MHP'li Ünver'den seçmene son sesleniş

MHP Büyükşehir Belediye Başkan adayı Orhan Ünver, Pazar günü gerçekleşecek olan yerel seçimler öncesi seçmene son mesajını yayımladı

MHP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Orhan Ünver'in mesajı şu şekilde:

"Sevgili Sakaryalılar;

Kentimizin geleceğini belirleyecek olan yerel seçimler için yarın hep birlikte sandık başına gideceğiz. 30 Mart 2014 yerel seçimlerinin huzurlu ve güvenli bir ortam içinde gerçekleşmesi için Milliyetçi Hareket Partisi teşkilatları olarak gerekli tüm önlemlerimizi aldık.

Bu demokrasi şöleninin Sakarya'da ve ülkemizde bir bayram havasında geçmesini arzu ediyoruz. Bu yerel seçim ilimiz başta olmak üzere iktidar partisine, bir ikaz verilmesi adına çok büyük önem taşımaktır.
Son yıllarda Türkiye'de hiçte alışık olmadığımız manzaralarla karşılaştık. Kutularda saklanan paralar, terör örgütüyle yapılan hain pazarlıklar ve verilen tavizler, yoksulluk, yolsuzluk ve yasaklar bu ülkenin kaderi olmamalıdır. İktidar partisi olan AKP, kendi pislikleri ortaya çıkmasın diye sosyal medya başta olmak üzere yasaklarla ülkeyi yönetmeye çalışmaktadır. AKP, Türk Milleti'nin kendisine verdiği yetkiye layık olamamıştır.

Maalesef bu seçim bir yerel seçim havasından çıkarılarak genel seçim havasına sokulmuştur. Sakarya'ya hiçbir kazandıramayarak, şehri günü birlik projelerle idare edenler bu seçim döneminde siz değerli hemşerilerimizden oy isterken belediyenin asli görevi olan yolu, suyu, alt yapıyı vaat olarak sizlere sundular. Ardından ülkemizde ortaya atılan bu kadar yolsuzluk iddiaları karşısında, "Hepsiyle sandıkta görüşürüz" diyen bir Başbakan'a oy istediler. Şehre hiçbir değer katamayarak, Başbakan'ın gölgesinde bu seçimlerde sizlerden oy isteyenlere asla fırsat vermeyin. Sakarya'yı 20 yıldır yönetenler şehrin gelişmiş seviyesinde zerre kadar mesafe kaydedemezken, söylemlerle şehri idare etmişlerdir"

Deprem gerçeği başta olmak üzere her şeye kayıtsız kalan ve vizyonu olmayan AKP kadrolarına bu şehri bir5 yıl daha emanet etmeyelim. Sakarya hizmetlerin en güzelini en iyisini hak ediyor. Gelecek nesillerimize iyi ve güzel bir Sakarya bırakmak için hazırladığımız vizyon projelerimizde Sakarya'da değişimi yaşatacak adımlar atacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın. Yaklaşık 4 aydır yürüttüğümüz seçim kampanyasında ulaşabildiğimiz her noktaya ulaşmaya çalıştık.

Sakarya'nın geleceğe dair bir umudu ve hayali var. Güvenli, çağdaş, yaşanabilir bir şehir, modern ve mutlu bir kenti el birliğiyle inşa etmek istiyoruz. Kimseyi ötekileştirmeden, söyleyene değil, söylenene bakarak hizmet edeceğiz.Sadece sizin bir oyunuzla, her şeyi değiştirebilirsiniz. Bir zihniyet değişiminin Sakarya'nın hayrına olacağını herkes zaman içinde görecektir. Büyük bir güçle, azimle, kararlılıkla AKP'nin karşısında tek alternatif siyasi hareketiz. Sakarya'da değişimi arzu eden, iyi bir şehir hayal eden tüm hemşerilerimden destek istiyorum. Ve birleşe birleşe, büyüyerek güçlü bir şekilde geliyoruz. Artık yeter.

ŞİMDİ SÖZ SENİN SAKARYA"

29 Mart 2014 - Siyaset --- Okunma

medyabar.com son bir ayda 3.000.216 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Medyabar Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medyabar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Anket Sakarya'da eğitim kalitesini yeterli buluyor musunuz ?