Haftasonu bu olaylar oldu. Asayiş bülteni...

Valilik, İl Emniyet Müdürlüğünün sorumluluk bölgesinde hafta sonu meydana gelen ve kayıtlara intikal eden olayların listesini açıkladı

ADAPAZARI İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

OLAYIN ÖZETİ :15.01.2015 günü M.T. isimli şahıs dengesini kaybederek camdan yere düştüğünü beyan etmiş olup; konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

OLAYIN ÖZETİ :16.01.2015 günü A.Y. isimli şahıs D.E. , B.K. ve Z.K. isimli şahısların kendisini darp ettiğini, beyan etmiş olup; konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

ARİFİYE İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ
OLAYIN ÖZETİ :13.01.2015 günü M.K. isimli şahıselektrikli forklift aracına malzeme koyacağı sırasında dikkatsizliği sonucu yüzüne aracın demir parçasına çarptığını beyan etmiş olup; konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

OLAYIN ÖZETİ :16.01.2015 günü E.A. isimli şahıselektrikli bisikleti ile dolaştığı sırada bisikletinin gaz kolunun takılı kalması sonucu bisikleti durduramayıp bisikletten düştüğünü ve hafif şekilde yaralandığını beyan etmiş olup; konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

ERENLER İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ
OLAYIN ÖZETİ :15.01.2015 günü Y.Ç. isimli şahıskapının kilitli olmasından dolayı ikametine giremediğini ve içeri girmek içinde kapının camını kırarak girmek istediğini ancak kapının camını kırarken elini kestiğini beyan etmiş olup; konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

OLAYIN ÖZETİ :16/01/2015 günü C.K. isimli şahısM.K. 'nın kendisini darp ettiğini, beyan etmiş olup; konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

OLAYIN ÖZETİ :16.01.2015 günü N.K. isimli şahıs iş yerinde bulunan pres makinasında çalıştığı sırada elini makina içerisine fazla sokması nedeniyle elini yaralandığını beyan etmiş olup; konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

OLAYIN ÖZETİ :16.01.2015 günü Ç.S. isimli şahısB.A. ve Ş.D. isimli şahısların belinden çıkarmış olduğu silahı kafasına doğru ateşlediğini, merminin kimseye isabet etmediğini, akabinde şahısların kendesini tehdit ederek ayrıldıklarını beyan etmiş olup olayla ilgili tahkikat başlatılmıştır.

SERDİVAN İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ
OLAYIN ÖZETİ : S.K. isimli şahıs15.01.2015 günü kızı R.K.'nın evden ayrıldığını, şu ana kadar eve gelmediğini, kızının kullanımındaki hattı aradığını ancak ulaşamadığını beyan etmiş olup, konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

OLAYIN ÖZETİ :15.01.2015 günü R.K. ile A.Ö. isimli şahıslar arasındatartışma, akabinde karşılıklı hakaret ve sonrasında yaralama olayı meydana gelmiş olup, konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

AKYAZI İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

OLAYIN ÖZETİ :16.01.2015 günü S.Y. isimli şahıs iş yerinde bulunduğu sırada tanımadığı bir şahsın kendi kullanmış olduğu telefona hakaret içerikli mesajlar attığını belirtmiş olup, konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.
HENDEK İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

OLAYIN ÖZETİ :16.01.2015 günü H.G. isimli şahısspiral makinası ile pvc su borusu kestiği esnada sağ el parmaklarından yaralandığını beyan etmiş olup, konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.
OLAYIN ÖZETİ : R.Y.isimli şahıs 25.09.2014 günü kendisini arayan bir şahsın bankaya ödemiş olduğu kredi masraflarının 10 yıllık geri doğru anılabileceğini ve bu işlemler için 1800 TL. Talep ettiklerini söylemesi üzerine müşteki kredi kartı numarasını şahsa vermiş ve kartından aynı gün içinde 1800 TL. para çekilmiş, daha sonra şahsa bankalara hitaben yazılmış dilekçe örnekleri gönderilmiş ve müşteki imzaladıktan sonra aynı firmaya göndermiş ve bu zamana kadar yapılan kesintileri ile ilgili tarafına ödeme yapılmadığını ve firma tarafından dolandırıldığını beyan etmiş, konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

KARASU İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

OLAYIN ÖZETİ :16.01.2015 günü M.P.İ. isimli şahısB.K. isimli şahsın kendisine ait olan işyerinin camına taş atarak kırdığını, beyan etmiş, tahkikat başlatılmıştır.

