Atabek'ten 'Kadınlar Günü' mesajı

AK Parti MKYK Üyesi Çiğdem Erdoğan Atabek, 8 Mart Dünya Kadınlar günü ile ilgili basın mesajı yayımladı.

AK Parti MKYK Üyesi Çiğdem Erdoğan Atabek, kadınlar ; yüz yıllardır hayatın başlangıcını, devamlılığını ve bitişini temsil eder. İktidara geldiğimiz günden bu yana, yalnız bizim ülkemizdeki kadınlarla değil tüm coğrafyalardaki kadınlarla dayanışma sağlamayı, onların sorunlarına karşı empati kurmayı görev bildik.

Edirne'den Kars'a, Samsun'dan Hatay'a kadar tüm kadınlarımızı mühimsediğimiz gibi, Şam'dan Suriye'ye, Irak'tan Somali'ye ve Filistin'den Arakan'a kadar tüm dünya uluslarındaki kadınlarımızı da kucaklayan ve sürdürülebilir fikirlerle hareket ettik.


Evinde, anne eş evlat, işinde işçi memur patron gibi roller üstlenen kadınlarımıza daha müreffeh şartlar sunmak adına çalışıyoruz. Gerek hukuksal gerekse sosyal politika alanında bir çok proje ile, geleceğin mimarları olan kadınlarımızın gücüne güç katmaz bizim vazgeçilmez hizmet esasımızdır.
Demokratik anlamda kadın haklarında ileri standartları yakalamak, siyasal, sosyal ve ekonomik reformlarla mesafeler kat etmek bizim birincil önceliğimiz oldu.

Bu düstûr ve ilkeler çerçevesinde, her yaştan, her renkten, dilden, dinden kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutlar, bu günün ülkemizde dünyada hayırlara vesile olmasını diler, saygılar sunarım"dedi.

07 Mart 2014 - Siyaset --- Okunma

medyabar.com son bir ayda 3.000.216 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Medyabar Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medyabar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Anket Sakarya'da eğitim kalitesini yeterli buluyor musunuz ?