Olgunlar'da 48. akşam sonuçları!

Bu yıl 27.'si düzenlenen ve futbolseverler tarafından ilgiyle takip edilen Olgunlar Turnuvası'nda 478. akşam da geride kaldı. İşte sonuçlar

Kayalar Tarım Sakarya 27nci Olgunlar Futbol Turnuvası

Kırk sekizinci Akşam Maçları

Seyyidoğulları Kuruyemiş: 12-Sakarya İz Reklam: 11

Hakem: Uğur Garan

Seyyidoğulları Kuruyemiş: Hakan Zayıf, Serkan Doğan, Yasin Kula, Erkan Reçber, Şahin Çöker, Adnan Işık, Mikail Kaya

Antrenör: Abdurrahman Işık

Sakarya İz Reklam: Birol Beşiroğlu, Sadettin Gül, Ali Uzuner, Ahmet Kara, Hasan Öztürk, Furkan Köseoğlu, Akın Mergül

Antrenör: Şener Filiz

Goller: Dk.3 Furkan Köseoğlu, Dk.7-17-34-41-47 Ali Uzuner, Dk.27 Ahmet Kara, Dk.29-32-50 Hasan Öztürk, Dk.49 Sadettin Gül (Sakarya İz Reklam), Dk.6-9-36 Erkan Reçber, Dk.11-12 Şahin Çöker, Dk.14-35-37 Adnan Işık, Dk.16-33 Serkan Doğan, Dk.40 Furkan Köseoğlu (K.Kalesine), Dk.45 Mikail Kaya (Seyyidoğulları Kuruyemiş)

---

Adaçağ İnşaat Coşkunspor: 2-Osman Halil Madencilik: 9

Hakem: Levent Gümüşdere

Adaçağ İnşaat Coşkunspor: Remzi Piriştine, Muzaffer Karabulut, Tamer Arancı, Ahmet Emin Topaloğlu, Sadun Hoşbay, Erol Koto, Yusuf Bülent Tuğcu

Antrenör: Fatih Kıstak

Osman Halil Madencilik: Osman Tandoğan, Ali Abanoz, Ali Fuat Eren, İzzet Yaldız, Vedat Uysal, Erdoğan Hızır, Tacettin Karabulut, Aydın Günaydın, Mustafa Özbey

Antrenör: Mustafa Özbey

Goller: Dk.10-37 Tamer Arancı (Adaçağ İnşaat Coşkunspor), Dk.16-22-30-45 Vedat Uysal, Dk.36-49-50 Ali Fuat Eren, Dk.38-43 Aydın Günaydın (Osman Halil Madencilik)

---

Bosna Pırıldar Adapey: 4-Kocaali Demir Emlak: 4

Hakem: Zeynel Abidin Erdoğan

Bosna Pırıldar Adapey: Ferruh Bayram, Mustafa Çabuk, Erdem Baykan, Erdoğan Talay, Cevat Koç, Metin Öztürk, Çetin Tunçat, Metin Söyler

Antrenör: Asım Dorak

Kocaali Demir Emlak: Fatih Özaltun, Salim Demir, Yaşar Kanber, Hasan Yılmaz Koç, Temel Tarım, Beyler Gökçe, Ejder İkiz, İrfan Gökçe, Varol Keleş

Antrenör: Uğur Tarakçı

Goller: Dk.18-30-44 Erdoğan Talay, Dk.43 Metin Öztürk (Bosna Pırıldar Adapey), Dk.22 Hasan Yılmaz Koç, Dk.39 (Pen.) Temel Tarım, Dk.45-50+1 Beyler Gökçe (Kocaali Demir Emlak)

---

Milli Eğitim: 3-Kocaali Aktaşspor: 5

Hakem: Oğuzhan Yiğit Karpuz

Milli Eğitim: Murat Çelebi, İlker Yıldız, Sadık Adatepe, Serdar Pamuklar, Atilla Çolak, Abdullah İleli, Özgür Yusufreisoğlu, İskender Keskin

Antrenör: İlhan Sütlü

Kocaali Aktaşspor: Rahmi Avcı, Halil Karaaslan, Erdal Narin, Mustafa Ateş, Eyüp Berk, Ayhan Kalyoncu, Orhan Tok, Cenk Burak Çankaya, Murat Şengül

Antrenör: Cengiz Gündüz

Goller: Dk.4-9-27-36-37 Eyüp Berk (Kocaali Aktaşspor), Dk.19 Serdar Pamuklar, Dk.25 Özgür Yusufreisoğlu, Dk.49 Abdullah İleli (Milli Eğitim)

