Yerel gazetelerde bugün...

Bugün 25 Mart Pazartesi. İlimiz genelinde yayımlanan gazeteler bu manşetlerle çıktı.

Büyütmek için resme tıklayın

Bizim Sakarya
YÜCE'DEN 20 PROJE!

AKP Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ekrem Yüce, projelerini tanıttı. 20 proje tanıtan Yüce, önceliği 'Nehirada', 'Sağlık Vadisi' ve 'Kentsel Dönüşüm' projelerine verdi.

Sakaryahalk
GÜNDEM 'TANK PALET'

İşletme hakkı 25 yıllığna BMC'ye verilen Tank Palet fabrikası konusu Sakary ve Türkiye gündemindeki yerine koruyor. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz'un açıklamalarının ardından Harb-İş Sendikası Şube Başkanı Yaşar Yavuz ve Adana'da toplantıya katılan Türk İş Genel Başkanı Ergün Atalay'ın gündeminde yine Tank Palet vardı.

Yenisakarya
31 MART ÖNEMLİ BİR SINAV

AK Parti Büyükşehir Adayı Ekrem Yüce'nin projelerini tanıttığı toplantıya MHP Grup Başkan Vekili Levent Bülbül'ün konuşması dam vurdu. Ülkenin çok ciddi bir sınavdan geçiğini vurgulayan Bülbül, "Türkiye bu seçim sürecini de hayırlısıyla atlatıp, 2023'te çok daha kuvveli bir delet olacaktır" dedi.

Adapazarı Akşam Haberleri
MİLLİ POLEMİĞİ

TÜRK İŞ İl Tmesilcisi Cemal Yamna, BMC-Katar ortaklı firmaya devredilmesiyle fabrikadaki üretimin artık olmayacağını dile getirmişti. Sakarya Milletvkili Ali İhsan Yavuz ise, "Buradaki işler milli savunmaya bağlı olarak devm edecek. Katar sadece ortaktır, yönetim yetkisi BMC firmasındadır" dedi.

Yenigün
20 MEGA PROJE

Cumhur ttifakı'nın AK Partili Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem Yüce, cumartesi günü AKM'deki geniş katılımlı toplantıda meha olarak nitelendirdiği 20 projesini açıkladı.

Adapostası
YÜCE'DEN 20 PROJE

Tarım, Sakarya Nehri, Kültür ve Sağlık Vadisi gibi projelerini kamuoyuna açıklayan AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ekrem Yüce, "Sakarya bu projelerle cazibe merkezi olacak ve ayrıca ziyarete den bir il olacak." dedi.

Medyabar.com editörünce derlenmiştir.

25 Mart 2019 - Medya --- Okunma

medyabar.com son bir ayda 3.009.569 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Medyabar Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medyabar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.