Akyazı'da sınavlar devam ediyor

Akyazı Belediyesi, Akyazı Belediyesi Bilgi ve Kültür evi, Akyazı Başarı Dershanesi işbirliği ile hazırlanan öğrenciler için ücretsiz dershane ödüllü sınav cumartesi günü başladı.

Haber Resmi
Haber Resmi
Haber albümü için resme tıklayın

Akyazı Belediyesi, Akyazı Belediyesi Bilgi ve Kültür Evi Derslere Destek Merkezi ve Başarı Dershanesi'nin ortak projesi olan ücretsiz dershane ödüllü konu kavrama sınavları 16 Şubat 2013 Cumartesi günü başladı. Yoğun bir katılımla gerçekleşen sınavlara startı, Başarı dershanesinde, Akyazı Belediye Başkanı Yaşar Yazıcı, Başarı Dershanesi Müdürü Hamdi Küçükosman ve Belediye Bilgi ve Kültür Evi Müdürü Murat Tepeçınar verdi.

Eğitim ve öğretim alanında bugüne kadarher zaman öğrencilerin yanında olan vehep yeni projeler üreterek eğitim potansiyelinin artması, öğrencilerden daha da iyi verimler alınabilmesi adınaEğitimde kullanılan tüm eğitim metodlarını ve eğitim teknolojilerini yakından takip ederek uygulayan, eğitim alanında proje üstüne proje üreten Akyazı Belediye Başkanı Yaşar Yazıcı; "Eğitime verdiğimiz destek her zaman devam edecektir. Bu desteği SONSUZ diye nitelendiriyoruz. Biliyoruz ki bir çok sorunumuzu eğitimle halledebiliriz" dedi.

Sınavlara katılan; 6-7-10ve 11.nci sınıflardan Akyazı genelinde toplamda6000 öğrenci'nin katılacağı ve 6 sınıflardan 3 öğrencinin 7.nci sınıflardan 3 öğrencinin 10.ncu sınıflardan 6 ve 11.nci sınıflardan da 6 öğrencinin dershane ile ödüllendirileceği toplamda ise; 18 öğrencininödül alacağı ücretsiz dershane ödüllü sınavlar, Başarı dershanesinin binasında halen devam etmekte,16 Şubat 2013 Cumartesi günü başlayan sınavlar, 17-18-19- devam edecek ve 20 Şubat Çarşamba günü sona erecek. Sınav sonuçları ise sınavlarının bitiminin ardından en kısa süre içerisinde açıklanacak.

18 Şubat 2013 - Güncel --- Okunma

medyabar.com son bir ayda 2.988.285 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Medyabar Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medyabar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Anket Koronavirüse karşı sizce ne gibi tedbirler alınmalıdır?