştır.

ZEHİRLENME

Sakarya/Pamukova-Çardak Mahallesinde, 14 Ağustos 2017 Pazartesi günü saat:19.20 sıralarında, I.K.(2015'd.lu/K) yanlışlıkla yağ çözücüyü içmesi sonucu hayati tehlikesi olmayacak şekilde zehirlenmiştir. Jandarma tarafından tahkikata başlanılmıştır.

DİĞER KAZALAR

Sakarya/Kaynarca-Turnalı Mahallesinde, 14 Ağustos 2017 Pazartesi günü saat:12.00 sıralarında, F.D.(1978'd.lu/E) evinde çalışırken eline kereste düşmesi sonucu yaralanmıştır. Jandarma tarafından tahkikata başlanılmıştır.

DİĞER KAZALAR

Sakarya/Erenler-Kayalarmemduhiye Mahallesinde, 14 Ağustos 2017 Pazartesi günü saat:08.00 sıralarında, M.A.(1966'd.lu/E) elini arabanın kapısını sıkıştırması sonucu yaralanmıştır. Jandarma tarafından tahkikata başlanılmıştır.

İŞ KAZASI

Sakarya/Pamukova-Gökgöz Mahallesinde, 14 Ağustos 2017 Pazartesi günü saat:17.15 sıralarında, A? isimli işyerinde çalışan T.K.(1989'd.lu/E) dengesini kaybederek yere düşmesi sonucu hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralanmıştır. Jandarma tarafından tahkikata başlanılmıştır.

İŞ KAZASI

Sakarya/Pamukova-Gökgöz Mahallesinde, 14 Ağustos 2017 Pazartesi günü saat:17.15 sıralarında, A? isimli işyerinde çalışan Ö.A.(1984'd.lu/E) gözüne asit kaçması sonucu hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralanmıştır. Jandarma tarafından tahkikata başlanılmıştır.

DİĞER KABAHATLER (TOPLAM 4 OLAY )

Sakarya/Hendek-Hamitli Mahallesinde, 14 Ağustos 2017 Pazartesi günü saat:07.30 sıralarında, ''Yoklama Kaçağı'' olarak aranan E.U.(1989'd.lu/E), M.B.(1997'd.lu/E), T.T.(1997'd.lu/E) ve V.K.(1989'd.lu/E) Jandarma tarafından yakalanmıştır.

DİĞER KABAHATLER

Sakarya/Ferizli-Nalköy Mahallesinde, 14 Ağustos 2017 Pazartesi günü saat:15.20 sıralarında, ''Yoklama Kaçağı'' olarak aranan E.E.(1995'd.lu/E) Jandarma tarafından yakalanmıştır.

TRAFİK KAZASI OLAYLARI :

TRAFİK KAZASI SONUCU TAKSİRLE ÖLDÜRME

Sakarya/Karasu-Kuyumculu Mahallesinde, 14 Ağustos 2017 Salı günü saat:06.30 sıralarında, H.K. (1937'd.lu/E) sevk ve idaresindeki araç ile seyir halindeyken direksiyon hâkimiyetini kaybederek şarampole devrilmesi sonucu araç sürücüsü H.K vefat etmiştir. Jandarma tarafından tahkikata başlanılmıştır.

TRAFİK KAZASI SONUCU TAKSİRLE YARALAMA

Sakarya/Akyazı-Küçücek Mahallesinde, 14 Ağustos 2017 Pazartesi günü saat:10.00 sıralarında, İ.O.(1982'd.lu/E) yönetimindeki kamyon ile seyir halindeyken, direksiyon hakimiyetini kaybederek aynı yönde giden R.S.(1962'd.lu/E) yönetimindeki motosiklete arkadan çarpması sonucu (1) kişi hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralanmıştır. Jandarma tarafından tahkikata başlanılmıştır.

TRAFİK KAZASI SONUCU TAKSİRLE YARALAMA

Sakarya/Akyazı-Reşadiye Mahallesinde, 14 Ağustos 2017 Pazartesi günü saat:10.10 sıralarında, S.A.(1983'd.lu/E) yönetimindeki araç ile seyir halindeyken, direksiyon hâkimiyetini kaybederek bariyerlere çarpması sonucu (2) kişi hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralanmıştır. Jandarma tarafından tahkikata başlanılmıştır.

TRAFİK KAZASI SONUCU TAKSİRLE YARALAMA

Sakarya/Karasu-Denizköy Mahallesinde, 14 Ağustos 2017 Pazartesi günü saat:12.00 sıralarında, M.D.A.(1950'd.lu/E) yönetimindeki otomobil ile seyir halinde iken direksiyon hakimiyetini kaybederek karşı yönden gelen T.K.(1984'd.lu/E) yönetimindeki araca çarpması sonucu (2) kişi hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralanmıştır. Jandarma tarafından tahkikata başlanılmıştır.

Meydana gelen (4) trafik kazası olayında (1) Şahıs ölmüş, (5) şahıs yaralanmıştır.

16 Ağu 2017 - 17:38 - Güncel --- Okunma

medyabar.com son bir ayda 3.490.822 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Medyabar Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medyabar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA) tarafından servis edilen tüm haberler Medyabar editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Medyabar değil haberi geçen ajanstır.
Anket Covid-19 vakalarının arttığı Sakarya'da sizce ne yapılmalı!