Arapoğlu Güldibi'nde vatandaşa seslendi

Milliyetçi Hareket Partisi Güldibi Seçmen İletişim Merkezi açılışı yüksek katılımla geçekleşti.Gençlerin coşkusu açılış törenini şölene döndürdü.

Haber Resmi
Haber Resmi
Haber albümü için resme tıklayın

MHP Güldibi Seçmen İletişim Merkezi törenle açıldı.Açılış töreni için Güldibi'ne giden MHP'lileri mahalle halkı coşkuyla karşıladı.Gençlerin halaylar ve horonlarıyla açılış töreni şölene dönüştü.

Berat Taner: "Oya Arapoğlu her zaman Sapanca'nın yanındaydı"

Belediye Meclis üyelerinin tanıtımlarıyla başlayan törende konuşma yapan MHP İlçe Başkanı Berat Taner;" Gölümüz can çekişiyor sebepleri için araştırma önergesi veriyoruz iktidar partisi reddediyor. İktidar partisinin adayları Gölle ilgili tek kelime edemiyor,çünkü talimat öyle. Sapanca'nın sorunlarını bilen,halkın içinden gelen,derdini paylaşan her zaman yanında olan Oya Arapoğlu'nu hepiniz çok iyi tanıyorsunuz. Gölümüzle ilgili yıllardır bu günlere işaret edip tehlikeye dikkat çeken, bilgisini paylaşan ,Yanık Köyü'nde taşocağına hayır diyenlerle yan yana mücadele eden ,Kestanelik'te insanların mağdur edilmemesi için elinden geleni yapan Oya Arapoğlu Belediye Başkan adayımız olarak karşınızda.30 Martta Sapanca emin ele emanet edilecek bundan hiç şüphemiz yok.Sapanca'nın her bölgesine projelerimizle geliyoruz.Başkan Adayımız Oya Arapoğlu ve Meclis üyelerimize güveniyoruz. Bilgili,deneyimli ekibimizle yeni bir Sapanca için yola çıktık,hizmet için yetki istiyoruz" dedi.

Oya Arapoğlu "Güldibi'ni güllük gülistanlık yapacağız"

Güldibi'ne her geldiğinde, her kapıyı çaldığında, evlerde,kahvehanelerde Güldibi'nin güler yüzlü, samimi insanlarıyla güç bulduklarını belirten Oya Arapoğlu;" Anı zamanda Güldibi'ne her geldiğimde,sizlerle her görüştüğümde yıllardır aynı sorunların,aynı dertlerin yerinde durduğunu görmekten, bu bölgenin bu kadar ihmal edilmiş olmasına şahit olmaktan ayrıca üzüntü duyuyorum.Sizlerin huzuruna Sapanca'nın her bölgesini,her kesimi kapsayacak projelerle geliyoruz.Hazırladığımız projelerle Güldibi'ni adı gibi güllük gülistanlık yapacağız." dedi.

Projelerini açıklayan Oya Arapoğlu;" İşsizliğe çare olacak eğitim,turizm yatırımlarıyla, iş ve istihdam konusunda yürüteceğimiz çalışmalarla, kadınlarımız için sosyal projelerimizle,gençlerimiz için her mevsim spor yapabilecekleri açık kapalı spor tesislerimiz,kültür merkezimizle,çocuklarımız için birbirinden güzel park ve oyun bahçeleriyle,çocuk yetenek evleriyle ilçemize yeni bir vizyon belirledik.İlçemizin öz kaynaklarını yine önce insanlarımızın hizmetine kullanacağız.Doğusundan batısına,dağından gölüne,yediden yetmiş yediye her yaştan insanımızı koruyup kollayacağız. Güldibi'ne içersinde çocuk oyun alanları,yürüyüş yolu,spor alanları bulunan çevre düzenlemesi yapacağız.Kapalı pazar yeri kazandıracağız.Ulaşım planlaması ile ulaşım sorunlarını çözeceğiz.İmar adaletsizliklerini önleyeceğiz.Su cenneti Sapanca'da çeşmelerimizden kaliteli su akmasını ve içilebilir nitelikte olmasını sağlayacağız.Yollarımızı,sokakları trafik düzenlemesiyle,aydınlatmalarıyla,peyzaj projeleri ile ışıl ışıl yapacağız." ifadelerine yer verdi.

Oya Arapoğlu ve ekibinin Sapanca için hazırladığı Projelerin yer aldığı sunum ilgiyle izlendi her bir proje dakikalarca alkışlandı,tören seçmen iletişim merkezinin açılışı ile sona erdi.

16 Mart 2014 - Siyaset --- Okunma

medyabar.com son bir ayda 3.018.233 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Medyabar Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medyabar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Anket Sakarya'daki sağlık hizmetlerini yeterli buluyor musunuz ?