Karasu Devlet Hastanesi kantini ihaleye çıkıyor

Karasu İlçe Devlet Hastanesi bünyesindeki Kantin Alanı aylık 9 bin 957 lira bedelle kiraya verilmek üzere ihaleye çıkıyor

İl Sağlık Müdürlüğü toplantı salonunda4 Şubat 2019 günü saat 14.30'da yapılacak kantinihalesiiçin istenen1 Yıllık Tahmini Kira Bedeli 119 bin 488 lira olarak açıklandı. İhalenin 3 yıllık olduğu belirtildi

Karasu İlçe Devlet Hastanesi bünyesindeki (40+40)=80 m2 kiralama ihalesine katılabilmek için istenen belgeler şunlar;

1) Muhtarlıktan veya Nüfus Müdürlüğünden onaylı ikametgâh belgesini,

2) Gerçek Kişilerin T.C Kimlik Numaralı Nüfus Cüzdan Fotokopileri (Gerçek kişilerin katılımında kesinlikle vekâlet ile ihaleye katılamaz, gerçek kişinin kendisi ihaleye katılmak zorundadır.) Esnaf ve Sanatkârlar Odasından ihalenin yapıldığı yıl içinde alınmış Sicil Tasdiknamesi veya Gazetesi,

3)Tüzel Kişilerin ise Vergi kimlik numarası veya Vergi Levhası,

4)Geçici teminatı yatırdıklarına dair makbuz veya Bankalardan alınacak Geçici Teminat Mektubu (Teminatı nakit yatıracak olan isteklilerin ihale saatinden önce Sakarya Halkbankası Adapazarı şubesindeki, TR 47 0001 2009 5850 0005 0001 78 IBAN nolu hesaba yatırmaları şarttır.)

5)Dosyanın satın alındığına dair makbuz.

6) Tüzel kişilerinin yukarıda belirtilen şartlardan ayrı olarak İdare Merkezlerinin bulunduğu yer mahkemesinden veya siciline kayıtlı bulunduğu Ticaret veya Sanayi Odasından- ihalenin, yapıldığı yıl içinde alınmış sicil kayıt belgesi ile tüzel kişilik adına ihaleye katılacak veya teklifte bulunacak kişilerin tüzel kişiliği temsile yetkili olduklarını gösterir noterlikçe tasdik edilmiş imza sirkülerinin veya noter onaylı vekâletname ve vekâletnameye ait imza beyannamesi,İsteklilerin iş deneyim belgesi olarak, ihale ilk ilan tarihinden itibaren geriye doğru 5 yıl içerisinde kesintisiz en az 6 ay süreyle Resmi Kurum ve Kuruluşlardan Kantin/Kafeterya İşletmeciliği yaptığına dair belgeyi (sözleşme imzaladığı kurumdan alınan belge veya sözleşme nüshasını) vermeleri gerekir.

İlgili Oda veya mesleki kuruluş gibi kurumlardan alınmış Oda Kayıt Belgesi (kantin İşletmeciliği, Kafeterya İşletmeciliği) veya Resmi Kurum ve Kuruluşlardan alınmış kantin işletmeciliği, Kafeterya İşletmeciliği vb. belgesini vermeleri gerekir

Sabıka kaydı. (Yüz Kızartıcı suçtan hüküm giymemiş olmak, Taksirli suçlar ile tescil edilmiş hükümler hariç olmak üzere hapis veya affa uğramış olsalar bile Devletin şahsiyetine karşı işlenen suçlarla kasıt ve nitelik zimmet, irtikâp, rüşvet, dolandırıcılık, sahtecilik, dolaylı iflas gibi yüz kızartıcı veya şeref haysiyet kırıcı suçtan veya istimal ve istihlak kaçakçılığı hariç kaçakçılık, resmi ihale ve alım satımlarda fesat karıştırma, devlet sırlarını açığa vurma suçlarından dolayı hükümlü bulunanlar ve kamu haklarından yoksun bırakılanlar, terör örgütlerine iltibas ve iltisakı olanlar, cinsel taciz ve çocuk istismarcılığı.)

10)2886 sayılı Devlet İhale Kanununa göre yapılacak olan ihalelere girmekten yasaklı olmamak. (EKAP tan İl Sağlık Müdürlüğümüz tarafından kontrol edilecektir.)

11)2886 sayılı kanunun Komisyonların ihaleyi yapıp yapmamakta serbest olması başlıklı 29.maddesine istinaden; 'Komisyonlar gerekçesini belirtmek suretiyle ihaleyi yapıp yapmamakta serbesttir'.

12)İhaleye katılacak olanların 100,00.-TL. Şartname ücretini yatırmaları zorunludur. İhaleye katılım gösterecek istekliler ihale öncesi sağlık tesisi idaresine başvurmaları halinde ilgili kiralanacak kantin alanlarını görebilir.

26 Oca 2019 - 19:39 - Ekonomi --- Okunma

medyabar.com son bir ayda 2.781.623 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Medyabar Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medyabar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA) tarafından servis edilen tüm haberler Medyabar editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Medyabar değil haberi geçen ajanstır.

06

Ali Kaya - Yorumlara bakıyorumda üzülüyorum

Hala daha 2002 öncesi Türkiyede olan ihaleleri konuşuyorsunuz.

Hiçbir şeklide birine bırakılması imkansız arkadaşlar.

Şaibe varsa belirtilen saatte gidin sizde girin siz alın.....

Leke atmayın...

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 26 Ocak 19:39
05

fesli KADİR - O is bitti..ethem sancak aldı ...hani geçen gün gelmişti ya karasuya bmc için.hastane kantin ihalesinide almis

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 26 Ocak 19:39
04

Nadirbaki - İzleyin bak en yakın zamanda akp yandaşına geçecek. Ver mehteriiiiiii

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 26 Ocak 19:39
03

Nadirbaki - İzleyin bak en yakın zamanda akp yandaşına geçecek. Ver mehteriiiiiii

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 26 Ocak 19:39
02

Nadirbaki - İzleyin bak en yakın zamanda akp yandaşına geçecek. Ver mehteriiiiiii

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 26 Ocak 19:39
01

Ahmet ziyat - Neden sadece karasu hastanesinin haberini yapıyorsunuz?? Diğer hastanelerin kantinlerini de neden duyurmadınız.??

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 26 Ocak 19:39Anket İlerleyen hayatınızda memleketinize (köyünüze) yerleşmek gibi bir planınız var mı?