---

FAMEC Raylı Sistemler: 3-İmren Ciğercisi: 5

Hakem: Engin Bıçak

FAMEC Raylı Sistemler: Metin Akpınar, Serkan Kunduz, Hakan Ergünoğlu, Şükrü Kara, İdris Kaymak, Çetin Karabulut, Aydın Güzel, Yusuf Diril, Şaban Soner Çalışkan, Şemsettin Ege

Antrenör: Ömer Karadirim

İmren Ciğercisi: Şaban Çolak, Fevzi Küçük, Hasan Altuntaş, Fahri Denli, Vedat Tapan, Yusuf Yazıcı, Sinan Kahraman, Yener Ersoy, Yusuf Örengül, Erol Çağlın

Antrenör: Akif Arslan

Goller: Dk.12-24 Fevzi Küçük, Dk.38 Yusuf Yazıcı, Dk.42 Yusuf Örengül, Dk.44 Erol Çağlın (İmren Ciğercisi), Dk.14-48 Serkan Kunduz, Dk.35 Şaban Soner Çalışkan (FAMEC Raylı Sistemler)

---

Turnuva Programı

24 Temmuz 2015 Cuma

Saat 19.30 Tarım Kredi-Yıldız Yemek

Saat 20.30 Mahsa İnşaat-Akyazıspor

Saat 21.30 Akyazı Gençlik&Terzioğlu Emlak-Merkez Oto

Saat 22.30 Aydın Gıda-Akyazıspor

Saat 23.30 Alkan İç Giyim&Katlı Pazar-Ata Metal Simitçiii

25 Temmuz 2015 Cumartesi

Final Grubu müsabakaları öncesi bir günlük izin olduğu için maç yapılmayacaktır.

26 Temmuz 2015 Pazar (Olgunlar Kategorisi)

Saat 20.00(A1-B4)Suev İnşaat-Dem-Ak Harita

Saat 21.00(B1-A4)İmren Ciğercisi-Bosna Pırıldar Adapey

Saat 22.00(A2-B3)Düzce Kurtsuyu Koç Ticaret-FAMEC Raylı Sistemler

Saat 23.00(B2-A3)Akyazıspor-Kocaali Demir Emlak

27 Temmuz 2015 Pazartesi (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 20.00(A1-En iyi 1nci 3ncü)Bu Yapı İnşaat&Hamarat Kuyumculuk-İdes Elektronik

Saat 21.00(B1-En iyi 2nci 3ncü)Umpa Gıda-1837 Sapanca Mercan İnşaat

Saat 22.00(C1-A2)Merkez Oto veya Kocaali Aktaşspor-İmparator Tur&Kuban Kuyumculuk

Saat 23.00(B2-C2)Suev İnşaat-Merkez Oto veya Kocaali Aktaşspor

28 Temmuz 2015 Salı (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi-Yarı Final)

Saat 20.00(1-4)TÜVASAŞ-Tarım Kredi veya Akyazıspor

Saat 21.00(2-3)NTK Yapı-Osman Halil Madencilik

29 Temmuz 2015 Çarşamba (Yarı Final)

Saat 20.00 Olgunlar Kategorisi

Saat 21.00 Genç Olgunlar Kategorisi

Saat 22.00 Olgunlar Kategorisi

Saat 23.00 Genç Olgunlar Kategorisi

30 Temmuz 2015 Perşembe

Bir gün izin olduğu için maç yapılmayacaktır.

31 Temmuz 2015 Cuma

Saat 20.00 Tecrübeli Olgunlar Kategorisi 3ncülük Maçı.

Saat 21.00 Olgunlar Kategorisi 3ncülük Maçı.

Saat 22.00 Genç Olgunlar Kategorisi 3ncülük Maçı.

01 Ağustos 2015 Cumartesi

Saat 19.30 Tecrübeli Olgunlar Kategorisi Şampiyonluk Maçı.

Saat 20.30 Olgunlar Kategorisi Şampiyonluk Maçı.

Saat 21.30 Genç Olgunlar Kategorisi Şampiyonluk Maçı.

KUPA TÖRENİ

24 Tem 2015 - 08:26 - Spor --- Okunma

medyabar.com son bir ayda 2.750.398 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Medyabar Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medyabar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA) tarafından servis edilen tüm haberler Medyabar editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Medyabar değil haberi geçen ajanstır.




Anket İlerleyen hayatınızda memleketinize (köyünüze) yerleşmek gibi bir planınız var mı?