Ules bildiriler kitabı yayınlandı

10-11 Mayıs 2013 tarihleri arasında Sakarya Üniversitesi Kongre ve Kültür Merkezinde gerçekleştirilen 6'ıncı Ulusal Lisansüstü Eğitim Sempozyumu Bildiriler Kitabı yayınlandı.

Eğitim Bilimleri Enstitüsü tarafından düzenlenen sempozyuma 46 farklı üniversiteden 162 araştırmacı başvurmuş ve 119 bildiri sunulmuştu.

Bildiriler arasında konusu lisansüstü eğitim olanlar arasında yayınlamaya değer bulunan 36 bildirinin yer aldığı kitabı İsmail Güleç,
Özcan Akgün ve Mustafa Bayrakçı yayına hazırladı. Bildiriler Kitabı aynı zamanda Eğitim Bilimleri Enstitüsünün web sayfasında PDF olarak okuyucuların dikkatine sunuldu. 7'inci Ulusal Lisansüstü Eğitim Sempozyumu da 2015 yılında Sakarya Üniversite ev sahipliğinde gerçekleştirilecek.

30 Eylül 2013 - Yaşam --- Okunma

medyabar.com son bir ayda 2.993.580 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Medyabar Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medyabar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Anket Sakarya'daki sağlık hizmetlerini yeterli buluyor musunuz ?