PAMUKOVA İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ
OLAYIN ÖZETİ :16.01.2015 günü Ö.G. isimli şahıs ayağının kayması sonucu yere düşerek kafasından yaralandığını beyan etmiş olup, konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

OLAYIN ÖZETİ :16.01.2015 günü U.G. isimli şahıs çalıştığı esnada bir anlık dikkatsizliği sonucunda parmağının pres makinasına sıkıştığını beyan etmiş olup, konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

OLAYIN ÖZETİ :16.01.2015 günü C.K. isimli şahıs çalıştığı esnada bant üzerinden aldığı çöpten eline iğne battığını beyan etmiş olup, konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

ASAYİŞ OLAYLARI17/01/2015

ADAPAZARI İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ
OLAYIN ÖZETİ :16.01.2015 günü Ş.A. isimli şahıskızı E.D.'nin ikametinden kendi isteğiyle ayrıldığını, bugüne kadar eve gelmediğini cep telefonunu aradığındakızına ulaşamadığını, beyan etmiş olup, konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

OLAYIN ÖZETİ :16.01.2015 günü O.Ç. isimli şahıs bunalıma girerek intihar etmek istediğini, kimseden şikayetinin olmadığını beyan etmiş, tahkikata başlanılmıştır.

OLAYIN ÖZETİ :17.01.2015 günü O.Ö. isimli şahıssın A.B. ve oğlu B.B. isimli şahıslar tarafından darp edildiği anlaşılmış olup, tahkikata başlanılmıştır.

OLAYIN ÖZETİ :17.01.2015 günü A.Y. , M.Ç. , M.S. isimli şahıslar ile E.G. ve oğlu O.G. arasında tartışma çıktığı, hakaret ve tehdit edildiklerini beyan etmiş olup, konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

ARİFİYE İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ
OLAYIN ÖZETİ :16.01.2015 günü İ.H. isimli şahıs iş yerinde çalıştığı sırada daha önce darp konusundan şikayetçi olduğu İ.H. tarafından telefon ile tehdit ve hakarete maruz kaldığını beyan etmiş olup, konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

OLAYIN ÖZETİ :12.01.2015 günü F.E. ve H.E. isimli şahıslar,kızları R.E. , E.E. ve S.E.'nin rahatsızlanmasından dolayı hastaneye götürdüğünü, hastanede yapılan muayenesinde sobadan zehirlendiğini öğrendiğini beyan etmiş olup, konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

ERENLER İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

OLAYIN ÖZETİ :17.01.2015 günü H.Ç. isimli R.D.'nin kendisini tehdit edildiğini, kendisine üzerine yürüdüğünü beyan etmiş olup, konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

GEYVE İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ
OLAYIN ÖZETİ :16.01.2015 günü K.K.isimli şahıs O.A. ve yanında bulunan arkadaşı A.S.A. isimli şahıslar tarafından darp edildiğini beyan etmiş olup olayla ilgili tahkikat başlatılmıştır.

OLAYIN ÖZETİ :17.01.2015 günü H.Ş. isimli şahıs aracının üzerine kar düştüğünü, bu sebeple aracında maddi hasar meydana geldiğini beyan etmiş olup, konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

OLAYIN ÖZETİ :17.01.2015 günü H.G. isimli şahısoğlu S.G. nin fotoğraf çektirmek üzere yanından ayrıldığını ve kendisine ulaşamadığını beyan etmiş olup, konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

HENDEK İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ
OLAYIN ÖZETİ :17.01.2015 günü A.K. isimli şahıs G.O. isimli şahsın silah çekerek ölümle tehdit ettiğini bildirmiş olup, konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

KARASU İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

OLAYIN ÖZETİ :17/01/2015 günüB.Ö. isimli şahıs kendisine ait olan işyerinin camının dışarıdan atılan taşla kırılmış olduğunu fark ettiğini beyan etmiş olup, konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

OLAYIN ÖZETİ :17.01.2015 günü E.A. isimli şahısbinanın dış cephesine ısı yalıtım kaplama işi yaparken kafasını demire çarptığını beyan etmiş, konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

KOCAALİ İLÇE EMNİYET AMİRLİĞİ
OLAYIN ÖZETİ :12.01.2015 günü Y.A. isimli şahıs K.B. tarafından tehdit edildiği anlaşılmış olup olayla ilgili tahkikat başlatılmıştır.

