Karasulu öğrencilere ödül

Sakarya Eğitimde Başarıyı Artırma Projesi kapsamında dereceye giren öğrenciler ödüllendirildi.

İl genelinde yapılmış olan 1. ve 2. Kazanım Değerlendirme Sınavlarında 6, 7, 8, 11 ve 12. sınıf öğrencilerinden il ve ilçe düzeyinde dereceye giren öğrenciler ödüllendirildi. Ödül töreninde Karasu Kaymakamı Murat Duru, Kocaali Kaymakamı M. Cihad Feslihan, Milli Eğitim Müdürü Ergüven Aslan, okul müdürleri, dereceye giren öğrenciler ve basın mensupları hazır bulundu.
İlçe Milli Eğitim Müdürü Ergüven Aslan, "İlçe genelinde eğitim, spor, kültür gibi alanlarda dereceye giren öğrencilerimizi ödüllendirmeye devam ediyoruz. Bugün de SEBAP kapsamında yapılan 1. ve 2. KDS'lerde 6, 7, 8, 11 ve 12. Sınıflarda ilçe birincisi olan öğrencilerimizi ödüllendiriyoruz. Amacımız öğrencilerimizin çalışmalarını takdir etmek, teşvik etmek ve motivasyonlarını arttırmaktır. Öğrencilerimizi tebrik ediyor ve başarıda katkısı olan yöneticilerimize ve öğretmenlerimize teşekkür ediyorum" dedi.
Karasu Kaymakamı Murat Duru ise, "İlçemizin her alanda gelişimine devam ediyor, en önemli atağın eğitimde gerçekleştirildiğini düşünüyorum, öğrencilerimizin başarısı hepimiz için bir gurur kaynağıdır. İlçemiz, eğitim alanında il düzeyinde belirli bir yere gelmiştir, bunda çalışmalarını takdir ettiğim Milli Eğitim Müdürümüz Ergüven Aslan'ın ve tüm okul müdürlerimizin büyük katkıları var. Gerek okul ziyaretlerimizde, gerekse şuan ki gibi ödül törenlerinde bu çabaların dönütlerini almak bizleri haylisiyle mutlu ediyor. Tüm idareci, öğretmen ve öğrencilerimizi tekrar tebrik ediyorum" dedi.
Dereceye giren öğrenciler şu şekilde: AFRA YILMAZ-FATİH SULTAN MEHMET İO, MUHAMMET TALHA COŞKUN-İNÖNÜ İO, KUTSAL GÜNDÜZ-TOKİ DEMOKRASİ İO,MERVE SAFA ÇETİNKAYA-100. YIL İO, ZEYNEP DİNÇ-İNÖNÜ İO, ZEHRA YILMAZ-İNÖNÜ İO, MUSA GÜZEGÜL-ANADOLU ÖĞRETMEN LİSESİ, SAMİ TEMEL-ANADOLU ÖĞRETMEN LİSESİ, ESRA SALİM-ANADOLU ÖĞRETMEN LİSESİ, ALEYNA KÜÇÜK-ANADOLU ÖĞRETMEN LİSESİ

21 Şubat 2012 - Yaşam --- Okunma

medyabar.com son bir ayda 2.901.119 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Medyabar Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medyabar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Anket Sakaryalılar alışverişlerinizi nerede yapıyor sunuz?