Bu haber saç ektirmek isteyenlere!

Adapazarı Berberler Odası ve Arena Saç Ekim Merkezi arasında bir protokol imzalandı.

İLKİN AYTAÇ-ELİF GÖK

Adapazarı Berberler Odası ve Arena Saç Ekim Merkezi arasında bir protokol imzalandı.Toplantıya Berberler Odası Başkanı Veysel Yıldız,Başkan Vekili Sedat Tiryaki,İsmail Arslan,Üyelerden;Haluk Hacıoğlu,İsmail Ak,Memduh Öz,Ali Çavuşoğlu,Danışman ve Genel Koordinatör Osman Nuri Yazıcı,Genel Sekreter Ayşe Banu Duman ve tüm berberler heyeti katıldı.

İmzalanan protokolle berber ve kuaförlerde yapılacak olan saç ekim konusundaki saç analizi ve ekimi ile ilgili çalışmalar yapılacak.Toplantıda Berberler Odası Heyetinden gelen soruları yanıtlayan saç ekimi, bakım ve tedavisinde çözüm sunan Arena Med Hair Transatlantiğin Saç Ekimi Koordinatörü Erkan Aydın;"Arena saç ekim merkezi sahibiyimdir saç ekim uzmanıyım. 10 yıl İstanbul'da çeşitli saç ekim merkezlerinde çalıştım. 6 yıldır da arena saç ekim merkezinin kurucusuyum. 6 yıldır İstanbul'da hizmet veren bir ekibiz. Sakarya'dayım Sapancayıbuna istinaden Sakarya'ya karşı bu işle ilgili özel bir sempatimiz oldu. Tabi ki Dünya'nın her tarafından farklı kişilere hitab ediyoruz. Arabistan'dan tutunda Brezilya'ya kadar birçok insan bize saç ektiriyor.Tabi Sakarya bizim için farklı Sakarya'dan gelenler farklı, çünkü memleketimize hizmet etmek istiyoruz.

Bu bağlamda da 2 yıldır bir çalışmamız var.Son bir yıldır da özellikle konuyla ilgili bu alana yöneldik.Bugün de kuaförler odasıyla anlaşma imzaladık. Tabi ki kuaförler odasıgibi resmi bir kurumda bizim sonuçlarımızı görerek bizimle böyle bir anlaşmaya imza attı.O yüzden Sakarya'da çok ciddi anlamda bir yapılanma içindeyiz .Özellikle Sakaryalıların bu konuyla ilgili çok rahat bir şekilde güven duymalarını istiyoruz.Bir çok kişi günde ayda ortalama 60- 65 kişi Sakaryalı gelip İstanbul'da Alaşehir'deki merkezimize saç ektiriyor. Bize bir çokta kuaförmüşterimiz var. Onlardan da tabi referans alabilir, saç ektirmeyi düşünen herkes onun dışında tabi son insanların saç ekimi talebi çok ciddi anlamda arttı.Tabi eskisi kadar seyrek değil daha sık operasyonlarımız var işte nedir kişiler neye göre istiyor işte çok beğendi kişilerin saç modellerini istiyorlar özellikle eskiden DavidBeckham çizgisi istiyorum hocam diyenler oluyordu, şimdi Ranoldya takmış durumda erkekler o yüzden onları rahat bir şekilde gönül rahatlığıyla arena saç ekim merkezine davet ediyoruz"şeklinde konuştu.

Berberler Odası Başkanı Veysel Yıldız;"Berberler Odasıbir senedir çalışmış olduğumuz Arena Saç Ekim firmasıyla resmi olarak bu işi bir protokol yönetimi şeklinde anlaşma yapıp burada hem kopmayacağımızı hemde Sakarya halkına bunu protokol olarak imzalayalım dedik.Arena Saç Ekim firması Sakarya'dan şuana kadar 250 vatandaşımızın saçını ekti aynı zamanda benimde saçımı ekti.Kendileri zaman zaman odalarımıza katkıları bulunuyor.Bundan sonra objektif bir şekilde daha geniş katılımlarla çalışmaları ilerletip hem Sakarya'daki saç ektirmek isteyen vatandaşlarımı hemde odamızın bu işten büyükbir atmosferi olacaktır"dedi.

Ayrıca bayanlar için kaş, erkekler için bıyık ve sakal ekimi de yapan Arena Saç Ekim Merkezi, Sakaryalılara saç ekimi işleminde yüzde 30 indirim yapacak.

Haberin Videosu

12 Nisan 2013 - Güncel --- Okunma

medyabar.com son bir ayda 3.000.216 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Medyabar Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medyabar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Anket Sakarya'da eğitim kalitesini yeterli buluyor musunuz ?