OLAYIN ÖZETİ :12.01.2015 günü S.Y. isimli şahıspencere camına vurduğunu ve ellinin kesildiğini , beyan etmiş olup, konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

PAMUKOVA İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ
OLAYIN ÖZETİ :17.01.2015 günü A.G. isimli şahısçalıştığı esnada sağ el baş parmağına iğne batması sonucu yaralandığını beyan etmiş, tahkikata başlanılmıştır.

ASAYİŞ OLAYLARI18/01/2015

ADAPAZARI İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

OLAYIN ÖZETİ :17.01.2015 günü saat 22.00 sıralarında asayiş ekiplerinin uygulama yaptıkları esnada işyeri içerisinde buldukları bir adet pompalı av tüfeği, bir adet 9mm çapında 14 brownıngs, bir adet blow mini ibareli 6,35mm çapında ruhsatsız silahların kime ait olduklarını sorduklarında pompalı av tüfeği ile14 brownıngs tabancanın T.B. isimli şahıs kendisine ait olduğunu, Blow Mini ibareli 6,35mm çapında ruhsatsız tabancanın ise A.E.D. isimli şahsın kendisine ait olduğunu ve ruhsatının olmadığını, beyan etmişlerdir. Tahkikata başlanılmıştır.

OLAYIN ÖZETİ :31.12.2014 günü 12.00 sıralarında E.U. ifadesinde; olay günü ve saatinde enerji içeceği aldığını ve içtiğini kalbinin hızlı attığını ve eve geldiğinde başının ağrıdığını, babası ile hastaneye gittiğini beyan etmiş olup tahkikata başlanılmıştır.

OLAYIN ÖZETİ :17.01.2015 günü saat 14:45 sıralarında Müşteki Z.C. un alınan ifadesinde özetle R.C.ve B.T. isimli şahıslar tarafından bahse konu adreste borç konusundan dolayı darp edildiğini, şahıslardan davacı ve şikayetçi olduğunu beyan etmiş, Konuyla ilgili tahkikata başlanmıştır.

OLAYIN ÖZETİ :18.01.2015 günü saat 12.20 sıralarında işyeri sorumlusu A.G.'in alınan ifadesinde; işyeri önünde kiralama amacıyla teşhir ürünü olarak park halinde bulunan Sahne platform aracının havanın rüzgarlı olması nedeniyle platform kapağının altında kalan E.İ.'in (1967 dğ.) ex olduğunu beyan etmiş, konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

OLAYIN ÖZETİ :18.01.2015 günü saat:17.00 sıralarında Asayiş Ekiplerinin yapmış olduğu uygulamada Şüpheli E.S. isimli şahsın üzerinde bulundurma ruhsatlı tabanca ve fişek tespit edilmesi üzerine şahıs hakkında gerekli işlemler yapılarak bahse konu tabanca muhafaza altına alınmış, E.S. isimli şahıs Polis Merkezinde ifadesi alındıktan sonra salıverilmiştir. Tahkikat devam etmektedir.

OLAYIN ÖZETİ :17.01.2015 günü saat:16.30 sıralarında so Müşteki A.T.'nun alınan ifadesinde 13 yaşındaki oğlu B.T.'nun evde yalnız olduğu sırada sobayı yakarken sobanın aniden parlaması sonucu hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yüzünde hafif yanıklar oluşarak yaralandığı anlaşılmış olup, tahkikata başlanılmıştır. Evrak İkmalen Gönderilecektir.

ARİFİYE İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ
OLAYIN ÖZETİ :18.01.2015 günü saat 14.00 sıralarında Müşteki M.B. ifadesinde; B.D.isimli çocuğun kayıp olduğunu, kayıp olduğu süre içeresinde başına kötü bir olay gelmesi durumunda bunun yapan şahıs ya da şahıslardan davacı ve şikayetçi olduğunu beyan etmiş, olayla ilgili tahkikat başlatılmıştır.

