Yerel gazete okuyan çeyrek altın kazanacak!

Afyon Karahisar Basın İlan Kurumu ilde yayınlanan yerel gazetelerin okunurluğunu artırmak için "Gazete Oku-Çeyrek Altın Kazan" projesini hayata geçirdi..

Afyonkarahisar?da Basın İlan KurumuŞube Müdürlüğü tarafından hazırlanan hayata geçirilen yerel gazetelerin okunurluğunu teşvik etmeyi amaçlayan?Gazete Oku-Çeyrek Altın Kazan? projesiyle, en fazla mahalli gazete okutan ve okuyana çeyrek altın verilecek..

BİK Afyon il müdürlüğü çalışma, kapsamında il merkezinde özellikle kahvehanelere gidenlerin yerel gazetelerini okumalarını hedefliyor. Bu kapsamda da BİK bünyesinde oluşturulacak bir ekip her ay kahvehaneye giderek burada yerel gazete okutan bir esnafa gazete okuyan kişiye çeyrek altın verecek.
Tabii bu ödülü alacak kişinino gün okuduğu gazetenin hangi manşetle çıktığı, gazetede dikkatini çeken bir haber ve gazetede yer alan bir köşe yazarının yazısı sorulacak..
Basın İlan Kurulu Afyon Şubesinin bu çalışma ile ildeki yerel gazetelerinin satışlarının artırılmasını amaçlıyor.
Afyon ilinde 12 yerel gazete yayınlanıyor.

04 Ocak 2015 - Medya --- Okunma

medyabar.com son bir ayda 5.134.482 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Medyabar Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medyabar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Anket Sakaryalılar alışverişlerinizi nerede yapıyor sunuz?
403 Erisim Engellendi

Error 403 Erisim Engellendi

Erisim Engellendi

Guru Meditation:

XID: 34853604


Varnish cache server