Başımız sağolsun. Onları kaybettik!

Büyükşehir Belediye kayıtlarına göre son iki gün içerisinde aramızdan ayrılan hemşehrilerimiz..

Ahmet Uludağ (1939)

Karabük Eflani mahallesinde oturan Ahmet Uludağ geçirdiği rahatsızlık nedeni ile hayatını kaybetti.Uludağ cenazeci Karabük Eflani Camii'sinde kılınacak öğle namazından sonra Karabük Eflani Mezarlığı'na defnedilecek.

Fettah Özer (1938)

Güneşler Merkez Mahallesi'nde oturan Fettah Özer geçirdiği rahatsızlık nedeni ile hayatını kaybetti.Özer cenazesi Hidayet Camii'sinde kılınacak öğle namazından sonra Güneşler Mezarlığı'na defnedilecek.

Halit Can (1934)

Çerkeşli Mahallesinde oturan Halit Can geçirdiği rahatsızlık nedeni ile hayatını kaybetti. Can cenazesi Çerkeşli Camii'sinde kılınacak öğle namazından sonra Çerkeşli Mezarlığı'na defnedilecek.

İsa Çapa (1950)

Yağcılar Mahallesi'nde oturan İsa Capa geçirdiği rahatsızlık nedeni ile hayatını kaybetti.Çapa cenazesi Yavuz Sultan Selim camii'sinde kılınacak ikindi namazından sonra Emirsultan Yeni Mezarlığı'na defnedilecek.

Kadir Civan (1944)

Hacıoğlu mahallesinde oturan Kadir Civan geçirdiği rahatsızlık nedeni ile hayatını kaybetti.Civan cenazesi Gıyasettin Benli Camii'sinde kılınacak Öğle namazından sonra Osman Bey Mezarlığı'na defnedilecek.

Kerime Kök(1939)

Uzunkum mahallesinde oturan Kerime Kök rahatsızlığı nedeni ile hayatını kaybetti.Kök cenazesi Sapanca Uzunkum Camii'sinde kılınacak olan Öğle namazından sonra Uzunkum Mezarlığı'na defnedilecek.

Makbule Oğuz (1925)

Rüstem Paşa Mahallesi'nde oturan Makbule Oğuz rahatsızlığı nedeni ile hayatını kaybetti. Oğuz cenazesi Sapanca Yeni Camii'sinde kılınacak olan Öğle namazından sonra Kemer Mezarlığı'na defnedilecek.

Ahmet Biçer (1930)

Karapınar Mahalelsi'nde oturan Ahmet Biçer rahatsızlığı nedeni ile hayatını kaybetti. Biçer cenazesi Karapınar Camii'sinde kılınacak olanÖğle namazından sonra Karapınar Mezarlığı'na defnedilecek.

Ahmet Ünal

Ahmet Ünal rahatsızlığı nedeni ile hayatını kaybetti. Ünal cenazesi Orhan Camii'sinde kılınacak öğle namazından sonra Erenler Mezarlığı'na defnedilecek.

Fatih Özazüm (1990)

Karaköy Mahallesi'nde oturan Fatih Özazüm geçirdiği rahatsızlık nedeni ile hayatını kaybetti. Karaköy Camii'sinde kılınacak olan öğle namazından sonra Karaköy Mezarlığ'na defnedilecek.

İlyas Aksu (1942)

Tabakhane Mahallesi'nde oturan İlyas Aksu geçirdiği rahatsızlık nedeni ile hayatını kaybetti. Büyükesence Camii'sinde kılınacak olan öğle namazından sonra Büyükesence Mezarlığı'na defnedilecek.

Nazmi Taştekin (1942)

Tuzla mahallesinde oturan Nazmi Taştekin geçirdiği rahatsızlık nedeni ile hayatını kaybetti.Vefa Camii'sinde kılınacak olan Öğle namazından sonra Emirsultan Yeni Mezarlığı'na defnedilecek.

Sema Dayıoğlu (1960)

Semerciler Mahallesinde oturan Sema Dayıoğlu geçirdiği rahatsızlık nedeni ile hayatını kaybetti. Tümen Camii'sinde kılınacak olan öğle namazından sonra Emirdağ Mezarlığı'na defnedilecek.

Semiha Ayaz (1965)

32 Evler Mahallesinde oturan Semiha Ayaz geçirdiği rahatsızlık nedeni ile hayatını kaybetti. Sinanoğlu Camii'sinde kılınacak olan öğle namazından sonra Sinanoğlu Mezarlığı'na defnedilecek.

Türkan şanlıer (1938)

Yenidoğan mahallesinde oturan Türkan Şanlıer geçirdiği rahatsızlık nedeni ile hayatını kaybetti. Mecidiye Camii'sinde kılınacak olan öğle namazından sonra Emirdağ Aile Mezarlığı'na defnedilecek.

Zehra Kiremitçi(1956)

Türkbeylik Kışla Mahallesinde oturan Zehra Kiremitçi geçirdiği rahatsızlık nedeni ile hayatını kaybetti. Türkbeylik Kışla Camii'sinde kılınacak olan öğle namazından sonra Türkbeylik Kışla Mezarlığı'na defnedilecek.

25 Eylül 2013 - Güncel --- Okunma

medyabar.com son bir ayda 2.971.194 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Medyabar Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medyabar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Anket Sakarya'daki sağlık hizmetlerini yeterli buluyor musunuz ?