Yerel gazetelerde bugün...

Bugün 10 Mayıs Cuma. İlimiz genelinde yayımlanan gazeteler bu manşetlerle çıktı.

Büyütmek için resme tıklayın

Bizim Sakarya

EĞİTİMDE KANAYAN YARA

Meslek Liselerinden mezun olabilmek için staj zorunlu. Peki staj yapılacak işyerlerini kim seçiyor, yeterli iş yeri var mı, en önemlisi çocuk yaştaki öğrenciler için güvenli mi?

Sakarya Halk

ÇANTANIZ HAZIR OLSUN

Sakarya Üniversitesi Akademik ve Sosyal Gelişim Merkezi (SASGEM) tarafından düzenlenen "Türkiye'nin Depremselliği ve Deprem Güvenli Yaşam" konferansında konuşan Prof. Dr. Levent Gülen "Afet ve acil durum çantasını mutlaka hazır tutun" dedi.

Adapazarı Akşam Haberleri

KORKMUYORUZ!

17 Ağustos gibi korkunç bir deprem felekatini yaşayan Sakarya'da DASK kapsamındaki sigortalı sayısı 150 bin civarından seyrediyor. Yaklaşık 50 bin konutun ise deprem sigortası yok.

Yenisakarya
TANK PALET'İN SATIŞI SÜRECEK

Tank Palet Fabrikası'nın özelleştirilmesine karşı açılan davada yürütmenin durdurulması talebi Danıştay tarafından reddedildi.

Yenigün
'YOĞUNUZ ANCAK YORGUN DEĞİLİZ!'

Vali Nayir, Güzel Sanatlar Lisesi'ndeki ziyarette öğrencilerden gelen bir günün nasıl geçtiği yönündeki soruya "Bizlerde sizin gibi toplumun parçasıyız. Yoğunuz ancak, işimizi sevdiğimiz için yorgun değiliz" dedi.

Adapostası

TANK PALET'İN SATIŞI SÜRECEK
Danıştay 13.Dairesi Tank Palet Fabrikası'nın özelleştirilmesine karşı açılan davada, fabrikanın otoyol, baraj ve gölet gibi varlıklardan farkı olmadığı gerekçesiyle özelleştirilesinin durdurulmasına gerek olmadığına karar verdi.

Medyabar.com editörünce derlenmiştir.

10 Mayıs 2019 - Medya

medyabar.com son bir ayda 2.784.598 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Medyabar Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medyabar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.