OLAYIN ÖZETİ :30.12.2014 günü saat 21.00 sıralarında müşteki S.S. kullanmış olduğu ilaçlardan dolayı rahatsızlandığını beyan etmiş, olayla ilgili düzenlenen tahkikat evrakı C.Başsavcılığınaikmalen gönderilecektir.

OLAYIN ÖZETİ :10.12.2014 günü müşteki E.M. ile yapılan telefon görüşmesinde ifade vermek istemediğini, iş kazasından dolayı kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş, alınan doktor raporunda Hayati tehlike yoktur BTM ile giderilebilir şeklindedir.

ERENLER İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ
OLAYIN ÖZETİ :17.01.2015 günü saat 22.00 sıralarında Ü.Ç. ifadesinde; vefat etmiş olan dedesine ait mavzer tüfeğin antika belgesini çıkartabilmek için aracına aldığını ve devriye gezen Polis ekiplerinin aracın arka koltuğu üzerinde bulduklarını, silahın dedesinden hatıra olduğunu ayrıca kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiştir. Hazırlanan tahkikat evrakı ikmalen gönderilmiştir.

SERDİVAN İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

OLAYIN ÖZETİ :06.01.2015 günü 3 yaşındaki mağdure Ş.R. annesine ait kalp ilacından 2 ad. içmiş, ailesi tarafından hastaneye kaldırılan yaşı küçük mağdure tedavi edilmiş, sağlık durumu iyi olan mağdurenin babası M.R. olayın kızının yaramazlığından kaynaklandığını beyanla davacı olmamış evrak ikmalen gönderilecektir.

OLAYIN ÖZETİ :18.01.2015 günü saat:19.39 sıralarında C.D. isimli şahıs General Mobile marka cep telefonunu düşürdüğünü beyan etmiş, olayla ilgili tahkikat başlatılmıştır.

AKYAZI İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ
OLAYIN ÖZETİ :17.01.2015 günü saat 17.15 sıralarında S.S. ifadesinde; iş yerinde kaynakçı olarak çalıştığını, iş yerinde bulunduğu sırada epilepsi rahatsızlığından dolayı krizi tuttuğu sırada kendisini tüplerden uzağa atmak isterken tüplerin üstüne düştüğünü ve kulağının olduğu bölgeden yaralandığını, olayla ilgili olarak kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiştir.Tahkikat devam etmektedir.

GEYVE İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ
OLAYIN ÖZETİ :18.01.2015 günü saat 01.30 sıralarında İ.F. isimli şahsın oğlunun ve gelinin birlikte 17/01/2015 günü saat 15.30 sıralarında Çarşıya gitmek üzere evden ayrıldıklarını, en son aynı gün saat 20.30 sıralarında telefon ile görüştüğünü ve eve gelmek üzere olduklarını söylediklerini ancak eve gelmediklerini beyan etmiş, konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

KOCAALİ İLÇE EMNİYET AMİRLİĞİ
OLAYIN ÖZETİ :14.01.2015 günü E.S. ifadesinde; olay günü aspiratörün birden alev alıp yanmaya başladığını, olaydan kaynaklı 1800-2000 TL zararı olduğunu, iş yerinden davacı ve şikayetçi olduğunu, zararının karşılandığı takdirde uzlaşmak istediğini beyan etmiştir. Hazırlanan tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

PAMUKOVA İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ
OLAYIN ÖZETİ :18.01.2015 günü meydana gelen olay ile ilgili olarak S.Ç. beyanında; balık konteyneri tabir edilen çöp kovasının sağ elinin üzerine düşmesisonucu yaralandığını, gerekli tedavisini yaptırdığını, kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş, olayla ilgili düzenlenen tahkikat evrakı C.Başsavcılığınaikmalen gönderilecektir.

19 Oca 2015 - 17:24 - Güncel --- Okunma

medyabar.com son bir ayda 3.631.954 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Medyabar Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medyabar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA) tarafından servis edilen tüm haberler Medyabar editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Medyabar değil haberi geçen ajanstır.
Anket Covid-19 vakalarının arttığı Sakarya'da sizce ne yapılmalı!